Cennik zaproszeń i dodatków ślubnych

Zaproszenia i zawiadomienia

Standard - gotowy projekt zaproszenia

Wybór jednego z gotowych projektów zaproszenia spośród umieszczonych na stronie www.slubipapier.pl. W e-mailu prosimy o dołączenie linka do projektu, który został wybrany, w celu uniknięcia nieporozumień. Opcja standardowa uwzględnia zmianę drobnych elementów graficznych/kolorystycznych.

Cena jednostkowa na papierze kreda (lub satynie lub na papierze ekologicznym) o gramaturze 350 g. uzależniona jest od formatu zaproszenia oraz ilości zamawianych sztuk. Ceny zaproszeń znajdują się na stronach projektów i wahają się od 3,50 zł do 9,50 zł.

Zaproszenia dla Rodziców lub zaproszenia z inną treścią niż te podstawowe (dla świadków/babci/dziadka itp.) to koszt 10 zł (15 zł z uszlachetnieniem).

Po dokonaniu personalizacji projektu na podstawie otrzymanych od Państwa danych (w terminie około 5 dni roboczych), przesyłamy do zatwierdzenia gotowy projekt. Następnie, po konsultacjach, wprowadzonych poprawkach, zaakceptowaniu ostatecznej wersji projektu zlecamy próbny druk. Koszt próbnego druku wynosi 10 zł (15 zł w przypadku zaproszeń uszlachetnionych), natomiast koszt przesyłki wynosi 15 zł. Istnieje możliwość odbioru osobistego na terenie Poznania.

Po zaakceptowaniu próbnego druku i wpłacie pozostałej kwoty wartości zamówienia – zlecamy druk zaproszeń i zawiadomień.

Dodatkowo, w zależności od wybranej przez Państwa opcji, proponujemy dobór odpowiednich kopert, których cena uzależniona będzie m.in. od formatu, koloru, gramatury papieru (od 100 g. do 120 g.). Cena kopert zawiera się w przedziale 0,60 zł – 1,30 zł za sztukę. Ceny kopert pasujących do danych zaproszeń znajdują się na stronach projektów.|

Polecamy zamówienie kilku sztuk wykropkowanych na wszelki wypadek, gdyż minimalna ilość dodruku danego typu (zaproszenia czy zawiadomienia) to 8 sztuk – koszt wtedy za sztukę jest jak dla ilości 30-50 sztuk.

Koszt zmiany formatu zaproszenia (np. z kwadratu na prostokąt) to 45 zł.

Indywidualny projekt zaproszenia

Koszt przygotowania projektu wg własnego pomysłu wyceniany jest indywidualnie.

W e-mailu prosimy o opisanie pomysłu oraz załączenie inspiracji  (zdjęcia, grafiki, inspiracje).

Czas przygotowania wstępnego projektu indywidualnego to 5-10 dni roboczych.

Realizacja druku i dostawy przebiega zgodnie z wyżej przedstawioną opcją Standard.

Pudełko z prośbą o błogosławieństwo, zaproszeniem dla rodziców lub świadków

Koszt zaprojektowania i wykonania (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) pudełka z zaproszeniem/prośbą wraz z wklejonymi 2 kartkami wewnątrz pudełka (format kartek: 130 x 156 mm) to 35 zł za sztukę.

Prośba o błogosławieństwo Zaproszenie dla Rodziców

Dodatki weselne

Bańki mydlane z naklejką

Koszt baniek mydlanych wraz z zaprojektowaniem (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) i wykonaniem naklejek 75 x 40 mm (do samodzielnego naklejenia) wynosi 3 zł za sztukę (minimalna ilość: 50 sztuk).

Bańki mydlane z naklejką

Obecnie bańki dostępne są wyłącznie w wersji białej.

Drogowskazy weselne

Koszt zaprojektowania i wyprodukowania kompletu 4 sztuk drogowskazów weselnych w formie tabliczek 500 x 100 mm z pianki PCV o grubości 3mm  wynosi 120 zł za komplet.
Cena każdej kolejnej tabliczki w tym samym motywie to 25 zł za sztukę.
Drogowskaz Weselny

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz wydrukowanie naklejek naklejonych następnie na tabliczki wskazujące kierunek.

Oferta nie obejmuje drewnianego słupka oraz podklejenia tabliczek.
Drogowskazy polecamy przyklejać taśmą dwustronną.

