Cennik zaproszeń i dodatków ślubnych

Zaproszenia i zawiadomienia

Ceny zaproszeń znajdują się na stronach poszczególnych modeli.

Wybór jednego z gotowych projektów zaproszenia spośród umieszczonych na stronie www.slubipapier.pl. W e-mailu prosimy o dołączenie linka do projektu, który został wybrany, w celu uniknięcia nieporozumień. Opcja standardowa uwzględnia zmianę drobnych elementów graficznych/kolorystycznych.

Cena jednostkowa na papierze kreda (lub satynie lub na papierze ekologicznym) o gramaturze 350 g. uzależniona jest od formatu zaproszenia oraz ilości zamawianych sztuk. Ceny zaproszeń znajdują się na stronach projektów i wahają się od 3,50 zł do 9,50 zł.

Zaproszenia dla Rodziców lub zaproszenia z inną treścią niż te podstawowe (dla świadków/babci/dziadka itp.) to koszt 10 zł (15 zł z uszlachetnieniem).

Po dokonaniu personalizacji projektu na podstawie otrzymanych od Państwa danych (w terminie około 5 dni roboczych), przesyłamy do zatwierdzenia gotowy projekt. Następnie, po konsultacjach, wprowadzonych poprawkach, zaakceptowaniu ostatecznej wersji projektu zlecamy próbny druk. Koszt próbnego druku wynosi 15 zł (20 zł w przypadku zaproszeń uszlachetnionych), natomiast koszt przesyłki wynosi 15 zł. Istnieje możliwość odbioru osobistego na terenie Poznania.

Po zaakceptowaniu próbnego druku i wpłacie pozostałej kwoty wartości zamówienia – zlecamy druk zaproszeń i zawiadomień.

Dodatkowo, w zależności od wybranej przez Państwa opcji, proponujemy dobór odpowiednich kopert, których cena uzależniona będzie m.in. od formatu, koloru, gramatury papieru (od 100 g. do 120 g.). Cena kopert zawiera się w przedziale 0,50 zł – 1,30 zł za sztukę. Ceny kopert pasujących do danych zaproszeń znajdują się na stronach projektów.|

Polecamy zamówienie kilku sztuk wykropkowanych na wszelki wypadek, gdyż minimalna ilość dodruku danego typu (zaproszenia czy zawiadomienia) to 8 sztuk – koszt wtedy za sztukę jest jak dla ilości 20-50 sztuk.

Koszt zmiany formatu zaproszenia (np. z kwadratu na prostokąt) to 45 zł.

Koszt dodatkowego bileciku to 2,50 zł (3,00 zł z uszlachetnieniem folią).

Minimalna ilość zamówienia to 30 sztuk.

Koszt zaprojektowania i wykonania (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) pudełka z zaproszeniem/prośbą wraz z wklejonymi 2 kartkami wewnątrz pudełka (format kartek: 130 x 156 mm) to 35 zł za sztukę.

Pudełko nie zawiera żadnych zdobień/grawerów na górze.

Prośba o błogosławieństwo Zaproszenie dla Rodziców

Dowiedz się więcej o zaproszeniach w pudełkach

Koszt baniek mydlanych wraz z zaprojektowaniem (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) i wykonaniem naklejek 75 x 40 mm (do samodzielnego naklejenia) wynosi 3 zł za sztukę (minimalna ilość: 50 sztuk).

Obecnie bańki dostępne są wyłącznie w wersji białej.

Bańki mydlane z naklejką

Dowiedz się więcej o bańkach mydlanych.

Karty bingo weselne w formacie A5 (148x210mm) w  na papierze kredowym, kukurydzianym lub ekologicznym o gramaturze 350.

Koszt jednej karty to 3,50 zł (4,50 zł w przypadku uszlachetnienia).
Minimalna ilość zamówienia: 30 kart.

Bingo weselne. Na papierze kredowym

Dowiedz się więcej o kartach zawierających bingo weselne.

Koszt zaprojektowania i wyprodukowania kompletu 4 sztuk drogowskazów weselnych w formie tabliczek 500 x 100 mm z pianki PCV o grubości 3mm  wynosi 150 zł za komplet.
Cena każdej kolejnej tabliczki w tym samym motywie to 35 zł za sztukę.
Drogowskaz Weselny

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz wydrukowanie naklejek naklejonych następnie na tabliczki wskazujące kierunek.

Oferta nie obejmuje drewnianego słupka oraz podklejenia tabliczek.
Drogowskazy polecamy przyklejać taśmą dwustronną.

Drogowskaz Weselny

Dowiedz się więcej o drogowskazach weselnych.

Koszt zaprojektowania i wydrukowania naklejki wynosi 2,50 zł za sztukę.

Cena obejmuje zaprojektowanie i jednostronne zadrukowanie etykiet o standardowych wymiarach 10 x 10cm na papierze samoprzylepnym.

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz personalizacja w postaci wierszyka lub umieszczenia dowolnej grafiki.

