Zaproszenie ślubne geometryczne – jeden motyw, wiele możliwości

Geometryczne zaproszenia ślubne to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych trendów wśród ślubnej papeterii. Wielokątne wzory wykorzystywane są do projektowania zaproszeń w wielu stylach – tropikalnych, z motywem kwiatowym, eleganckich czy minimalistycznych zaproszeń ślubnych. Równie bogato prezentuje się zakres figur, jakie znajdziemy nadrukowane na zaproszeniach ślubnych geometrycznych – serce, kryształ, romb, heksagon, koło, kwadrat, trójkąt. Zdecydowanie jest z czego wybierać. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób właśnie wśród zaproszeń ślubnych z motywem geometrii znajduje wymarzony projekt.

Na jaki ślub pasować będzie zaproszenie na ślub geometryczne?

Mnogość stylów, kształtów i kolor sprawia, że zaproszenie ślubne geometryczne może sprawdzić się w przypadku ślubów i wesel utrzymanych w bardzo różnorodnych klimatach. Zaproszenia na ślub geometryczne złote i białe idealnie sprawdzą się w przypadku eleganckich i minimalistycznych uroczystości, geometryczne zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym mogą zostać wykończone zarówno w bardziej klasyczny, jak i rustykalny sposób, a jeśli tymi kwiatami są tropikalne liście, to otrzymamy piękne zaproszenia w stylu tropikalnym bądź boho. Bardzo często figury i obrysy w zaproszeniach ślubnych geometrycznych pokryte są błyszczącą folią, co z jednej strony nadaje całości szlachetności, a z drugiej pozwala na wyróżnienie tego delikatnego dodatku.

Geometryczne zaproszenia ślubne – nie tylko dla fanów matematyki

Zaproszenie ślubne geometryczne wpisują się w większy trend związany z wykorzystaniem geometrycznych figur i brył w szeroko rozumianym designie. Zaproszenia na ślub geometryczne wykorzystują motyw figur geometrycznych przede wszystkim do porządkowania przestrzeni, dzięki czemu nawet jeśli zaproszenie zawiera wiele elementów, tworzą one spójną całość i nie przytłaczają. To sprawia, że zaproszenie ślubne z figurami geometrycznymi zawsze będzie prezentować się wyśmienicie.