Drogowskaz Weselny

Etykiety (naklejki) na alkohol

Koszt zaprojektowania i wydrukowania naklejki wynosi 2,50 zł za sztukę.

Cena obejmuje zaprojektowanie i jednostronne zadrukowanie etykiet o standardowych wymiarach 10 x 10cm na papierze samoprzylepnym.

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz personalizacja w postaci wierszyka lub umieszczenia dowolnej grafiki.

Zawieszki na butelki

Minimalna ilość zamówienia 20 sztuk (przy czym minimum dla pojedynczego typu/tekstu/toastu to 10 sztuk).

Krówki - słodka niespodzianka dla gości

Koszt zaprojektowania (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) i produkcji cukierków krówek wraz z indywidualnym opakowaniem (z możliwością dwustronnego zadruku)
to 75 zł za 1 kg (około 78 sztuk) + 50 zł za każdy kolejny kilogram.

Czas realizacji to około 10 dni roboczych.

W przypadku podzielenia zamówienia na 2 etapy (najpierw zaproszenia, potem dodatki) prosimy o wiadomość z przypomnieniem w sprawie krówek (na miesiąc przed ślubem) – lepiej nie wykonywać ich na samym początku zamówienia, ponieważ w wyniku krystalizacji cukru mogą być twarde w dniu ślubu.

Krówki realizowane są realizowane są poprzez zewnętrznego dostawcę, co wiąże się z możliwością pojawienia rozbieżności kolorystycznej ze względu na inną technikę druku oraz użyty papier.

Podziękowania Krówki

Księga gości

Koszt zaprojektowania i wydrukowania księgi gości, o wymiarach 22 x 23 cm, składającej się z 50 kart o gramaturze 120g, szytej albumowo, oklejonej płótnem, wynosi 85 zł za sztukę.

Koszt zaprojektowania i wydrukowania księgi gości, o wymiarach 30 x 22 cm, składającej się z 50 kart o gramaturze 120g, szytej albumowo, oklejonej płótnem, wynosi 95 zł za sztukę.

Projekt dotyczy zarówno frontu, tyłu jak i grzbietu księgi gości.

Czas realizacji to 15 – 20 dni roboczych – prosimy księgę zamawiać wcześniej niż pozostałe dodatki.

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym).

Księga Gości

Istnieje możliwość projektu i zadruku pierwszej (wewnętrznej) strony (najczęściej tekstem z prośbą o wpisy i podziękowaniem) w cenie 20 zł.

Oferujemy również księgi gości 75 i 100 kartkowe (dopłata odpowiednio 10 i 20 zł).

Ze względu na technikę druku, nie ma możliwości uzyskania złoceń na księgach gości (dotyczy złota, srebra i miedzi).

Możliwa jest też realizacji księgi gości nie na płótnie, lecz w formie naklejanej na bazę kartki jak powyżej (bazy posiadają białe lub czarne kartki, 50 kartek, czyli 100 stron). W tej wersji możliwe jest uzyskanie uszlachetnienia.
Ceny takiej księgi to 75 zł za kwadratową oraz 85 zł za prostokątną.

Magnesy i przypinki ślubne

Magnesy

Koszt zaprojektowania (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) i wykonania  okrągłych magnesów o średnicy 58 mm wynosi 4 zł za sztukę (minimalna ilość: 50 sztuk).

Magnesy

Magnesy z otwieraczem do butelek

Koszt zaprojektowania (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) i wykonania  okrągłych magnesów z otwieraczem do butelek o średnicy 56 mm wynosi 5 zł za sztukę (minimalna ilość: 50 sztuk).

Przypinki

Koszt zaprojektowania (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) i wykonania okrągłych przypinek o średnicy 59 mm wynosi 3 zł za sztukę (minimalna ilość: 50 sztuk).

Ze względu na technikę druku, nie ma możliwości uzyskania złoceń na magnesach (dotyczy złota, srebra i miedzi).

Menu weselne

Koszt zaprojektowania i wydrukowania menu weselnego wynosi 5 zł (7,50 zł z uszlachetnieniem) za sztukę.

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie menu weselnego składanego na pół po dłuższym boku, zadrukowanego obustronnie, o wymiarach 20 x 21cm (10 x 21cm po złożeniu) na papierze kredowym mat/błysk 350g.

Minimalna ilość zamówienia 15 sztuk.