Etykiety samoprzylepne na butelkę

Minimalna ilość zamówienia 20 sztuk (przy czym minimum dla pojedynczego typu/tekstu/toastu to 20 sztuk).

Dowiedz się więcej o naklejkach na butelki weselne.

Zestaw gier dla dzieci na wesele zawiera: 4 książeczki z grami (labirynt, wykreślanka, kolorowanka, kółko i krzyżyk, statki), 1 planszę do gry w chińczyka, 16 pionków, 1 drewnianą kostkę do gry.

Koszt jednego zestawu to 25 zł.

Zestaw giel planszowych dla dzieci

Dowiedz się więcej o grach planszowych dla dzieci.

Zimne ognie na wesele wraz z personalizowaną zawieszką oraz pudełkiem na zapałki z Waszym motywem dodatków.

Koszt zimnych ogni: 1,95/2,95 zł.
Koszt zawieszek: 1,70 zł.
Koszt zapałek: 2,50 zł.

Iskierki miłości - zimne ognie na wesele

Dowiedz się więcej o iskierkach miłości – zimnych ogniach na wesele.

Koszt zaprojektowania (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) i produkcji cukierków krówek wraz z indywidualnym opakowaniem (z możliwością dwustronnego zadruku)
to 75 zł za 1 kg (około 65 sztuk) + 50 zł za każdy kolejny kilogram.

Czas realizacji to około 10 dni roboczych.

W przypadku podzielenia zamówienia na 2 etapy (najpierw zaproszenia, potem dodatki) prosimy o wiadomość z przypomnieniem w sprawie krówek (na miesiąc przed ślubem) – lepiej nie wykonywać ich na samym początku zamówienia, ponieważ w wyniku krystalizacji cukru mogą być twarde w dniu ślubu.

Krówki realizowane są realizowane są poprzez zewnętrznego dostawcę, co wiąże się z możliwością pojawienia rozbieżności kolorystycznej ze względu na inną technikę druku oraz użyty papier.

Podziękowania Krówki

Dowiedz się więcej o krówkach weselnych.

Koszt zaprojektowania i wydrukowania księgi gości, o wymiarach 22 x 23 cm, składającej się z 50 kart o gramaturze 120g, szytej albumowo, oklejonej płótnem, wynosi 95 zł za sztukę.

Koszt zaprojektowania i wydrukowania księgi gości, o wymiarach 30 x 22 cm, składającej się z 50 kart o gramaturze 120g, szytej albumowo, oklejonej płótnem, wynosi 105 zł za sztukę.

Projekt dotyczy zarówno frontu, tyłu jak i grzbietu księgi gości.

Czas realizacji to 15 – 20 dni roboczych – prosimy księgę zamawiać wcześniej niż pozostałe dodatki.

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym).

Księga gości weselnych

Istnieje możliwość projektu i zadruku pierwszej (wewnętrznej) strony (najczęściej tekstem z prośbą o wpisy i podziękowaniem) w cenie 20 zł.

Oferujemy również księgi gości 75 i 100 kartkowe (dopłata odpowiednio 10 i 20 zł).

Ze względu na technikę druku, nie ma możliwości uzyskania złoceń na księgach gości (dotyczy złota, srebra i miedzi).

Możliwa jest też realizacji księgi gości nie na płótnie, lecz w formie naklejanej na bazę kartki jak powyżej (bazy posiadają białe lub czarne kartki, 50 kartek, czyli 100 stron). W tej wersji możliwe jest uzyskanie uszlachetnienia.
Ceny takiej księgi to 85 zł za kwadratową oraz 95 zł za prostokątną.

Dowiedz się więcej o księdze gości weselnych.

Magnesy

Koszt zaprojektowania (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) i wykonania  okrągłych magnesów o średnicy 58 mm wynosi 4 zł za sztukę (minimalna ilość: 50 sztuk).

Koszt woreczków foliowych z białymi kropkami (widocznych na poniższym zdjęciu) to 45 gr za sztukę.

Magnesy i woreczki do magnesów

Magnesy z otwieraczem do butelek

Koszt zaprojektowania (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) i wykonania  okrągłych magnesów z otwieraczem do butelek o średnicy 56 mm wynosi 5 zł za sztukę (minimalna ilość: 50 sztuk).

Przypinki

Koszt zaprojektowania (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) i wykonania okrągłych przypinek o średnicy 59 mm wynosi 3 zł za sztukę (minimalna ilość: 50 sztuk).

Ze względu na technikę druku, nie ma możliwości uzyskania złoceń na magnesach (dotyczy złota, srebra i miedzi).

Dowiedz się więcej o magnesach i przypinkach dla gości weselnych.

Koszt zaprojektowania i wydrukowania menu weselnego wynosi 6 zł (9 zł z uszlachetnieniem np. złotą folią lub w przypadku druku na papierze kukurydzianym) za sztukę.

