Zaproszenia ślubne – zima jako główny motyw

Okres wakacji to wciąż najpopularniejszy moment na organizację ślubów, ale to się zmienia – coraz więcej par decyduje się na wesele jesienią bądź zimą, nie tylko ze względu na brak wolnych terminów, ale także z powodu uroku, jaki potrafią zapewnić uroczystości zorganizowane w tych nietypowych wciąż dla niektórych terminach. Jeśli więc czeka was ślub zimą, przygotujcie się, wybierając zimowe zaproszenia ślubne.

Zima to czas pełen uroku – i nie mówimy jedynie o okresie świątecznym. Skrzący się w słońcu biały śnieg, mróz przyprawiający nas o różowe policzki, sople lodu. Zaproszenia ślubne z zimowym motywem starają się oddać piękno zimy głównie poprzez odpowiednią paletę barw – dlatego też znajdziecie wśród nich wiele błękitnych i granatowych zaproszeń ślubnych, ale także szarych i białych. Uzupełnieniem tej niebiesko-szarej kolorystyki są srebrne i złote dodatki; srebrne przede wszystkim dla błękitów i szarości, złote głównie dla ciemniejszego granatu. Takie zaproszenia ślubne niebieskie idealnie sprawdzą się więc nie tylko zimą, ale przypadną do gustu wszystkim szukających eleganckich propozycji w niebieskiej kolorystyce.

Zima na zaproszeniach – nie tylko zaproszenia ślubne niebieskie

Zaproszenia ślubne niebieskie to nie wszystko, jeśli chodzi o zimowe zaproszenia ślubne. Znajdzie się także coś dla fanów żywszej kolorystyki. Zaproszenia ślubne z motywem zimowym to także charakterystyczna dla zimy roślinność uchwycona np. w formie wianka. Świerk, ostrokrzew, gwiazda betlejemska – to tylko niektóre z charakterystycznych dla zimy roślin, które na myśl przywodzą nie tylko śnieżne zamiecie, ale także ciepło trzaskającego w kominku ognia.

Zimowe zaproszenia ślubne tylko na ślub w zimie?

Granatowe i błękitne zaproszenia ślubne sprawdzą się nie tylko zimą. To idealna propozycja dla osób szukających zaproszeń w takiej właśnie kolorystyce. Jeśli jednak szukamy zaproszenia ślubnego z motywem zimowym, pamiętajmy, że do wyboru mamy znacznie więcej niż tylko zaproszenia ślubne niebieskie.