Cennik zaproszeń i dodatków ślubnych

Zaproszenia i zawiadomienia

Standard - gotowy projekt zaproszenia

Wybór jednego z gotowych projektów zaproszenia spośród umieszczonych na stronie www.slubipapier.pl. W e-mailu prosimy o dołączenie linka do projektu, który został wybrany, w celu uniknięcia nieporozumień. Opcja standardowa uwzględnia zmianę drobnych elementów graficznych/kolorystycznych.

Cena jednostkowa na papierze kreda (lub satynie lub na papierze ekologicznym) o gramaturze 350 g. uzależniona jest od formatu zaproszenia oraz ilości zamawianych sztuk. Ceny zaproszeń znajdują się na stronach projektów i wahają się od 2,75 zł do 8 zł.

Zaproszenia dla Rodziców lub zaproszenia z inną treścią niż te podstawowe wyceniamy indywidualnie.

Po dokonaniu personalizacji projektu na podstawie otrzymanych od Państwa danych (w terminie około 5 dni roboczych), przesyłamy do zatwierdzenia gotowy projekt. Następnie, po konsultacjach, wprowadzonych poprawkach, zaakceptowaniu ostatecznej wersji projektu zlecamy próbny druk. Koszt próbnego druku wynosi 10 zł (15 zł w przypadku zaproszeń uszlachetnionych), natomiast koszt przesyłki wynosi 15 zł. Istnieje możliwość odbioru osobistego na terenie Poznania.

Po zaakceptowaniu próbnego druku i wpłacie pozostałej kwoty wartości zamówienia – zlecamy druk zaproszeń i zawiadomień.

Dodatkowo, w zależności od wybranej przez Państwa opcji, proponujemy dobór odpowiednich kopert, których cena uzależniona będzie m.in. od formatu, koloru, gramatury papieru (od 100 g. do 120 g.). Cena kopert zawiera się w przedziale 0,60 zł – 1,30 zł za sztukę. Ceny kopert pasujących do danych zaproszeń znajdują się na stronach projektów.|

Polecamy zamówienie kilku sztuk wykropkowanych na wszelki wypadek, gdyż minimalna ilość dodruku danego typu (zaproszenia czy zawiadomienia) to 6 sztuk – koszt wtedy za sztukę jest jak dla ilości 30-50 sztuk.

Indywidualny projekt zaproszenia

Koszt przygotowania projektu wg Państwa pomysłu wyceniany jest za każdym razem indywidualnie.

W e-mailu prosimy o dokładne opisanie Państwa pomysłu oraz załączenie inspiracji (np. zdjęć czy grafik, które przypadły Państwu do gustu).

Czas przygotowania wstępnego projektu indywidualnego to 5-8 dni roboczych.

Realizacja druku i dostawy przebiega zgodnie z wyżej przedstawioną opcją Standard.

Dodatki weselne

Wizytówki (winietki) z imionami gości - poziome

Koszt zaprojektowania i wydrukowania winietki wynosi 1,50 zł (2,25 zł z uszlachetnieniem) za sztukę.

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie stojących winietek o układzie poziomym (10,5 x 5 cm po złożeniu) na papierze kredowym mat 350 g.

Winietki Wizytówki

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz personalizacja, czyli wypisanie nazwisk gości na winietkach.

WAŻNE: na kilka godzin przed postawieniem winietek na stoły należy je złożyć i przygnieść czymś ciężkim (np. książkami), żeby winietki prawidłowo stały na stole.

Minimalna ilość zamówienia 20 sztuk.

Menu weselne

Koszt zaprojektowania i wydrukowania menu weselnego wynosi 5 zł (7,50 zł z uszlachetnieniem) za sztukę.

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie menu weselnego składanego na pół po dłuższym boku, zadrukowanego obustronnie, o wymiarach 20 x 21cm (10 x 21cm po złożeniu) na papierze kredowym mat/błysk 350g.

Menu weselne

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz personalizacja w postaci wypisania menu weselnego i godzin podania posiłków zgodnie z tekstem przesłanym przez Klienta.

Do menu weselnego można także dodać zabawny tekst regulaminu weselnego.

Minimalna ilość zamówienia 15 sztuk.