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie menu weselnego składanego na pół po dłuższym boku, zadrukowanego obustronnie, o wymiarach 20 x 21cm (10 x 21cm po złożeniu) na papierze kredowym mat/błysk 350g.

Minimalna ilość zamówienia menu z danym tekstem to 10 sztuk.

Menu weselne

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz personalizacja w postaci wypisania menu weselnego.

Dowiedz się więcej o menu weselnym.

Koszt zaprojektowania (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) i wydrukowania kolorowych liter wycinanych z grubego papieru (350 g kreda) zawieszonych na wstążce/dratwie wynosi 60 zł (90 zł z uszlachetnieniem np. złotą folią) za napis do 15 liter. W przypadku dłuższych napisów koszt każdej kolejnej litery wynosi 5,00 zł (7,50 zł z uszlachetnieniem np. złotą folią).

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie liter w kształcie trójkąta lub kwadratu (do wyboru) o wys. 20 cm, zawieszonych na wstążce (o szerokości 1,2 cm) lub dratwie.

Napis wiszący na wstążce

Napis wiszący na wstążce 2

Napis – imiona Pary Młodej/JUST MARRIED/Słodki bufet/Wiejski stół etc. – idealnie prezentuje się jako dekoracja sali weselnej, może zostać zawieszony nad stołem Pary Młodej, bądź zostać wykorzystany jako rekwizyt przy fotograficznej sesji plenerowej.

Dowiedz się więcej o napisach na salę weselną.

Plakat drukowany

Koszt zaprojektowania i wydrukowania plakatu na wysokiej jakości papierze:

 • o wymiarach 21 x 30 cm wynosi 45 zł za sztukę,
 • o wymiarach 30 x 40 cm wynosi 55 zł za sztukę,
 • o wymiarach 40 x 50 cm wynosi 75 zł za sztukę,
 • o wymiarach 50 x 70 cm wynosi 95 zł za sztukę,

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz personalizacja, czyli wypisanie nazwisk gości na plakacie przy odpowiednich numerach stołów.

UWAGA: Cena nie obejmuje ramy do oprawy plakatu.

Pamiątka ślubu - plakat, projekt ze zdjęciem zgodny z papeterią ślubną

Plakat zgodny z papeterią Złote ze zdjęciem

Ze względu na duży format wydruku, niemożliwe jest uszlachetnienie druku błyszczącymi foliami np. złotem, srebrem lub miedzią.
Opcja taka jest możliwa jedynie przy formacie 21 x 30 cm.

Dowiedz się więcej o pamiątce ślubu w formie plakatu.

Plakat drukowany

Koszt zaprojektowania i wydrukowania plakatu na wysokiej jakości papierze:

 • o wymiarach 50 x 70 cm wynosi 125 zł za sztukę,
 • o wymiarach 100 x 70 cm wynosi 145 zł za sztukę,

Plakat prezentuje usadzenie gości przy stołach z danym numerem.
W przypadku przedstawienia rzeczywistego rzutu sali wraz z układem stołów i usadzeniem gości lub wykonania planu w formie alfabetycznego spisu doliczany jest koszt 35 zł.

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz personalizacja, czyli wypisanie nazwisk gości na plakacie przy odpowiednich numerach stołów.

UWAGA: Cena nie obejmuje ramy do oprawy plakatu, koniecznej aby ustawić plakat na sztaludze przed wejściem do sali weselnej. W przypadku odbioru w Poznaniu możliwe jest podklejenie na piankę PCV w cenie 50 zł.

Plan stołów weselnych

Ze względu na duży format wydruku, niemożliwe jest wykonanie plakatów na papierze eko jak również uszlachetnienie druku błyszczącymi foliami np. złotem, srebrem lub miedzią. W tym przypadku proponujemy rozważenie możliwości wydrukowania osobnych kartek dla każdego stołu, które mogą zostać naklejone np. na lustro.

Dowiedz się więcej o planie stołów weselnych.

Koszt drewnianej podstawki z zagłębieniami na obrączki o średnicy 6 cm i wysokości 4 cm to 15 zł.

Podstawka na obrączki

Dowiedz się więcej o drewnianej podstawce na obrączki.

Koszt podstawki z nacięciami na winietki (escort cards), szerokość ok. 5 cm, długość ok. 40 cm. z 10 nacięciami to 30 zł.

Koszt winietek pasujących do nacięć w formacie 105 x 60 mm z imieniem i nazwiskiem z jednej strony oraz numerem stolika z drugiej to 1,50 zł za sztukę.
Podstawka na winietki

Dowiedz się więcej o podstawce na winietki.

Dołączane do prezentów dla gości

Koszt zaprojektowania i wydrukowania karteczki z podziękowaniem wynosi 1,50 zł (2,25 zł z uszlachetnieniem np. złotą folią lub w przypadku druku na papierze kukurydzianym) za sztukę.