Menu weselne

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz personalizacja w postaci wypisania menu weselnego.

Napis z liter zawieszonych na wstążce

Koszt zaprojektowania (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) i wydrukowania kolorowych liter wycinanych z grubego papieru (350 g kreda) zawieszonych na wstążce/dratwie wynosi 60 zł (90 zł z uszlachetnieniem) za napis do 15 liter. W przypadku dłuższych napisów koszt każdej kolejnej litery wynosi 5,00 zł (7,50 zł z uszlachetnieniem).

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie liter w kształcie trójkąta lub kwadratu (do wyboru) o wys. 20 cm, zawieszonych na wstążce (o szerokości 1,2 cm) lub dratwie.

Napis – imiona Pary Młodej/JUST MARRIED/Słodki bufet/Wiejski stół etc. – idealnie prezentuje się jako dekoracja sali weselnej, może zostać zawieszony nad stołem Pary Młodej, bądź zostać wykorzystany jako rekwizyt przy fotograficznej sesji plenerowej.

Plany stołów

Plakat drukowany

Koszt zaprojektowania i wydrukowania plakatu na papierze fotograficznym:

  • o wymiarach 50 x 70 cm wynosi 110 zł za sztukę,
  • o wymiarach 100 x 70 cm wynosi 130 zł za sztukę,

Plakat prezentuje usadzenie gości przy stołach z danym numerem.
W przypadku przedstawienia rzeczywistego rzutu sali wraz z układem stołów i usadzeniem gości lub wykonania planu w formie alfabetycznego spisu doliczany jest koszt 35 zł.

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz personalizacja, czyli wypisanie nazwisk gości na plakacie przy odpowiednich numerach stołów.

UWAGA: Cena nie obejmuje ramy do oprawy plakatu, koniecznej aby ustawić plakat na sztaludze przed wejściem do sali weselnej. W przypadku odbioru w Poznaniu możliwe jest podklejenie na piankę PCV w cenie 20 zł.

Ze względu na duży format wydruku, niemożliwe jest wykonanie plakatów na papierze eko jak również uszlachetnienie druku błyszczącymi foliami np. złotem, srebrem lub miedzią. W tym przypadku proponujemy rozważenie możliwości wydrukowania osobnych kartek dla każdego stołu.

Podstawka na obrączki

Koszt drewnianej podstawki z zagłębieniami na obrączki o średnicy 6 cm i wysokości 4 cm to 15 zł.

Podstawka na obrączki

Podstawka na winietki (escort cards)

Koszt podstawki z nacięciami na winietki (escort cards), szerokość ok. 5 cm, długość ok. 40 cm. z 10 nacięciami to 30 zł.

Koszt winietek pasujących do nacięć w formacie 105 x 60 mm z imieniem i nazwiskiem z jednej strony oraz numerem stolika z drugiej to 1,50 zł za sztukę.
Podstawka na winietki

Podziękowania (karteczki w formie zawieszki)

Dołączane do prezentów dla gości

Koszt zaprojektowania i wydrukowania karteczki z podziękowaniem wynosi 1,50 zł (2,25 zł z uszlachetnieniem) za sztukę.

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie karteczek w wymiarach 5 x 5 cm na papierze kredowym 350 g mat/błysk.

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz jednostronne albo dwustronne wydrukowanie karteczek z dowolną grafiką lub tekstem.

Do każdej karteczki dołączany jest kawałek tasiemki lub dratwy służący do połączenia karteczki z prezentem dla gości.

Na życzenie Klienta wykonujemy dziurki w innym miejscu na karteczce (lub pozostawiamy bez dziurek).

Kładzione na talerzach gości

Koszt zaprojektowania i wydrukowania pojedynczej karty jednostronnej wynosi 3 zł (4,50 zł z uszlachetnieniem) za sztukę (przy założeniu zamówienia min. 20 sztuk).

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie pojedynczej karty jednostronnej w formacie DL (wymiary 9,9 x 21 cm) na papierze kredowym mat/błysk 350 g. Karta może zawierać dowolną grafikę lub treść wskazane przez klienta.

Każdy gość otrzymuje pojedynczą kartę jednostronną z podziękowaniami. Karty układa się na talerzach lub obok nakrycia.

