Ślub i wesele w Andrzejki

Ślub i wesele w Andrzejki

Ślub i wesele w Andrzejki mogą być wyjątkowym wydarzeniem. Zabawy i zwyczaje weselne można zmodyfikować tak, aby wpasowały się w klimat zabawy andrzejkowej. Sprawdźcie nasze pomysły na atrakcje w dniu ślubu, które jednocześnie są zakorzenione w tradycji Andrzejek.
personalizacja zaproszen

Personalizowane czy wypisywane zaproszenia?

Planowanie ślubu i wesela to szereg decyzji (często niełatwych), które należy podjąć. Wybór odpowiednich zaproszeń ślubnych również może być dużą przeszkodą. Rozpoczynając od doboru stylistyki, kolorystyki, a na sposobie wypisania gości kończąc. Zastanawiacie się, jakie zaproszenia ślubne wybrać? Personalizowane, a może wypisywane ręcznie? Spokojnie, pokażemy Wam plusy i minusy obu tych opcji!
ślubne przesądy

Ślubne przesądy i zwyczaje, które Cię zaskoczą!

Jedni uważają je za coś świętego, inni wolą trzymać się od nich z daleka – ślubne tradycje określają nie tylko to, jak powinno wyglądać samo wesele, ale także to, co przed czy po nim. Dzisiaj jednak nie zamierzamy spierać się, czy zwyczaje i obrzędy weselne są dobre, czy też nie – ale zamierzamy przedstawić wam najważniejsze i najciekawsze symbole, rytuały, zwyczaje i przesądy ślubne!
planowanie wesela

Organizacja wesela – lista 147 rzeczy do zrobienia przed ślubem

Powiedziałaś tak – i co dalej? Czas rozpocząć planowanie wesela! Tylko jak nie pogubić się w tych wszystkich zadaniach do zrobienia przed ślubem? Spokojnie, oto kompletne ślubne to do list!
blog kolory pion

5 nieoczywistych kolorów zaproszeń ślubnych

Ślub tuż tuż, a wy nadal nie wiecie, jakie zaproszenia ślubne wybrać? Trudno wam wskazać ten jeden, ulubiony kolor? A może szukacie czegoś oryginalnego i świeżego, czego nie zobaczycie u żadnej znajomej czy kuzynki? Oto pięć nieoczywistych i pięknych kolorów zaproszeń ślubnych, którymi oczarujecie swoich gości!
olory i motywy przewodnie wesela 2021/2022

Kolory i motywy przewodnie wesela 2021/2022 – najmodniejsze trendy ślubne

Śluby i wesela, jak i inne rzeczy, podlegają modom i trendom, a te jak wiemy, są zmienne. I choć jak w każdej branży można mówić o ślubnych klasykach, w poszukiwaniu inspiracji motywu czy koloru przewodniego wesela warto sprawdzić, co obecnie jest na topie. Jak wybrać kolor przewodni wesela, który jest obecnie najmodniejszy i jaki styl warto wybrać?
Tani ślub i tanie wesele

Tanie wesele – 14 trików na tańszy ślub i tańsze wesele

Ślub i wesele kojarzą nam się oczywiście ze spełnieniem marzeń, zabawą, ale często także z kosztami. Nie bez powodów – organizacja wesela potrafi nadszarpnąć nawet najbardziej zasobnym portfelem. Gdyby tylko były jakieś sposoby, by obniżyć koszt ślubu i wesela… I są – oto 14 trików na tańsze wesele!
Ślub i wesele w plenerze krok po kroku

Ślub i wesele w plenerze krok po kroku

Wesele w plenerze to marzenie wielu par – i coraz więcej decyduje się na taki krok! Jak zorganizować ślub i wesele w plenerze? O czym należy pamiętać? I jak nie dać się zaskoczyć? Odpowiadamy!
Wesele w stylu romantycznym – jak zorganizować romantyczne wesele?

Wesele w stylu romantycznym – jak zorganizować romantyczne wesele?

Ślub i wesele same w sobie są bardzo romantyczne. Ale jak wygląda wesele w stylu romantycznym? Czym ten styl wesela się odznacza i jak zorganizować najbardziej romantyczny ślubu ever?
Wesele w stylu retro – jak zorganizować vintage wesele

Wesele w stylu retro – jak zorganizować vintage wesele?

Moda lubi wracać do przeszłości i czerpać z niej garściami. Ale za każdym razem nowe trendy starają się opowiedzieć znane już historie w nowy sposób. Z modą na retro jest nieco inaczej. Zamiast unowocześniać, fani vintage starają się raczej przywołać ducha tamtych lat. Jak zrobić to w kontekście ślubu i wesela?
Koszt wesela – ile kosztuje organizacja wesela na 50, 100 czy 200 osób?

Koszt wesela – ile kosztuje organizacja wesela na 50, 100 czy 200 osób?

Choć ślub i wesele to wynik miłości, to ich organizacja nieodłącznie związana jest z kwestią pieniędzy. Narzeczeni, gdy ochłoną po pierwszych emocjach spowodowanych oświadczynami, zaczynają zadawać sobie pytanie: „Ile kosztuje organizacja wesela i jakie są koszty ślubu?”.
Cytaty na zaproszenia ślubnePhoto by Vlada Karpovich

54 cytaty na zaproszenia ślubne – najpiękniejsze sentencje ślubne

Szukasz pięknych cytatów na zaproszenia ślubne? Chcesz, aby wybrana przez was sentencja ślubna w pełni oddawała waszą miłość? Oto 54 cytatów i wierszyków na zaproszenia ślubne. W naszym zestawieniu znajdziecie zarówno cytaty z Biblii na ślub, sentencje ślubne Jana Pawła II i cytaty na zaproszenia ślubne ks. Twardowskiego, jak i cytaty do zaproszeń ślubnych z poezji, książek, piosenek, filmów czy seriali!