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie karteczek w wymiarach 5 x 5 cm na papierze kredowym 350 g mat/błysk.
Podziękowania dla Gości

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz jednostronne albo dwustronne wydrukowanie karteczek z dowolną grafiką lub tekstem.

Do każdej karteczki dołączany jest kawałek tasiemki lub dratwy służący do połączenia karteczki z prezentem dla gości.

Na życzenie Klienta wykonujemy dziurki w innym miejscu na karteczce (lub pozostawiamy bez dziurek).

Minimum zamówienia to 20 sztuk.

Dowiedz się więcej o podziękowaniach dla Gości.

Plakat drukowany

Koszt zaprojektowania i wydrukowania plakatu na wysokiej jakości papierze:

 • o wymiarach 21 x 30 cm wynosi 45 zł za sztukę,
 • o wymiarach 30 x 40 cm wynosi 55 zł za sztukę,
 • o wymiarach 40 x 50 cm wynosi 75 zł za sztukę,
 • o wymiarach 50 x 70 cm wynosi 95 zł za sztukę,

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz personalizacja, czyli wypisanie nazwisk gości na plakacie przy odpowiednich numerach stołów.

UWAGA: Cena nie obejmuje ramy do oprawy plakatu.

Podziękowanie dla Rodziców - plakat, projekt ze zdjęciem zgodny z papeterią ślubną

Plakat zgodny z papeterią Złote ze zdjęciem

Ze względu na duży format wydruku, niemożliwe jest uszlachetnienie druku błyszczącymi foliami np. złotem, srebrem lub miedzią.
Opcja taka jest możliwa jedynie przy formacie 21 x 30 cm.

Dowiedz się więcej o podziękowaniu dla Rodziców w formie plakatu.

Karta jednostronna do położenia na stole

Koszt zaprojektowania i wydrukowania pojedynczej karty jednostronnej wynosi 3 zł (4,50 zł z uszlachetnieniem np. złotą folią) za sztukę (przy założeniu zamówienia min. 20 sztuk).

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie pojedynczej karty jednostronnej w formacie DL (wymiary 9,9 x 21 cm) na papierze kredowym mat/błysk 350 g.

Każdy gość otrzymuje pojedynczą kartę jednostronną wraz z informacją na temat przebiegu uroczystości. Karty układa się na talerzach lub obok nakrycia.

Plakat drukowany

Program w formie plakatu podobnie jak plan stołów – prosimy o zamawianie planu oraz o podanie treści programu w miejscu podania listy gości do planu.

Dowiedz się więcej o programie uroczystości (planie wesela).

Koszt zaprojektowania (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) i produkcji pudełek na ciasto wraz z naklejką na front pudełka to 3,75 zł za sztukę.

Pudełka na ciasto dla Gości

Wymiary pudełka to 19 x 9 x 14 cm (szer. x wys. x gł.), wysokość z uchwytem: 14,5 cm.
W zestawie podkładka usztywniająca dno.
Pudełka do złożenia oraz naklejki do naklejenia we własnym zakresie.

Do wyboru pudełka w kolorze białym lub z papieru ekologicznego (prosimy o wskazanie wybranego rodzaju z zamówieniu – przy braku wskazania wysyłamy wersję białą).

Minimum zamówienia: 20 sztuk.

Dowiedz się więcej o pudełkach na ciasto dla gości weselnych.

Koszt zaprojektowania (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) i wykonania pudełka na koperty wraz z kartką naklejoną na front pudełka to 49 zł za sztukę w przypadku braku uszlachetnienia błyszczącą folią oraz 55 zł w przypadku wykonania uszlachetnienia np. złotą folią lub w przypadku druku na papierze kukurydzianym.

Pudełko na koperty - dodatki weselne

Wymiary pudełka to 24 x 24 x 25 cm (szer. x gł. x wysokość.)
Pudełko do złożenia we własnym zakresie (z naklejoną przez nas kartką).
Pudełko wykonane z tektury mikrofali: 480 g/m2, powlekanej białej (błyszczącej).

Dowiedz się więcej o pudełkach na koperty.

Pudełko na obrączki wykonane ze szkła z uchwytem i metalowymi rantami w kolorze złotym metalizowanym.
W komplecie płatki róż (do wyboru: białe, bordowe, czerwone, kremowe, różowe, srebrne, złote – w przypadku braku wyboru koloru domyślnie wysyłamy białe).

Cena: 45 zł.

Wymiary pudełka sz. x wys. x gł.: 9 x 5,5 x 4 cm.

Szklane pudełko na obrączki

Szklane pudełko na obrączki

Dowiedz się więcej o pudełkach na obrączki.

Koszt pudełko na obrączki z mchem o średnicy 12 cm i wysokości 4 cm wraz z naklejką (o średnicy 10 cm) na wieko pudełka to 39 zł za sztukę.

Pudełko na obrączki

Dowiedz się więcej o pudełkach na obrączki.

