Zestaw gier dla dzieci na wesele

Gry i zabawy dla dzieci na wesele

Organizując atrakcje dla weselnych gości, nie zapominajmy o tych najmłodszych. Z myślą o nich zaprojektowaliśmy zestawy dla dzieci na wesele pełne gier i zabaw, które zajmą maluchy na wiele godzin, a wam pozwolą na spokojną zabawę.

Możliwość przybycia przez gości na wesele wraz z dziećmi, znosi z nich obowiązek szukania opiek dla maluchów i konieczność rozstania się z nimi na całą noc. Dzieci są także takimi samymi członkami rodziny jak dorośli i również z nimi młoda para często pragnie dzielić swoją radość. Ale dzieci wymagają również uwagi i… zajęcia. Na czas imprezy należy odpowiednio zagospodarować im czas. Świetnym pomysłem jest przygotowanie zestawu gier i zabaw dla dzieci na wesele. Zabawy dla dzieci na wesele pozwolą im zająć się sobą i miło spędzić czas, a dorosłym gościom zagwarantują kilka chwil spokojnej zabawy. W naszej ofercie znajdziecie zestawy gier dla dzieci, które będą nie tylko świetnie działać, ale i estetycznie się prezentować. Sprawdźcie, jakie gadżety dla dzieci na wesele dla was przygotowaliśmy i dlaczego jest to rozwiązanie dla was.

Zamiast animatora – zestaw gier dla dzieci na wesele

Zapraszając gośćmi wraz z dziećmi, musimy mieć na uwadze, że ślub i wesele są dla tych najmłodszych dość… nudnym wydarzeniem. Dorośli jedzą, rozmawiają, bądź tańczą, nie poświęcając dzieciom zbyt wiele uwagi – w centrum bowiem znajduje się młoda para. Jednym z rozwiązań jest zatrudnienie profesjonalnego animatora dla dzieci na wesele. Jednakże takie rozwiązanie jest dość kosztowne – trzeba wziąć pod uwagę wynagrodzenie animatora, koszt dodatkowego talerzyka, a często także noclegu. Do tego animator pracuje do konkretnej godziny. Nie ma gwarancji, że wszystkie dzieci pójdą spać do końca pracy animatora. Dlatego jeśli szukacie alternatywy dla profesjonalnej opieki dla dzieci na wesele albo uzupełnienia, wybierzcie któryś z naszych zestawów gier i zabaw dla dzieci. Takie gadżety dla dzieci na wesele ucieszą maluchy, pozwolą zająć ich uwagę a gościom zapewnią czas na zabawę.

Przejdź do dodatków weselnych | Przejdź do cennika.

Co zawiera zestaw gier weselnych i jego koszt

Zestaw gier dla dzieci na wesele zawiera: 4 książeczki z grami (labirynt, wykreślanka, kolorowanka, kółko i krzyżyk, statki), 1 planszę do gry w chińczyka, 16 pionków, 1 drewnianą kostkę do gry.

Koszt jednego zestawu to 25 zł.

Atrakcje weselne dla dzieci w różnym wieku

Kompletując gry i zabawy dla dzieci na wesele, warto wziąć pod uwagę maluchy w różnym wieku. Najlepiej sprawdzić, jakie dzieci będą obecne na zabawie. Inne atrakcje weselne dla dzieci zwrócą uwagę 3- i 4-latków, inne 5- czy 6-latków, a jeszcze inne 9- czy 10-latków. Dlatego najlepiej zaopatrzyć się w różne gry i zabawy dla dzieci na wesele – jak kolorowanki, proste gry typu kółko i krzyżyk czy statki, jak i najprostsze planszówki typu gra w chińczyka.