Napis wiszący na wstążce 2

Napisy na wesele – gdzie sprawdzi się girlanda ślubna?

Zawieszony na sznurku lub wstążce napis na wesele to coraz popularniejszy dodatek ślubny, występujący na imprezach utrzymanych w najróżniejszych stylach – od boho i rustykalnych, przez klasyczne i glamour, aż po minimalistyczne i nowoczesne. Napis na wesele, znany także jako girlanda ślubna, może zostać wykorzystana na wiele sposobów. Za jej popularnością stoi z pewnością fakt, że w świetny sposób łączy funkcję informacyjną z estetyczną.

Istnieje wiele sposobów w jaki możecie wykorzystać taki wiszący napis z liter. Girlanda weselna bardzo często znajduje się przed lub za stołem Państwa Młodych w formie napisu z imionami. Ślub nie może obyć się bez dodatkowego dekorowania stołu Państwa Młodych, a takie napisy na wesele z imionami często stanowią jeden z jego głównych elementów.Ale napis z imionami Pary Młodej to dopiero początek zastosowań dla girlandy weselnej.

Absolutnym must have większości wesel są dzisiaj słodkie i wiejskie stoły. Pozwalają Państwu Młodym mieć pewność, że absolutnie nikt z ich wesele nie wyjdzie głodnym, a tym, którzy nie chcą czekać na wydaniem ciepłych dań, pozwalają zaspokoić apetyt. Aby goście nie mieli wątpliwości, stosuje się girlandy na ślub z odpowiednimi napisami – słodki stół lub wiejski stół. Taka girlanda weselna to oczywiście także kolejny sposób na dekorację.

Girlanda weselna w każdym stylu

Nieważne, czy marzy wam się girlanda ślubna rustykalna, girlanda na wesele w stylu boho czy elegancki napis na wesele z waszymi imionami, dostosujemy nasz projekt do waszych potrzeb. Jeśli oprócz napisów na ślub zamawiacie także zaproszenia i inne dodatki ślubne, możecie mieć pewność, że wszystkie razem stworzą spójną całość.

Napis – imiona Pary Młodej/JUST MARRIED/Słodki bufet/Wiejski stół etc. – idealnie prezentuje się jako dekoracja sali weselnej, może zostać zawieszony nad stołem Pary Młodej, bądź zostać wykorzystany jako rekwizyt przy fotograficznej sesji plenerowej.

Przejdź do dodatków weselnych | Przejdź do cennika.

Napis wiszący na wstążce

Koszt zaprojektowania (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) i wydrukowania kolorowych liter wycinanych z grubego papieru (350 g kreda) zawieszonych na wstążce/dratwie wynosi 60 zł (90 zł z uszlachetnieniem np. złotą folią) za napis do 15 liter. W przypadku dłuższych napisów koszt każdej kolejnej litery wynosi 5,00 zł (7,50 zł z uszlachetnieniem np. złotą folią).

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie liter w kształcie trójkąta lub kwadratu (do wyboru) o wys. 20 cm, zawieszonych na wstążce (o szerokości 1,2 cm) lub dratwie.

Ceny dla pozostałych opcji: darte na papierze kukurydzianym: 115 zł, z ręcznie nakładanym złotem: 115 zł, darte z ręcznie nakładanym złotem: 135 zł.