Karteczki z podziękowaniami dla gości weselnych

Nie ma wesela bez gości – warto więc im odpowiednio podziękować za ich obecność. Zrobicie to za pomocą drobnych prezentów oraz karteczek z podziękowaniami dla gości. Możecie dołączyć je do upominków albo wykorzystać w samodzielnej formie.

Podziękowania dla gości przekazujemy obecnym podczas uroczystości wiele razy – podczas toastów i rzemów, poprzez DJ-a, w prywatnych rozmowach. Ale warto zainwestować w drobne dodatki ślubne, jak kartki z podziękowaniami dla gości, które z pewnością wywołają uśmiech na niejednej twarzy. Personalizowane karteczki z podziękowaniami dla gości tworzą spójną całość z pozostałą resztą papeterii ślubnej. Możecie wybrać jeden z gotowych projektów na stronie albo poprosić i stworzenie indywidualnego projektu.

Podziękowania dla Gości

Dołączane do prezentów dla gości

Koszt zaprojektowania i wydrukowania karteczki z podziękowaniem wynosi 1,50 zł (2,25 zł z uszlachetnieniem np. złotą folią) za sztukę.

Ceny dla pozostałych opcji: darte na papierze kukurydzianym: 3,5 zł, z ręcznie nakładanym złotem: 4,5 zł, darte z ręcznie nakładanym złotem: 5 zł.

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie karteczek w wymiarach 5 x 5 cm na papierze kredowym 350 g mat/błysk.

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz jednostronne albo dwustronne wydrukowanie karteczek z dowolną grafiką lub tekstem.

Do każdej karteczki dołączany jest kawałek tasiemki lub dratwy służący do połączenia karteczki z prezentem dla gości.

Na życzenie Klienta wykonujemy dziurki w innym miejscu na karteczce (lub pozostawiamy bez dziurek).

Minimum zamówienia karteczek z podziękowaniami to 20 sztuk.

Podziękowania dla gości weselnych w formie zawieszki

Jeśli nie macie pomysłu na podziękowania dla gości, sprawdźcie naszą ofertę na drobne prezenty dla gości. Możecie dołączyć do nich karteczki z podziękowaniami dla gości weselnych w formie zawieszki. Do każdej zawieszki dodajemy tasiemkę bądź dratwę w pasującym kolorze. Szukając pomysłów na dodatki ślubne, zdecydowanie warto rozważyć zawieszki z podziękowaniami dla gości weselnych.

Przejdź do dodatków weselnych | Przejdź do cennika.