Unikatowa pamiątka dla pary młodej stosowana jako zamiennik księgi gości.
Drewniane pudełko na porady dla pary młodej z otwieranym szklanym wieczkiem zamykanym na magnes. Pudełko ma wymiary 9,5 x 9,5 x 6 cm i zawiera 100 kart ze złotym nagłówkiem: Rady dla nowożeńców i miejscem na odręcznie wpisanie życzeń.

Koszt jednego pudełka z kartkami to 45 zł.

Dowiedz się więcej o pudełku na porady.

Urocze opakowanie na gustowny prezent dla gości.
Ten produkt zawiera 10 papierowych pudełek, każde o wymiarze 6 x 3,5 x 5 cm po złożeniu.
Pudełka są w kolorze białym z tłoczonymi złotymi serduszkami.
Produkt do samodzielnego złożenia.

Koszt 10 pudełek na upominki to 9 zł za komplet.

Pudełko na upominki dla Gości weselnych

Dowiedz się więcej o pudełku na upominki dla Gości weselnych.

Wykwintny prezent dla świadka lub rodziców. Drewniana skrzynka na butelkę wina ozdobiona osobistym tekstem.
Wewnętrzne wymiary skrzynki: 10 x 10  x 35 cm.

Przedmiotem zakupu jest drewniana skrzynka, etykiety na skrzynkę i na wino (10 x 12 cm) oraz wełna drzewna (wyściółka).

Cena: 49 zł za sztukę.

WAŻNE: Skrzynka nie zawiera butelki.

Drewniana skrzynka na wino - podziękowanie dla świadka lub rodziców

Dowiedz się więcej o drewnianych skrzynkach na wino.

Koszt zaprojektowania i wyprodukowania kompletu 2 sztuk weselnych tablic rejestracyjnych w formie tabliczek 500 x 115 mm z pianki PCV o grubości 3mm  wynosi 85 zł za komplet.

Tablice rejestracyjne

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz wydrukowanie naklejek naklejonych następnie na piankę PCV.

Tablice przeznaczone do samodzielnego montażu – np. na taśmę dwustronną (nie dodajemy taśmy do zamówienia).

Tablice drukowane są na ploterze, więc mogą kolorystycznie odbiegać od zaproszeń oraz innych dodatków drukowanych na papierze kredowym.

Dowiedz się więcej o tablicach rejestracyjnych.

Dwustronne pocztówki

Koszt zaprojektowania i wydrukowania minimum 6 sztuk tabliczek na stoły wkładanych do ramek wynosi 4 zł (6 zł z uszlachetnieniem np. złotą folią lub w przypadku druku na papierze kukurydzianym) za sztukę.

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie dwustronnych tabliczek w formie pocztówek w wymiarach 10 x 15 cm na papierze kredowym 350 g.

Numerki weselne na sztalugach

Numerki Tabliczki

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz dwustronne wydrukowanie tabliczek z numerami stołów.

Tabliczki na stoły stanowią idealne uzupełnienie planu stołów.

Tabliczki przeznaczone są do ramek dwustronnych stojących na nóżce lub do mini sztalug. Koszt mini sztalug to 4,50 zł za sztukę albo prosimy je dokupić we własnym zakresie, gdyż nie są wliczone w cenę.

Składane, wolnostojące

Koszt zaprojektowania i wydrukowania minimum 6 sztuk tabliczek składanych, wolnostojących na stoły wynosi 6 zł (9 zł z uszlachetnieniem np. złotą folią) za sztukę.

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie tabliczek składanych, wolnostojących (w takim sam sposób jak winietka) na stoły, w formacie 10 x 30 cm (10 x 15 cm po złożeniu) na papierze kredowym 350 g.

Numerki wolnostojące

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz wydrukowanie tabliczek z numerami stołów.

Tabliczki na stoły/bufety stanowią uzupełnienie planu stołów.

Inne tabliczki (np. na słodki bufet)

Koszt zaprojektowania tabliczek z innymi napisami/grafikami niż numery stołów wynosi 5 zł za sztukę + koszt jak za zwykłą tabliczkę.

Dowiedz się więcej o tabliczkach i numerkach na stoły weselne.

Koszt zaprojektowania i wydrukowania winietki wynosi 1,50 zł (2,25 zł z uszlachetnieniem np. złotą folią lub w przypadku druku na papierze kukurydzianym) za sztukę.

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie stojących winietek o układzie poziomym (10,5 x 5 cm po złożeniu) na papierze kredowym mat 350 g.

Winietki Wizytówki

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz personalizacja, czyli wypisanie nazwisk gości na winietkach.

WAŻNE: na kilka godzin przed postawieniem winietek na stoły należy je złożyć i przygnieść czymś ciężkim (np. książkami), żeby winietki prawidłowo stały na stole.

Minimalna ilość zamówienia 20 sztuk.

Dowiedz się więcej o winietkach weselnych.

