Formularz kontaktowy

Przed wysłaniem zapytania prosimy o zapoznanie się dokładnie z zakładkami Cennik, Zamówienie oraz Regulamin.

W celu zamówienia próbek zaproszeń kliknij poniżej

Formularz kontaktowy

"*" oznacza pola wymagane

E-mail*
Prosimy o potwierdzenie zapoznania się z informacją (RODO)*

Kliknij w ikonkę czatu w prawym dolnym rogu strony , jesteśmy dostępni od pon. do pt. w godzinach 8:30 – 15:00.

ul. Rocha Kowalskiego 15, Poznań (pracownia znajduje się na parterze).

Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówień w Pracowni. Zapraszamy Pon. – Pt.  w godzinach 8:30 – 15:00.

Proces zamówienia odbywa się wyłącznie poprzez formularz zamówienia na stronie – nie ma możliwości składania zamówienia na miejscu w pracowni.

Preferujemy kontakt mailowy.

Zaufaj nam – oszczędź sobie stresu związanego z opóźnieniami albo słabą jakością realizacji

Katarzyna Jugowska
Katarzyna Jugowska
05/06/2023
Jestem bardzo zadowolona z realizacji zaproszeń oraz menu. Współpraca z Ślub&Papier to sama przyjemność! Estetyka, kontakt, terminowość-wszystko na najwyższym poziomie :)
Anna Ornoch
Anna Ornoch
30/05/2023
Jestem bardzo zadowolona z usługi. Papeteria jest wykonana porządnie, a zamówienie realizowane bardzo szybko.
Natalia Olszewska
Natalia Olszewska
28/05/2023
Zaproszenia piękne ;) bardzo szybki czas realizacji. Polecam
Weronika Wdowiak
Weronika Wdowiak
25/05/2023
Swietna firma, szybki kontakt a zaproszenia cudowne!✨ Bardzo polecam!🌸
Justyna
Justyna
20/05/2023
Zaproszenia i dodatki są świetnej jakości i piękne. Cena jest adekwatna do jakości. Wszystko realizowane było szybko i sprawnie. Bardzo dobry kontakt. Polecam :)
Arek Byrtek
Arek Byrtek
20/05/2023
Bardzo dziękujemy za realizację naszych wymarzonych zaproszeń. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z efektu. Inna drukarnia nie była w stanie spełnić naszych oczekiwań co do jakości papieru i grafiki... Jak dobrze, że trafiliśmy na Państwa. Wszystko oceniamy na 6! Wspaniały projekt, przemiła obsługa, niska cena i błyskawiczna realizacja :)
Aleksandra Małasiewicz
Aleksandra Małasiewicz
19/05/2023
Bardzo dziękuję za realizację zamówienia dla moich klientów! Przyszło na czas, solidnie zabezpieczone, ale przede wszystkim piękne :) Mimo, że projekt jest prosty, to jakość papieru „robi” cały efekt - satynowe wykończenie jest wspaniałe ♥️ Sprawny kontakt i miła, pomocna obsługa - polecam wszystkim Parom Młodym!
Kamila Janke
Kamila Janke
09/05/2023
Jesteśmy zachwyceni zaproszeniami, które otrzymaliśmy. Spełniają nasze oczekiwania. Kontakt z firmą szybki. Szczerze polecam!
Daria No
Daria No
09/05/2023
Polecam! Zamawiałam zaproszenia i winietki. Zaproszenia domawialam kilka razy, wszystkie zamówienia realizowane były z ogromną starannością i zgodnie z ustaleniami. Kontakt mailowy łatwy i szybki. Realizacja bardzo szybka!

O nas

Pracownia Graficzna ŚLUB & PAPIER powstała w celu realizacji niepowtarzalnych projektów papeterii ślubnej. Pełni entuzjazmu, miłości do piękna, pasji, ambicji oraz zaangażowania podchodzimy do nowych wyzwań i rozwiązań.

Mamy bogate doświadczenie związane z oprawą graficzną uroczystości ślubnych i wiemy, jak ważną rolę odgrywają zaproszenia weselne, stanowiące pierwszą wskazówkę dla gości odnośnie charakteru uroczystości. W związku z tym, tworzymy wymarzone zaproszenia ślubne, winietki, menu, naklejki, etykiety, przypinki czy listę gości. Zawsze ściśle współpracujemy z młodą parą, która wybiera określony model zaproszeń i określa preferencje uroczystości ślubnej, przesyła np. wspólne zdjęcia, które następnie mogą zostać wykorzystane w realizacjach. Owocem wspólnej pracy są oryginalne zaproszenia, winietki i inne elementy weselnej oprawy.

W ramach współpracy oferujemy Państwu kompleksową, poligraficzną obsługę ceremonii ślubnych. Obok wykonania zaproszeń ślubnych obejmuje ona również szeroki wachlarz dodatków ślubnych – takich jak winietki, karty menu ślubnego, zawieszki i etykiety na alkohol weselny, plan rozmieszczenia gości itp. Staramy się sprostać najbardziej wyrafinowanym gustom i oczekiwaniom, aby realizowane zamówienia prezentowały jak najwyższy poziom. Mamy nadzieję, że dzięki nam oprawa graficzna ceremonii uczyni dzień ślubu jeszcze piękniejszym.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Zespół ŚLUB & PAPIER.