Zawieszki na butelki

Koszt zaprojektowania i wydrukowania zawieszki wynosi 1,70 zł (2,55 zł z uszlachetnieniem) za sztukę.

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie zawieszki prostokątnej (o wymiarach 5 x 8 cm) albo zawieszki okrągłej (o średnicy 7 cm) na papierze mat/błysk 350 g z dodatkiem wstążki/dratwy do samodzielnego zawieszenia na szyjkę butelki.

WAŻNE: Produkcja okrągłych zawieszek może wydłużyć realizację zamówienia o 3-4 dni robocze w stosunku do zawieszek prostokątnych.
Zawieszki na butelki

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym), personalizacja (przykładowo nadruk wierszyka lub dowolnego tekstu) oraz biała wstążka lub dratwa do samodzielnego zawiązania.

Minimalna ilość zamówienia 20 sztuk z danym tekstem.

Etykiety na alkohol

Koszt zaprojektowania i wydrukowania naklejki wynosi 2,50 zł za sztukę.

Cena obejmuje zaprojektowanie i jednostronne zadrukowanie etykiet o standardowych wymiarach 10 x 10cm na papierze samoprzylepnym.

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz personalizacja w postaci wierszyka lub umieszczenia dowolnej grafiki.

Zawieszki na butelki

Minimalna ilość zamówienia 20 sztuk (przy czym minimum dla pojedynczego typu/tekstu/toastu to 10 sztuk).

Karteczki z podziękowaniami

Dołączane do prezentów dla Gości

Koszt zaprojektowania i wydrukowania karteczki z podziękowaniem wynosi 1 zł (1,50 zł z uszlachetnieniem) za sztukę.

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie dwustronnych karteczek w wymiarach 5 x 5 cm na papierze kredowym 350 g mat/błysk.

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz jednostronne albo dwustronne wydrukowanie karteczek z dowolną grafiką lub tekstem.

Do każdej karteczki dołączany jest kawałek tasiemki lub dratwy służący do połączenia karteczki z prezentem dla Gości.

Na życzenie Klienta wykonujemy dziurki w karteczce.

Kładzione na talerzach Gości

Koszt zaprojektowania i wydrukowania pojedynczej karty jednostronnej wynosi 2 zł za sztukę (przy założeniu zamówienia min. 20 sztuk).

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie pojedynczej karty jednostronnej w formacie DL (wymiary 9,9 x 21 cm) na papierze kredowym mat/błysk 350 g. Karta może zawierać dowolną grafikę lub treść wskazane przez klienta.

Każdy gość otrzymuje pojedynczą kartę jednostronną z podziękowaniami. Karty układa się na talerzach lub obok nakrycia.

Księga gości

Koszt zaprojektowania i wydrukowania księgi gości, o wymiarach 22 x 23 cm, składającej się z 50 kart o gramaturze 120g, szytej albumowo, oklejonej płótnem, wynosi 85 zł za sztukę.

Koszt zaprojektowania i wydrukowania księgi gości, o wymiarach 30 x 22 cm, składającej się z 50 kart o gramaturze 120g, szytej albumowo, oklejonej płótnem, wynosi 95 zł za sztukę.

Projekt dotyczy zarówno frontu, tyłu jak i grzbietu księgi gości.

Czas realizacji to 10 – 20 dni roboczych – prosimy księgę zamawiać wcześniej niż pozostałe dodatki.

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym).

Księga Gości

Istnieje możliwość projektu i zadruku pierwszej (wewnętrznej) strony (najczęściej tekstem z prośbą o wpisy i podziękowaniem) w cenie 20 zł.

Oferujemy również księgi gości 75 i 100 kartkowe.

Ze względu na technikę druku, nie ma możliwości uzyskania złoceń na księgach Gości (dotyczy złota, srebra i miedzi).

Istnieje również możliwość realizacji księgi Gości nie na płótnie, lecz w formie naklejanej na bazę kartki jak poniżej (bazy posiadają białe lub czarne kartki, 50 kartek, czyli 100 stron). W tej wersji możliwe jest uzyskanie uszlachetnienia.
Ceny takiej księgi to 75 zł za kwadratową oraz 85 zł za prostokątną.