Koszt winietek w formacie 105 x 60 mm wraz z podstawką / stojaczkiem to 3 zł za sztukę (3,75 zł z uszlachetnieniem np. złotą folią lub w przypadku druku na papierze kukurydzianym).
Stojaczki do wyboru: serca (złote, srebrne, różowe złoto), trójkąty złote, podstawki drewniane.Stojaczki na winietki

Dowiedz się więcej o winietkach weselnych.

Koszt zaprojektowania i wydrukowania zawieszki wynosi 1,70 zł (2,55 zł z uszlachetnieniem np. złotą folią lub w przypadku druku na papierze kukurydzianym) za sztukę.

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie zawieszki prostokątnej (o wymiarach 5 x 8 cm)  na papierze mat/błysk 350 g z dodatkiem wstążki/dratwy do samodzielnego zawieszenia na szyjkę butelki.

Minimalna ilość zamówienia z danym tekstem to 20 sztuk.

Zawieszka na butelki weselne

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym), personalizacja (przykładowo nadruk wierszyka lub dowolnego tekstu) oraz biała wstążka lub dratwa do samodzielnego zawiązania.

Dowiedz się więcej o zawieszkach na butelki weselne.

OpisCena za sztukę
Białe, gramatura: 120 g/m20,80 zł
Białe, perłowe, 120 g/m21,25 zł
Błękitne, 115 g/m20,95 zł
Błękitne (jasne), perłowe, 120 g/m21,30 zł
Bordowe, 115 g/m20,95 zł
Butelkowe zielone, 90 g/m20,85 zł
Ecru, gramatura: 120 g/m20,70 zł
Ekologiczne, gramatura: 120 g/m20,85 zł
Fioletowe, gramatura: 115 g/m20,95 zł
Granatowe, gramatura: 115 g/m20,95 zł
Khaki, gramatura: 120 g/m20,95 zł
Kremowe, gramatura: 120 g/m20,80 zł
Kremowe, perłowe, gramatura: 120 g/m21,30 zł
Kukurydziane, gramatura: 130 g/m20,95 zł
Lniane, białe, gramatura: 120 g/m20,85 zł
Miedziane, gramatura: 125 g/m21,30 zł
Nude, bladoróżowe, gramatura: 115 g/m20,95 zł
Piaskowe, perłowe, 120 g/m21,35 zł
Rose gold, perłowe, 120 g/m21,30 zł
Różowe jasne, gramatura: 115 g/m20,95 zł
Różowe (jasne), perłowe, 120 g/m21,30 zł
Seledynowe, gramatura: 115 g/m20,95 zł
Srebrne, gramatura: 120 g/m21,30 zł
Szare, jasne gramatura: 95 g/m20,85 zł
Szare, ciemne gramatura: 115 g/m20,95 zł
Transparentne: 115 g/m21,30 zł
Zielone, gramatura: 115 g/m20,95 zł
Zielone ciemne, gramatura: 115 g/m20,95 zł
Złote, gramatura: 120 g/m21,35 zł

Koperty kwadratowe

OpisCena za sztukę
Białe, gramatura: 120 g/m20,70 zł
Białe, perłowe gramatura: 120 g/m21,05 zł
Błękitne, gramatura: 14 0g/m20,75 zł
Bordowe, gramatura: 115 g/m20,75 zł
Butelkowa zieleń, gramatura: 90 g/m20,65 zł
Czarne, gramatura: 115 g/m20,75 zł
Czerwone, gramatura: 115 g/m20,75 zł
Ecru, gramatura: 120 g/m20,75 zł
Ekologiczne, gramatura: 120 g/m20,75 zł
Fioletowe, gramatura: 115 g/m20,75 zł
Grafitowe, gramatura: 115 g/m20,75 zł
Granatowe, gramatura: 115 g/m20,75 zł
Kakaowe, gramatura: 115 g/m20,75 zł
Kawowe, gramatura: 140 g/m20,75 zł
Kremowe, perłowe, gramatura: 120 g/m21,05 zł
Limonkowe, gramatura: 140 g/m20,75 zł
Lniane, białe, gramatura: 120 g/m20,75 zł
Miedziane, gramatura: 125 g/m21,05 zł
Niebieskie, gramatura: 115 g/m20,75 zł
Nude, bladoróżowe, gramatura: 115 g/m20,75 zł
Pudrowe różowe, gramatura: 110 g/m20,75 zł
Różowe, gramatura: 140 g/m20,75 zł
Srebrne, gramatura: 120 g/m21,05 zł
Szare, gramatura: 110 g/m20,75 zł
Transparentne, gramatura: 110 g/m21,20 zł
Zielone, gramatura: 115 g/m20,75 zł
Złote, gramatura: 110 g/m21,10 zł
Żółte, gramatura: 115 g/m20,75 zł

