Formularz kontaktowy

Prosimy o potwierdzenie zapoznania się z poniższą informacją:

Zapraszamy do naszej pracowni od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 16:00 (jeśli interesuje Państwa wizyta w innych godzinach prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy).

ul. Rocha Kowalskiego 15, Poznań.
(Pracownia znajduje się na parterze)

Na miejscu mogą zapoznać się Państwo z wcześniej wykonanymi przez nas projektami jak również chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania, pomagając w doborze odpowiedniej papeterii ślubnej.

Na miejscu także możliwy odbiór osobisty.

Nasz adres email: pracownia[małpa]slubipapier.pl

O nas

Pracownia Graficzna ŚLUB & PAPIER powstała w celu realizacji niepowtarzalnych projektów papeterii ślubnej. Pełni entuzjazmu, miłości do piękna, pasji, ambicji oraz zaangażowania podchodzimy do nowych wyzwań i rozwiązań.

Doświadczenie związane z oprawą graficzną uroczystości ślubnych, wynikające z autopsji oraz dotychczas zrealizowanych projektów, nauczyło nas jak ważną rolę odgrywają zaproszenia weselne, stanowiące pierwszą wskazówkę dla gości odnośnie atmosfery uroczystości. W związku z powyższym, tworząc wymarzony projekt, ściśle współpracujemy z młodą parą, która określa swoje preferencje odnośnie motywu/koloru przewodniego uroczystości, informuje nas o swoich zamiłowaniach/hobby, przesyła wspólne zdjęcia, które następnie mogą zostać wykorzystane w zaproszeniach. Owocem wspólnej pracy jest kreacja zindywidualizowanego, niepowtarzalnego projektu odzwierciedlającego charakter młodej pary, budzącego zachwyt oraz pozostającego w pamięci gości na długie lata.

W ramach współpracy oferujemy kompleksową obsługę ceremonii ślubnych obejmującą również zaprojektowanie szerokiego wachlarza dodatków ślubnych takich jak winietki, karty menu ślubnego, zawieszki i etykiety na alkohol weselny, plan rozmieszczenia gości itp. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i propozycje, w miarę możliwości postaramy się sprostać najbardziej wyrafinowanym gustom i oczekiwaniom dokładając wszelkich starań, aby realizowane zamówienia prezentowały jak najwyższy poziom.

Mamy nadzieję, iż dzięki naszej współpracy uda się zrealizować marzenia młodej pary, a oprawa graficzna ceremonii uczyni dzień ślubu jeszcze piękniejszym.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Blanka & Kuba
Zespół ŚLUB & PAPIER.