Program uroczystości - plan wesela

Karta jednostronna do położenia na stole

Koszt zaprojektowania i wydrukowania pojedynczej karty jednostronnej wynosi 3 zł (4,50 zł z uszlachetnieniem) za sztukę (przy założeniu zamówienia min. 20 sztuk).

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie pojedynczej karty jednostronnej w formacie DL (wymiary 9,9 x 21 cm) na papierze kredowym mat/błysk 350 g.

Każdy gość otrzymuje pojedynczą kartę jednostronną wraz z informacją na temat przebiegu uroczystości. Karty układa się na talerzach lub obok nakrycia.

Plakat drukowany

Koszt zaprojektowania i wydrukowania plakatu na papierze fotograficznym:

  • o wymiarach 50 x 70 cm wynosi 80 zł za sztukę,
  • o wymiarach 100 x 70 cm wynosi 100 zł za sztukę,

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z ogólną tematyką uroczystości ślubnych) oraz personalizacja, czyli umieszczenie programu uroczystości weselnych zgodnie z harmonogramem przesłanym przez Klienta.

WAŻNE: Cena nie obejmuje ramy służącej do oprawy plakatu, niezbędnej aby ustawić plakat na sztaludze przed wejściem do sali weselnej.

Pudełka na ciasta dla gości weselnych

Koszt zaprojektowania (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) i produkcji pudełek na ciasto wraz z naklejką na front pudełka to 3,75 zł za sztukę.

Pudełka na ciasto dla Gości

Wymiary pudełka to 19 x 9 x 14 cm (szer. x wys. x gł.), wysokość z uchwytem: 14,5 cm.
W zestawie podkładka usztywniająca dno.
Pudełka do złożenia oraz naklejki do naklejenia we własnym zakresie.

Do wyboru pudełka w kolorze białym lub z papieru ekologicznego (prosimy o wskazanie wybranego rodzaju z zamówieniu – przy braku wskazania wysyłamy wersję białą).

Minimum zamówienia: 20 sztuk.

W przypadku projektów z uszlachetnieniem błyszczącą folią możliwa jest realizacja pudełek z wykorzystaniem druku na papierze kredowym zamiast naklejek w cenie 4,95 zł za sztukę.

Pudełka na koperty

Koszt zaprojektowania (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) i wykonania pudełka na koperty wraz z kartką naklejoną na front pudełka to 35 zł za sztukę w przypadku braku uszlachetnienia błyszczącą folią oraz 45 zł w przypadku wykonania uszlachetnienia.

Pudełka na koperty

Wymiary pudełka to 23 x 23 x 30 cm (szer. x gł. x wysokość.)
Pudełko do złożenia we własnym zakresie (z naklejoną przez nas kartką).
Pudełko wykonane z tektury mikrofali: 480 g/m2, powlekanej białej (błyszczącej).

Pudełko na obrączki szklane

Pudełko na obrączki wykonane ze szkła z uchwytem i metalowymi rantami w kolorze złotym metalizowanym.
W komplecie płatki róż (do wyboru: białe, bordowe, czerwone, kremowe, różowe, srebrne, złote – w przypadku braku wyboru koloru domyślnie wysyłamy białe).

Szklane pudełko na obrączki

Szklane pudełko na obrączki

Cena: 45 zł.

Wymiary pudełka sz. x wys. x gł.: 9 x 5,5 x 4 cm.

Pudełko na obrączki z mchem

Koszt pudełko na obrączki z mchem o średnicy 12 cm i wysokości 4 cm wraz z naklejką (o średnicy 10 cm) na wieko pudełka to 39 zł za sztukę.

Pudełko na obrączki

Tablice rejestracyjne

Koszt zaprojektowania i wyprodukowania kompletu 2 sztuk weselnych tablic rejestracyjnych w formie tabliczek 500 x 115 mm z pianki PCV o grubości 3mm  wynosi 50 zł za komplet.

Tablice rejestracyjne

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz wydrukowanie naklejek naklejonych następnie na piankę PCV.

Tablice drukowane są na ploterze, więc mogą kolorystycznie odbiegać od zaproszeń oraz innych dodatków drukowanych na papierze kredowym.

Tabliczki (numery) na stoły / słodki bufet

Dwustronne pocztówki

Koszt zaprojektowania i wydrukowania minimum 6 sztuk tabliczek na stoły wkładanych do ramek wynosi 4 zł (6 zł z uszlachetnieniem) za sztukę.