Plany stołów

Plakat drukowany

Koszt zaprojektowania i wydrukowania plakatu na papierze fotograficznym:

  • o wymiarach 50 x 70 cm wynosi 110 zł za sztukę,
  • o wymiarach 100 x 70 cm wynosi 130 zł za sztukę,

Plakat prezentuje usadzenie gości przy stołach z danym numerem.
W przypadku przedstawienia rzeczywistego rzutu sali wraz z układem stołów i usadzeniem Gości doliczany jest koszt 35 zł.

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz personalizacja, czyli wypisanie nazwisk gości na plakacie przy odpowiednich numerach stołów.

UWAGA: Cena nie obejmuje ramy do oprawy plakatu, koniecznej aby ustawić plakat na sztaludze przed wejściem do sali weselnej. W przypadku odbioru w Poznaniu możliwe jest podklejenie na piankę PCV w cenie 20 zł.

Ze względu na duży format wydruku, niemożliwe jest wykonanie plakatów na papierze eko jak również uszlachetnienie druku złotem, srebrem lub miedzią. W tym przypadku proponujemy rozważenie możliwości wydrukowania osobnych kartek dla każdego stołu.

Tabliczki (numery) na stoły/słodki bufet

Dwustronne pocztówki

Koszt zaprojektowania i wydrukowania minimum 6 sztuk tabliczek na stoły wkładanych do ramek wynosi 4 zł (6 zł z uszlachetnieniem) za sztukę.

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie dwustronnych tabliczek w formie pocztówek w wymiarach 10 x 15 cm na papierze kredowym 350 g mat/błysk.

Numerki Tabliczki

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz dwustronne wydrukowanie tabliczek z numerami stołów.

Tabliczki na stoły stanowią uzupełnienie planu stołów.

Tabliczki przeznaczone są do ramek dwustronnych stojących na nóżce. Koszt ramek białych to 7 zł za sztukę albo prosimy je dokupić we własnym zakresie, gdyż nie są wliczone w cenę.

Składane, wolnostojące

Koszt zaprojektowania i wydrukowania minimum 6 sztuk tabliczek składanych, wolnostojących na stoły wynosi 5 zł (7,50 zł z uszlachetnieniem) za sztukę.

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie tabliczek składanych, wolnostojących (w takim sam sposób jak winietka) na stoły, w formacie 10 x 30 cm (10 x 15 cm po złożeniu) na papierze kredowym mat/błysk 350 g.

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz wydrukowanie tabliczek z numerami stołów.

Tabliczki na stoły/bufety stanowią uzupełnienie planu stołów.

Inne tabliczki (np. na słodki bufet)

Koszt zaprojektowania tabliczek z innymi napisami/grafikami niż numery stołów wynosi 5 zł za sztukę + koszt jak za zwykłą tabliczkę.

Program uroczystości - plan wesela

Karta jednostronna do położenia na stole

Koszt zaprojektowania i wydrukowania pojedynczej karty jednostronnej wynosi 3 zł (4,50 zł z uszlachetnieniem) za sztukę (przy założeniu zamówienia min. 20 sztuk).

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie pojedynczej karty jednostronnej w formacie DL (wymiary 9,9 x 21 cm) na papierze kredowym mat/błysk 350 g.

Każdy gość otrzymuje pojedynczą kartę jednostronną wraz z informacją na temat przebiegu uroczystości. Karty układa się na talerzach lub obok nakrycia.

Plakat drukowany

Koszt zaprojektowania i wydrukowania plakatu na papierze fotograficznym:

  • o wymiarach 50 x 70 cm wynosi 80 zł za sztukę,
  • o wymiarach 100 x 70 cm wynosi 100 zł za sztukę,

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z ogólną tematyką uroczystości ślubnych) oraz personalizacja, czyli umieszczenie programu uroczystości weselnych zgodnie z harmonogramem przesłanym przez Klienta.

WAŻNE: Cena nie obejmuje ramy służącej do oprawy plakatu, niezbędnej aby ustawić plakat na sztaludze przed wejściem do sali weselnej.

