Menu weselne na stół – dlaczego warto?

Dobre jedzenie to jeden z najważniejszych elementów każdego wesela. Pyszne dania wprowadzają gości w dobry nastrój i dają im siłę do zabawy do samego rana. Niektóre pary decydują się na tak zwane „weselne klasyki”, ale coraz więcej osób sięga po mniej oczywiste potrawy. Coraz większa liczba gości wymaga także specjalnie dopasowanego menu – wegetariańskiego, wegańskiego, bez glutenu bądź laktozy. Warto więc dać swoim gościom znać co jest w menu, zamawiając menu weselne na stół.

Wśród obowiązkowych dodatków ślubnych, obok zaproszeń, winietek czy planów stołów, coraz częściej pojawiają się menu weselne na stoły. Dzieje się tak ponieważ coraz częściej pary odchodzą od tradycyjnych wesel, z klasycznym zestawem potraw podawanych na półmiskach. Nie tylko na weselach zetkniemy się więc z menu weselnym nowoczesnym pełnym nietypowych dań, ale także odmiennym sposobem serwowania – nie na półmiskach, ale bezpośrednio na talerzach lub w formie bufetu lub szwedzkiego stołu. Warto więc odpowiednio poinformować o tym weselnych gości, aby nie byli zaskoczeni. Menu na stoły weselne to idealny sposób. Oprócz listy dań warto podać w nich także godziny ich wydawania – dzięki temu każdy odpowiednio zaplanuje sobie zabawę, zadba o obecność przy stole podczas wydawania potraw i z pewnością nie opuści imprezy z pustym brzuchem!

Menu na wesele skrojone pod was

Szukając menu na stół weselny, warto wybrać projekt spójny z innymi elementami ślubnej papeterii – zaproszeniami, planem stołów a zwłaszcza winietkami, które tak jak menu weselne będą obecne przez całą imprezę na stołach. Warto więc, aby odpowiednio razem się prezentowały. Dlatego warto zamówić wszystkie elementy w jednym miejscu. W Ślub & Papier nie tylko wykonamy menu na stoły w dokładnie takiej samej estetyce jak resztę dodatków weselnych, ale także wykonamy dla was autorski projekt.

Menu na stół to praktyczny dodatek ślubny, który pomoże waszym gościom w zorientowaniu się w rodzajach dań i porach wydawania posiłków, ułatwi wieczór osobom o specjalnych dietowych potrzebach i będzie się świetnie prezentować.

Przejdź do dodatków weselnych | Przejdź do cennika.

Menu weselne

Koszt zaprojektowania i wydrukowania menu weselnego wynosi 6 zł (9 zł z uszlachetnieniem np. złotą folią) za sztukę.

Ceny dla pozostałych opcji: darte na papierze kukurydzianym: 10,25 zł, z ręcznie nakładanym złotem: 11,25 zł, darte z ręcznie nakładanym złotem: 11,75 zł.

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie menu weselnego składanego na pół po dłuższym boku, zadrukowanego obustronnie, o wymiarach 20 x 21cm (10 x 21cm po złożeniu) na papierze kredowym mat/błysk 350g.

Minimalna ilość zamówienia 10 sztuk.

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz personalizacja w postaci wypisania menu weselnego.