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie dwustronnych tabliczek w formie pocztówek w wymiarach 10 x 15 cm na papierze kredowym 350 g mat/błysk.

Numerki Tabliczki

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz dwustronne wydrukowanie tabliczek z numerami stołów.

Tabliczki na stoły stanowią uzupełnienie planu stołów.

Tabliczki przeznaczone są do ramek dwustronnych stojących na nóżce. Koszt ramek białych to 7 zł za sztukę albo prosimy je dokupić we własnym zakresie, gdyż nie są wliczone w cenę.

Składane, wolnostojące

Koszt zaprojektowania i wydrukowania minimum 6 sztuk tabliczek składanych, wolnostojących na stoły wynosi 5 zł (7,50 zł z uszlachetnieniem) za sztukę.

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie tabliczek składanych, wolnostojących (w takim sam sposób jak winietka) na stoły, w formacie 10 x 30 cm (10 x 15 cm po złożeniu) na papierze kredowym mat/błysk 350 g.

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz wydrukowanie tabliczek z numerami stołów.

Tabliczki na stoły/bufety stanowią uzupełnienie planu stołów.

Inne tabliczki (np. na słodki bufet)

Koszt zaprojektowania tabliczek z innymi napisami/grafikami niż numery stołów wynosi 5 zł za sztukę + koszt jak za zwykłą tabliczkę.

Winietki ze stojaczkami / podstawkami

Koszt winietek w formacie 105 x 60 mm wraz z podstawką / stojaczkiem to 3 zł za sztukę (3,75 zł z uszlachetnieniem).
Stojaczki do wyboru: serca (złote, srebrne, różowe złoto), trójkąty złote, podstawki drewniane.Stojaczki na winietki

Wizytówki (winietki) z imionami gości

Koszt zaprojektowania i wydrukowania winietki wynosi 1,50 zł (2,25 zł z uszlachetnieniem) za sztukę.

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie stojących winietek o układzie poziomym (10,5 x 5 cm po złożeniu) na papierze kredowym mat 350 g.

Winietki Wizytówki

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz personalizacja, czyli wypisanie nazwisk gości na winietkach.

WAŻNE: na kilka godzin przed postawieniem winietek na stoły należy je złożyć i przygnieść czymś ciężkim (np. książkami), żeby winietki prawidłowo stały na stole.

Minimalna ilość zamówienia 20 sztuk.

Zawieszki na butelki

Koszt zaprojektowania i wydrukowania zawieszki wynosi 1,70 zł (2,55 zł z uszlachetnieniem) za sztukę.

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie zawieszki prostokątnej (o wymiarach 5 x 8 cm) albo zawieszki okrągłej (o średnicy 7 cm) na papierze mat/błysk 350 g z dodatkiem wstążki/dratwy do samodzielnego zawieszenia na szyjkę butelki.

WAŻNE: Produkcja okrągłych zawieszek może wydłużyć realizację zamówienia o 4-6 dni robocze w stosunku do zawieszek prostokątnych.

Minimalna ilość zamówienia z danym tekstem to 20 sztuk.
Zawieszki na butelki

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym), personalizacja (przykładowo nadruk wierszyka lub dowolnego tekstu) oraz biała wstążka lub dratwa do samodzielnego zawiązania.

Koperty

Kwadratowe

OpisCena za sztukę
Białe, gramatura: 120 g/m20,55 zł
Białe, perłowe, 120 g/m21,05 zł
Błękitne, 115 g/m20,85 zł
Błękitne (jasne), perłowe, 120 g/m21,10 zł
Bordowe, 115 g/m20,85 zł
Butelkowa zieleń, gramatura: 90 g/m20,75 zł
Ecru, gramatura: 120 g/m20,60 zł
Ekologiczne, gramatura: 120 g/m20,75 zł
Fioletowe, gramatura: 115 g/m20,85 zł
Granatowe, gramatura: 115 g/m20,85 zł
Kremowe, gramatura: 120 g/m20,60 zł
Kremowe, perłowe, gramatura: 120 g/m21,20 zł
Lniane, białe, gramatura: 120 g/m20,75 zł
Miedziane, gramatura: 125 g/m21,20 zł
Nude, gramatura: 115 g/m20,85 zł
Piaskowe, perłowe, 120 g/m21,05 zł
Różowe (jasne), perłowe, 120 g/m21,10 zł
Srebrne, gramatura: 120 g/m21,10 zł
Szare, jasne gramatura: 95 g/m20,65 zł
Szare, ciemne gramatura: 115 g/m20,85 zł
Transparentne: 115 g/m21,20 zł
Zielone, gramatura: 115 g/m20,85 zł
Złote, gramatura: 120 g/m21,05 zł

Koperty kwadratowe

Koperty zamykane w trójkąt (możliwość wykonania wklejek):
białe, białe perłowe, błękitne, bordowe, ecru, ekologiczne, fioletowe, granatowe, miedziane, nude, srebrne, szare ciemne, zielone, złote.

