Tablice rejestracyjne ślubne – dodatek ślubny, który musicie mieć!

Dekorowanie auta, którym Młoda Para podjeżdża pod kościół lub urząd stanu cywilnego a następnie, którym udaje się na salę weselną, jest nieodłącznym elementem organizacji wesela. Kwiaty, wstążki, balony – to wszystko sprawia, że od razu wiadomo, którym samochodem poruszają się nowożeńcy. A jeśli ktoś nadal nie jest pewien, tablice rejestracyjne ślubne rozwieją wszelkie wątpliwości.

Tablice rejestracyjne ślubne personalizowane nakleja się na prawdziwe tablice rejestracyjne na czas przejazdu Pary Młodej. Mogą znaleźć się na nich Wasze imiona albo napis “Nowożeńcy” bądź “Para Młoda”. Jeśli nie brak wam poczucia humoru, możecie zamówić śmieszne tablice rejestracyjne na ślub. Takie tablice rejestracyjne ślubne śmieszne w naszym wykonaniu nadal będą prezentować się elegancko i przede wszystkim będą spójne z resztą dodatków ślubnych.

Tablice rejestracyjne ślubne rustykalne, boho, śmieszne i wiele innych

W naszej ofercie znajdziecie całą gamę tablic rejestracyjnych dla Pary Młodej – tablice rejestracyjne ślubne rustykalne, boho, eleganckie, minimalistyczne, romantyczne – jakie tylko chcecie! Wykonamy dla Was indywidualny projekt lub stworzymy tablice rejestracyjne na ślub spójne z estetyką znajdujących się na naszej stronie gotowych zaproszeń ślubnych.

Jeśli szukacie tablic rejestracyjnych na wesele, nie mogliście lepiej trafić – wykonamy dla Was każdy projekt, w każdej stylistyce i z każdym napisem na tablice rejestracyjne ślubne – jeśli się tylko na nich zmieści!

Przejdź do dodatków weselnych | Przejdź do cennika.

Tablice rejestracyjne

Koszt zaprojektowania i wyprodukowania kompletu 2 sztuk weselnych tablic rejestracyjnych w formie tabliczek 500 x 115 mm z pianki PCV o grubości 3mm wynosi 85 zł.

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz wydrukowanie naklejek naklejonych następnie na piankę PCV.

Tablice drukowane są na ploterze, więc mogą kolorystycznie odbiegać od zaproszeń oraz innych dodatków drukowanych na papierze kredowym.

Tablice przeznaczone do samodzielnego montażu – np. na taśmę dwustronną (nie dodajemy taśmy do zamówienia).