Koperty prostokątne małe

OpisCena za sztukę
Białe, gramatura: 100 g/m20,75 zł
Białe perłowe, gramatura: 120 g/m21,15 zł
Biszkoptowe, gramatura: 120 g/m20,95 zł
Błękitne, gramatura: 115 g/m20,95 zł
Błękitne pastelowe, gramatura: 120 g/m20,95 zł
Bordowe, gramatura: 115 g/m20,95 zł
Brązowe, gramatura: 115 g/m20,95 zł
Brudny róż, gramatura: 120 g/m20,95 zł
Butelkowe, gramatura: 90 g/m20,95 zł
Ceglane, gramatura: 110 g/m20,95 zł
Cieliste perłowe, gramatura: 120 g/m21,10 zł
Czarne, gramatura: 115 g/m20,95 zł
Czerwone wino, gramatura: 110 g/m20,95 zł
Ecru, gramatura: 120 g/m20,80 zł
Ekologiczne, gramatura: 100 g/m20,75 zł
Fioletowe, gramatura: 115 g/m20,95 zł
Fuksjowe, gramatura: 115 g/m20,95 zł
Gołębie, gramatura: 115 g/m20,95 zł
Granatowe, gramatura: 115 g/m20,95 zł
Kawowe, gramatura: 115 g/m20,95 zł
Kremowe perłowe, gramatura: 120 g/m21,10 zł
Kukurydziane, gramatura: 130 g/m20,95 zł
Mahoniowe, gramatura: 115 g/m20,95 zł
Nude, bladoróżowe, gramatura: 115 g/m20,95 zł
Oliwkowe, gramatura: 115 g/m20,95 zł
Popielate, gramatura: 115 g/m20,95 zł
Rose gold perłowe, gramatura: 120 g/m21,10 zł
Seledynowe, gramatura: 115 g/m20,95 zł
Srebrne, gramatura: 110 g/m21,10 zł
Szare, gramatura: 115 g/m20,95 zł
Transparentne, gramatura: 115 g/m21,35 zł
Zielone, gramatura: 115 g/m20,95 zł
Zielone KHAKI, gramatura: 120 g/m20,95 zł
Złote, gramatura: 110 g/m21,10 zł
Żółte (miodowe), gramatura: 110 g/m20,95 zł

Koperty prostokątne średnie

Porównanie kopert zielonych

Koperty zielone do zaproszeń śłubnych

OpisCena za sztukę
Białe, gramatura: 120 g/m20,75 zł
Czarne, gramatura: 115g/m20,90 zł
Ekologiczne, gramatura: 120 g/m20,75 zł
Granatowe, gramatura: 115g/m20,90 zł
Szare, gramatura: 120g/m20,90 zł
Złote, gramatura: 110g/m21,35 zł

Koperty prostokątne DL

OpisCena za sztukę
Białe, gramatura: 120 g/m21,40 zł
Białe złoto, gramatura: 125 g/m22,15 zł
Kryształowe, gramatura: 120 g/m22,15 zł
Kwarcowe, gramatura: 125 g/m22,15 zł
Miedziane, gramatura: 125 g/m22,15 zł
Opalowe, gramatura: 120 g/m22,15 zł
Srebrne, gramatura: 125 g/m22,15 zł
Złote, gramatura: 125 g/m22,15 zł
Złote, jasne, gramatura: 125 g/m22,15 zł

Koperty prostokątne duże

Koszt zaprojektowania i wydrukowania wkładek do wybranych kopert (prosimy o wysłanie zapytania mailowo – wklejki wykonujemy jedynie do kopert zamykanych w trójkąt) wynosi 1,75 zł za sztukę (w tym wklejenie wklejek przez naszą pracownię).

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym).

Minimalna ilość zamówienia 30 sztuk.

Najczęściej wyklejka w kopercie zawiera taki sam motyw graficzny lub kolorystyczny jak zaproszenia ślubne.

 Z naszego doświadczenia w projektowaniu papeterii ślubnej wynika, że koperty wyglądają najlepiej kiedy wklejka kontrastuje z odcieniem koperty.

 Dla przykładu (zdjęcie poniżej)- w kopercie z papieru eko doskonale wygląda wyklejka o żywych, głębokich kolorach.

Wklejki do kopert

Koszt zaprojektowania i wydrukowania naklejki na kopertę w formacie 10 x 5 cm wynosi 2,50 zł za sztukę.

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz personalizacja w postaci wpisania danych adresatów (imion i nazwisk oraz ewentualnie adresów).

Ręcznie wykonywane odbicia lakowe o średnicy circa 28 mm w cenie 3,50 zł za sztukę.

Minimum zamówienia to 30 sztuk.

Laki podklejone są kółeczkami dwustronnie lepiącymi, dzięki czemu możesz je przykleić do koperty jak naklejkę. Odbicia są elastycznie iie łamią się ani nie kruszą. Jest to najszybsza metoda ozdabiania kopert odbiciami lakowymi.

Dostępne projekty i kolory znajdują się w formularzu zamówienia zaproszeń.

Odbicia lakowe do kopert

Koszt personalizacji kopert poprzez wydrukowanie danych gości (wraz z adresem) oraz  ewentualnego motywu związanego z motywem przewodnim projektu w kolorze czarnym wynosi 0,85 zł za sztukę.