Prostokątne małe

OpisCena za sztukę
Białe, gramatura: 120 g/m20,50 zł
Białe, perłowe gramatura: 120 g/m20,80 zł
Błękitne, gramatura: 14 0g/m20,65 zł
Bordowe, gramatura: 115 g/m20,65 zł
Butelkowa zieleń, gramatura: 90 g/m20,55 zł
Czarne, gramatura: 115 g/m20,55 zł
Czerwone, gramatura: 115 g/m20,60 zł
Ecru, gramatura: 120 g/m20,55 zł
Ekologiczne, gramatura: 120 g/m20,55 zł
Fioletowe, gramatura: 115 g/m20,55 zł
Grafitowe, gramatura: 115 g/m20,55 zł
Granatowe, gramatura: 115 g/m20,55 zł
Kakaowe, gramatura: 115 g/m20,55 zł
Kawowe, gramatura: 140 g/m20,60 zł
Kremowe, perłowe, gramatura: 120 g/m20,80 zł
Limonkowe, gramatura: 140 g/m20,55 zł
Lniane, białe, gramatura: 120 g/m20,65 zł
Miedziane, gramatura: 125 g/m20,95 zł
Niebieskie, gramatura: 115 g/m20,60 zł
Nude, bladoróżowe, gramatura: 115 g/m20,55 zł
Pudrowe różowe, gramatura: 110 g/m20,55 zł
Różowe, gramatura: 140 g/m20,55 zł
Srebrne, gramatura: 120 g/m20,85 zł
Szare, gramatura: 110 g/m20,60 zł
Transparentne, gramatura: 110 g/m21,10 zł
Zielone, gramatura: 115 g/m20,60 zł
Złote, gramatura: 110 g/m20,90 zł
Żółte, gramatura: 115 g/m20,60 zł

Koperty prostokątne małe

Prostokątne średnie

OpisCena za sztukę
Białe, gramatura: 100 g/m20,55 zł
Białe perłowe, gramatura: 120 g/m20,95 zł
Bordowe, gramatura: 115 g/m20,85 zł
Ecru, gramatura: 120 g/m20,60 zł
Ekologiczne, gramatura: 100 g/m20,55 zł
Granatowe, gramatura: 115 g/m20,85 zł
Kawowe, gramatura: 115 g/m20,85 zł
Kremowe perłowe, gramatura: 120 g/m20,95 zł
Nude, gramatura: 115 g/m20,85 zł
Srebrne, gramatura: 110 g/m20,95 zł
Szare, gramatura: 115 g/m20,85 zł
Zielone, gramatura: 115 g/m20,85 zł
Złote, gramatura: 110 g/m20,95 zł

Koperty prostokątne średnie

Prostokątne DL

OpisCena za sztukę
Białe, gramatura: 120 g/m20,55 zł
Czarne, gramatura: 115g/m20,70 zł
Ekologiczne, gramatura: 120 g/m20,45 zł
Granatowe, gramatura: 115g/m20,60 zł
Szare, gramatura: 120g/m20,60 zł
Złote, gramatura: 110g/m21,00 zł

Koperty prostokątne DL

Prostokątne duże 130x180

OpisCena za sztukę
Białe, gramatura: 120 g/m20,70 zł
Białe złoto, gramatura: 125 g/m21,85 zł
Kremowe, gramatura: 120 g/m21,30 zł
Kryształowe, gramatura: 120 g/m21,85 zł
Kwarcowe, gramatura: 125 g/m21,85 zł
Miedziane, gramatura: 125 g/m21,85 zł
Opalowe, gramatura: 120 g/m21,85 zł
Srebrne, gramatura: 125 g/m21,85 zł
Złote, gramatura: 125 g/m21,85 zł
Złote, jasne, gramatura: 125 g/m21,85 zł

Koperty prostokątne duże

Wklejki / wkładki do kopert

Koszt zaprojektowania i wydrukowania wkładek do wybranych kopert (prosimy o wysłanie zapytania mailowo – wklejki wykonujemy jedynie do kopert zamykanych w trójkąt) wynosi 1,50 zł za sztukę (w tym wklejenie wklejek przez naszą pracownię).

