Zaproszenia ze zdjęciem na ślub – piękna pamiątka

Jeśli pragniecie wręczyć Waszym gościom spersonalizowane zaproszenia, których z pewnością nigdy wcześniej nie widzieli – i których na pewno więcej nie zobaczą – czy jest lepszy sposób niż wybór zaproszenia ze zdjęciem? Zaproszenia ślubne ze zdjęciem to gwarancja unikatowości. To także świetny pomysł na pamiątkę, dla Was i dla gości. Takie zaproszenie ze zdjęciem na ślub będziecie oglądać jeszcze na długo po samym ślubie. Wystarczy, że wybierzecie Wasze ulubione zdjęcie w dobrej rozdzielczości i gotowe. Martwicie się, że nie macie odpowiedniej fotografii do wykonania zaproszenia na ślub ze zdjęciem? Może to dobry argument za tym, aby zorganizować romantyczną narzeczeńską sesję zdjęciową?

Zaproszenie na ślub ze zdjęciem – przedstawcie drugą połówkę rodzinie!

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem pary młodej mają wiele plusów – są tak bardzo spersonalizowane, że od razu czujemy z nimi więź. Mogą, o czym wspomnieliśmy, stanowić miłą pamiątkę. Ale to także oryginalny sposób na przedstawienie swojej drugiej połówki, zwłaszcza dalszej rodzinie i znajomym, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać przyszłej panny młodej bądź przyszłego pana młodego. Takie fotozaproszenie z pewnością będzie miłą dla nich niespodzianką.

Zaproszenie ślubne ze zdjęciem – własny projekt lub nasze propozycje

Na naszej stronie znajdziecie wiele gotowych projektów zaproszenia na ślub ze zdjęciem. Nie ważne, czy szukacie zaproszeń ślubnych ze zdjęciem rustykalnych, boho, eleganckich, glamour czy minimalistycznych – z pewnością je mamy! Oferujemy zaproszenia ślubne ze zdjęciem w środku, jak i na zewnętrznej stronie zaproszenia. Jeśli jednak nie znaleźliście niczego, co w stu procentach spełniałoby Wasze wymagania, zamówcie zaproszenia ślubne ze zdjęciem własnego projektu. Być może wystarczą drobne modyfikacje gotowej oferty? Jeśli nie, czekamy na kontakt.

Zaproszenie ze zdjęciem na ślub to oryginalny wybór. Spersonalizowane zaproszenia ślubne ze zdjęciem czekają na Was na Ślub & Papier. Wybierzcie gotowy projekt lub sami zdecydujcie, jak będzie wyglądać Wasze wymarzone zaproszenie na ślub ze zdjęciem.