Karteczki z podziękowaniami dla gości weselnych

Nie ma wesela bez gości – warto więc im odpowiednio podziękować za ich obecność. Zrobicie to za pomocą drobnych prezentów oraz karteczek z podziękowaniami dla gości. Możecie dołączyć je do upominków albo wykorzystać w samodzielnej formie.

Podziękowania dla gości przekazujemy obecnym podczas uroczystości wiele razy – podczas toastów i rzemów, poprzez DJ-a, w prywatnych rozmowach. Ale warto zainwestować w drobne dodatki ślubne, jak kartki z podziękowaniami dla gości, które z pewnością wywołają uśmiech na niejednej twarzy. Personalizowane karteczki z podziękowaniami dla gości tworzą spójną całość z pozostałą resztą papeterii ślubnej. Możecie wybrać jeden z gotowych projektów na stronie albo poprosić i stworzenie indywidualnego projektu.

Podziękowania dla gości weselnych w formie zawieszki lub karty na talerz

Jeśli nie macie pomysłu na podziękowania dla gości, sprawdźcie naszą ofertę na drobne prezenty dla gości. Możecie dołączyć do nich karteczki z podziękowaniami dla gości weselnych w formie zawieszki. Do każdej zawieszki dodajemy tasiemkę bądź dratwę w pasującym kolorze. Ale kartki z podziękowaniami dla kości świetnie sprawdzają się także samodzielnie, w formie pojedynczej karty ułożonej na talerzach gości. Wtedy wasze podziękowania dla gości są pierwszym, co na stołach zauważą wasi najbliżsi. Szukając pomysłów na dodatki ślubne, zdecydowanie warto rozważyć kartek z podziękowaniami dla gości weselnych – czy to w formie zawieszki, czy też w formie pojedynczej karty kładzionej na stole.

Kładzione na talerzach gości

Koszt zaprojektowania i wydrukowania pojedynczej karty jednostronnej wynosi 3 zł (4,50 zł z uszlachetnieniem np. złotą folią) za sztukę (przy założeniu zamówienia min. 20 sztuk).

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie pojedynczej karty jednostronnej w formacie DL (wymiary 9,9 x 21 cm) na papierze kredowym mat/błysk 350 g. Karta może zawierać dowolną grafikę lub treść wskazane przez klienta.

Każdy gość otrzymuje pojedynczą kartę jednostronną z podziękowaniami. Karty układa się na talerzach lub obok nakrycia.

Przejdź do dodatków weselnych | Przejdź do cennika.

Podziękowania dla Gości

Dołączane do prezentów dla gości

Koszt zaprojektowania i wydrukowania karteczki z podziękowaniem wynosi 1,50 zł (2,25 zł z uszlachetnieniem np. złotą folią) za sztukę.

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie karteczek w wymiarach 5 x 5 cm na papierze kredowym 350 g mat/błysk.

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz jednostronne albo dwustronne wydrukowanie karteczek z dowolną grafiką lub tekstem.

Do każdej karteczki dołączany jest kawałek tasiemki lub dratwy służący do połączenia karteczki z prezentem dla gości.

Na życzenie Klienta wykonujemy dziurki w innym miejscu na karteczce (lub pozostawiamy bez dziurek).