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym).

Minimalna ilość zamówienia 30 sztuk.

Najczęściej wyklejka w kopercie zawiera taki sam motyw graficzny lub kolorystyczny jak zaproszenia ślubne.

 Z naszego doświadczenia w projektowaniu papeterii ślubnej wynika, że koperty wyglądają najlepiej kiedy wklejka kontrastuje z odcieniem koperty.

 Dla przykładu (zdjęcie poniżej)- w kopercie z papieru eko doskonale wygląda wyklejka o żywych, głębokich kolorach.

Wklejki do kopert

Naklejki adresowe na koperty

Koszt zaprojektowania i wydrukowania naklejki na kopertę w formacie 10 x 5 cm wynosi 1,50 zł za sztukę.

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz personalizacja w postaci wpisania danych adresatów (imion i nazwisk oraz ewentualnie adresów).

Personalizacja kopert

Koszt personalizacji kopert poprzez wydrukowanie danych gości (wraz z adresem) oraz  ewentualnego motywu związanego z motywem przewodnim projektu w kolorze czarnym wynosi 0,85 zł za sztukę.

Personalizacja kopert

W kwestii druku kolorowego prosimy o kontakt mailowy – taki zadruk zostanie wyceniony indywidualnie. Należy wziąć pod uwagę kolor koperty (na ciemnych kopertach druki zawsze wyjdą ciemne, nie drukujemy tuszem białym).

Przed zamówieniem spersonalizowanych kopert prosimy o zamówienie próbki takiej koperty, ponieważ w procesie druku, ze względu na wpływ temperatury na klej użyty w kopercie, mogą powstać zniekształcenia struktury koperty.

Stempel / Pieczęć

Koszt zaprojektowania stempla nawiązującego do wybranego wzoru zaproszenia to 75 zł (6 cm średnicy).

W zestawie znajduje się pieczątka oraz zamykane pudełko z poduszką nasączoną tuszem – do wyboru: czarny, czerwony, zielony, niebieski, fioletowy; biały – dopłata 2 zł.

Projekt pieczęci jest dostosowany do motywu przewodniego zaproszeń głównie w kroju liternictwa, ponieważ nie każdy wzór można przenieść na matrycę.
Czas realizacji: do 10 dni roboczych.

Pieczęć Stempel

Cennik dodatków nie dotyczy druków uszlachetnionych złotem, miedzią lub srebrem oraz druków kolorowych na papierze ekologicznym (np. projekt “Astry”) – do tych dodatków należy doliczyć 50% podstawowej ceny.

Prosimy nie zostawiać zamówienia lub druku dodatków na ostatnie dni przed ślubem, gdyż w razie błędu w realizacji nie pozostawią sobie Państwo czasu i możliwości na ewentualną reklamację oraz ponowną realizację.

Pozostałe koszty

  • personalizacja zaproszeń (wpisanie danych gości): 35 gr/sztuka,
  • projekt mapki z zaznaczeniem miejsca ślubu i wesela: 50 zł,
  • zaokrąglenie rogów zaproszeń lub dodatków: 0,25 zł/sztuka,
  • zaproszenia obcojęzyczne: 25 zł/dostosowanie projektu (bez tłumaczenia),
  • wszelkie dodatkowe elementy jak np. dodatkowe kartki wyceniane są indywidualnie,
  • tryb ekspresowy (zamówienie traktowane priorytetowo, maksymalnie skrócony czas realizacji): +25% ceny podstawowej.

Papier

Wszystkie zaproszenia i dodatki (wyłączając plany stołów i naklejki oraz druki na papierze eko) drukujemy na wysokiej jakości papierze kredowym 350 g/m2 pokrytym matową folią soft-touch sprawiającą, że produkty są przyjemne w dotyku.

Rabaty

Przy jednorazowym zamówieniu powyżej 1000 zł rabat wynosi 5 %. (Rabat nie łączy się z promocjami sezonowymi).