Personalizacja kopert

W kwestii druku kolorowego prosimy o kontakt mailowy – taki zadruk zostanie wyceniony indywidualnie. Należy wziąć pod uwagę kolor koperty (na ciemnych kopertach druki zawsze wyjdą ciemne, nie drukujemy tuszem białym).

Przed zamówieniem spersonalizowanych kopert prosimy o zamówienie próbki takiej koperty, ponieważ w procesie druku, ze względu na wpływ temperatury na klej użyty w kopercie, mogą powstać zniekształcenia struktury koperty.

Koszt wykonania drewnianego stempla do kopert o średnicy 6 cm wraz z czarnym tuszem to 75 zł.

Pieczęć Stempel

Podstawowy cennik dodatków nie dotyczy druków uszlachetnionych złotem, miedzią lub srebrem oraz druków kolorowych na papierze ekologicznym (np. projekt “Eko”) lub kukurydzianym (np. projekt “Minimalistyczne” / “Minimalistyczny eukaliptus” / “Leśna harmonijka”) – do tych dodatków należy doliczyć 50% podstawowej ceny (ceny z uszlachetnieniem błyszczącą folią podane są w nawiasach).

Prosimy nie zostawiać zamówienia lub druku dodatków na ostatnie dni przed ślubem, gdyż w razie błędu w realizacji nie pozostawią sobie Państwo czasu i możliwości na ewentualną reklamację oraz ponowną realizację.

Pozostałe koszty

 • personalizacja zaproszeń (wpisanie danych gości): 35 gr/sztuka,
 • projekt mapki z zaznaczeniem miejsca ślubu i wesela: 50 zł,
 • zaokrąglenie rogów zaproszeń lub dodatków: 0,25 zł/sztuka,
 • zaproszenia obcojęzyczne: 25 zł/dostosowanie projektu (bez tłumaczenia),
 • wszelkie dodatkowe elementy jak np. dodatkowe kartki, projekty indywidualne lub znaczące zmiany w naszych projektach wyceniane są przez grafika,
 • tryb ekspresowy (zamówienie traktowane priorytetowo, maksymalnie skrócony czas realizacji): +25% ceny podstawowej.

Papier

Wszystkie zaproszenia i dodatki (wyłączając plany stołów i naklejki oraz druki na papierze eko) drukujemy na wysokiej jakości papierze kredowym 350 g/m2 pokrytym matową folią soft-touch sprawiającą, że produkty są przyjemne w dotyku.

Rabaty

Przy jednorazowym zamówieniu powyżej 1000 zł rabat wynosi 5 %. (Rabat nie łączy się z promocjami sezonowymi).

Próbki zaproszeń

Jeśli są Państwo zainteresowani próbkami zaproszeń (z treściami losowymi jak na stronie) oraz kopert do nich pasujących, prosimy o kontakt poprzez formularz zamówienia próbek zaproszeń ślubnych.

Próbek dodatków nie wysyłamy, ponieważ wykonujemy je na takim samym papierze i w tej samej kolorystyce co zaproszenia – wszystkie projekty dodatków znajdują się na stronie danego zaproszenia.

Tekst na próbkach jest przykładowy – jak na stronie internetowej.
W późniejszym czasie oczywiście cały tekst podlega dowolnej modyfikacji.

Koszt pojedynczej próbki, wraz z dobraną kopertą, wynosi 5,90 zł.
Koszt wysyłki próbek to 15 zł.

Ogólne informacje

Wszystkie ceny są cenami brutto.

Serwis ŚLUB & PAPIER nie jest sklepem internetowym.

Pracownia Graficzna ŚLUB & PAPIER zastrzega sobie prawo do publikacji w internecie (na stronie www.slubipapier.pl) wszystkich swoich realizacji (w przypadku publikacji zmieniamy wszelkie dane osobowe lub je zamazujemy).

Przedstawiona oferta, cennik, wraz z cenami ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Nie poprawiamy błędów stylistycznych i ortograficznych. Nie ingerujemy we wszelkie treści przesłane przez Klienta. Za jakiekolwiek błędy zawarte w treściach przesłanych przez Klienta odpowiada Zamawiający. W celu uniknięcia pomyłek, przed drukiem, przesyłamy za każdym razem elektroniczny, ostateczny projekt zaproszeń oraz dodatków ślubnych z naniesionymi poprawkami do wglądu i sprawdzenia przez Zamawiającego.

Wszelkie koszty wysyłki zaproszeń i dodatków weselnych pokrywa Zamawiający. Koszt wysyłki wynosi 17 zł (w przypadku planu stołów, ze względu na niestandardowe gabaryty, koszt dodatkowej wysyłki to 17 zł).

Dane do przelewu

Wszelkie płatności prosimy przelewać na poniższe konto:

Nr konta: 88 1050 1520 1000 0092 4509 0098
FCDESIGN Jakub Cybiński