Drogowskazy weselne

Niech Wasi goście dotrą do celu

Drogowskaz weselny to niezwykle praktyczny dodatek weselny. Możecie umieścić go zarówno w drodze do sali weselnej, jak i na miejscu, oznaczając jak dotrzeć na salę, parkiet, do fotobudki czy do drink baru. Drogowskazy weselne nie tylko ułatwią Waszym gościom poruszanie się po terenie imprezy, ale będą także ślicznym dodatkiem, który będzie świetnie prezentować się na zdjęciach.

Drogowskaz ślubny w Waszym stylu

Aby zachować spójność dekoracji, zamówcie drogowskaz ślubny wraz z zaproszeniami ślubnymi i innymi dodatkami na wesele. Drogowskaz weselny rustykalny, elegancki czy minimalny – wy zdecydujcie, który drogowskaz ślubny odpowiada waszym potrzebom.

Wytrzymały i praktyczny – drogowskaz na wesele dla Was

Drogowskazy na wesele można wykonać z różnych materiałów – tektury, na przykład metodą DIY, z drewna, jeśli macie zaprzyjaźnionego stolarza oraz z wytrzymałej pianki PVC w sklepie Ślub & Papier. Drogowskaz na wesele z łatwością przymocujecie do drewnianego słupka za pomocą taśmy dwustronnej. Drogowskaz ślubny z pianki PVC nie tylko poradzi sobie na zewnątrz, ale także jest na tyle lekki, że taśma dwustronna zupełnie wystarczy. W odróżnieniu od drogowskazu na wesele z tektury nie straszny mu silniejszy wiatr czy deszcz. Z drugiej strony jest lżejszy i tańszy niż drogowskaz drewniany, który trzeba zazwyczaj mocować za pomocą gwoździ.

Komplet drogowskazów weselnych składający się z 4 sztuk zamówicie u nas za 150 zł. Cena obejmuje stworzenie projektu i wyprodukowanie drogowskazów na wesele. Ich wymiary to 500 x 100 mm. Drogowskazy wykonane są z pianki PVC o grubości 3 mm. Każda kolejna tabliczka w tym samym stylu to koszt 35 zł za sztukę.

Przejdź do dodatków weselnych | Przejdź do cennika.

Drogowskaz Weselny