Próbki zaproszeń

Jeśli są Państwo zainteresowani próbkami zaproszeń (z treściami losowymi jak na stronie) oraz kopert do nich pasujących, prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy.

Próbek dodatków nie wysyłamy, ponieważ wykonujemy je na takim samym papierze i w tej samej kolorystyce co zaproszenia – wszystkie projekty dodatków znajdują się na stronie danego zaproszenia.

Tekst na próbkach jest przykładowy – jak na stronie internetowej.
W późniejszym czasie oczywiście cały tekst podlega dowolnej modyfikacji.

Koszt pojedynczej próbki, wraz z dobraną kopertą, wynosi 6 zł.
Koszt wysyłki próbek to 15 zł.

Wraz z nazwami wybranych projektów, prosimy podesłać adres oraz numer telefonu dla kuriera.

Wpłaty za próbki prosimy kierować na nasze konto:
Nr konta: 88 1050 1520 1000 0092 4509 0098
FCDESIGN Jakub Cybiński

W tytule przelewu prosimy wpisać jedynie “Próbki” + swoje imię i nazwisko.

Zamówienie

Podjęcie współpracy oznacza akceptację Regulaminu Pracowni Graficzne ŚLUB & PAPIER, z którym można zapoznać się na stronie https://slubipapier.pl/regulamin/.

Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółową wyceną i ofertą projektu graficznego, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego bądź przesłanie zapytania mailowego na adres pracownia(małpa)slubipapier.pl.

Minimum zamówienia zaproszeń to 30 sztuk. Zalecamy zamawiać zaproszenia wykropkowane “na zapas”, ponieważ minimum późniejszego domówienia zaproszeń to 8 sztuk.

Jeżeli interesuje Państwa indywidualny projekt graficzny prosimy w mailu o dokładne opisanie pomysłu + podesłanie ewentualnych inspiracji.

Jeśli się Państwo zdecydujecie to w takim razie prosimy o wypełnienie formularz znajdujących się poniżej.

Umowa w formacie PDF – prosimy o odesłanie zdjęcia/skanu.
Formularz zamówienia w formacie DOC albo Formularz zamówienia w formacie ODT prosimy o wypełnienie w edytorze tekstowym i odesłanie pliku.

Jeśli chodzi o ewentualne dodatki to prosimy wpisać na formularzu ilości orientacyjne, a na miesiąc przed ślubem wysłać nam maila z dokładnymi ilościami i tekstami, które mają się na nich znaleźć.

Jeśli zamawiają Państwo zaproszenia personalizowane to w takim razie poprosimy o listę gości do personalizacji zaproszeń. Prosimy pamiętać o odmianie w bierniku (np. Annę i Jana Kowalskich). Prosimy o listę bez numeracji. Jeśli chodzi o format pliku to jest on dla nas obojętny (Word/Excel/Notatnik – jak Państwu łatwiej, tylko nie PDF).

Ogólne informacje

Wszystkie ceny są cenami brutto.

Serwis ŚLUB & PAPIER nie jest sklepem internetowym.

Pracownia Graficzna ŚLUB & PAPIER zastrzega sobie prawo do publikacji w internecie (na stronie www.slubipapier.pl) wszystkich swoich realizacji (w przypadku publikacji zmieniamy wszelkie dane osobowe lub je zamazujemy).

Przedstawiona oferta, cennik, wraz z cenami ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Nie poprawiamy błędów stylistycznych i ortograficznych. Nie ingerujemy we wszelkie treści przesłane przez Klienta. Za jakiekolwiek błędy zawarte w treściach przesłanych przez Klienta odpowiada Zamawiający. W celu uniknięcia pomyłek, przed drukiem, przesyłamy za każdym razem elektroniczny, ostateczny projekt zaproszeń oraz dodatków ślubnych z naniesionymi poprawkami do wglądu i sprawdzenia przez Zamawiającego.

Wszelkie koszty wysyłki zaproszeń i dodatków weselnych pokrywa Zamawiający. Koszt wysyłki wynosi 17zł (w przypadku planu stołów, ze względu na niestandardowe gabaryty, koszt dodatkowej wysyłki wynosi 20zł).

Dane do przelewu

Wszelkie płatności prosimy przelewać na poniższe konto:

Nr konta: 88 1050 1520 1000 0092 4509 0098
FCDESIGN Jakub Cybiński