Napis z liter zawieszonych na wstążce

Koszt zaprojektowania (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) i wydrukowania kolorowych liter wycinanych z grubego papieru (350 g kreda) zawieszonych na wstążce/dratwie wynosi 60 zł (90 zł z uszlachetnieniem) za napis do 15 liter. W przypadku dłuższych napisów koszt każdej kolejnej litery wynosi 5,00 zł (7,50 zł z uszlachetnieniem).

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie liter w kształcie trójkąta lub kwadratu (do wyboru) o wys. 20 cm, zawieszonych na wstążce (o szerokości 1,2 cm) lub dratwie.

Napis – imiona Pary Młodej/JUST MARRIED/Słodki bufet/Wiejski stół etc. – idealnie prezentuje się jako dekoracja sali weselnej, może zostać zawieszony nad stołem Pary Młodej, bądź zostać wykorzystany jako rekwizyt przy fotograficznej sesji plenerowej.

Magnesy i przypinki ślubne

Magnesy

Koszt zaprojektowania (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) i wykonania  okrągłych magnesów o średnicy 58 mm wynosi 4 zł za sztukę (minimalna ilość: 50 sztuk).

Magnesy

Magnesy z otwieraczem do butelek

Koszt zaprojektowania (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) i wykonania  okrągłych magnesów z otwieraczem do butelek o średnicy 56 mm wynosi 5 zł za sztukę (minimalna ilość: 50 sztuk).

Przypinki

Koszt zaprojektowania (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) i wykonania okrągłych przypinek o średnicy 59 mm wynosi 3 zł za sztukę (minimalna ilość: 50 sztuk).

Ze względu na technikę druku, nie ma możliwości uzyskania złoceń na magnesach (dotyczy złota, srebra i miedzi).

Pudełka na ciasta dla gości weselnych

Koszt zaprojektowania (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) i produkcji pudełek na ciasto wraz z naklejką na front pudełka to 3,75 zł za sztukę.

Pudełka na ciasto dla Gości

Wymiary pudełka to 19 x 9 x 14 cm (szer. x wys. x gł.), wysokość z uchwytem: 14,5 cm.
W zestawie podkładka usztywniająca dno.
Pudełka do złożenia oraz naklejki do naklejenia we własnym zakresie.

Do wyboru pudełka w kolorze białym lub z papieru ekologicznego (prosimy o wskazanie wybranego rodzaju z zamówieniu – przy braku wskazania wysyłamy wersję białą).

Minimum zamówienia: 20 sztuk.

W przypadku projektów z uszlachetnieniem błyszczącą folią możliwa jest realizacja pudełek z wykorzystaniem druku na papierze kredowym zamiast naklejek w cenie 4,95 zł za sztukę.

Krówki - słodka niespodzianka dla gości

Koszt zaprojektowania (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) i produkcji cukierków krówek wraz z indywidualnym opakowaniem (z możliwością dwustronnego zadruku)
to 75 zł za 1 kg (około 78 sztuk) + 50 zł za każdy kolejny kilogram.

Czas realizacji to 10 – 20 dni roboczych – prosimy krówki zamawiać wcześniej niż pozostałe dodatki.

Podziękowania Krówki

Drogowskazy weselne

Koszt zaprojektowania i wyprodukowania kompletu 4 sztuk drogowskazów weselnych w formie tabliczek 500 x 100 mm z pianki PCV o grubości 3mm  wynosi 120 zł za komplet.
Cena każdej kolejnej tabliczki w tym samym motywie to 25 zł za sztukę.
Drogowskaz Weselny

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz wydrukowanie naklejek naklejonych następnie na tabliczki wskazujące kierunek.

Oferta nie obejmuje drewnianego słupka oraz podklejenia tabliczek.
Drogowskazy polecamy przyklejać taśmą dwustronną.

Drogowskaz Weselny

Tablice rejestracyjne

Koszt zaprojektowania i wyprodukowania kompletu 2 sztuk weselnych tablic rejestracyjnych w formie tabliczek 500 x 115 mm z pianki PCV o grubości 3mm  wynosi 50 zł za komplet.

Tablice rejestracyjne

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz wydrukowanie naklejek naklejonych następnie na piankę PCV.

Pudełka na koperty

Koszt zaprojektowania (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) i wykonania pudełka na koperty wraz z kartką naklejoną na front pudełka to 35 zł za sztukę w przypadku braku uszlachetnienia błyszczącą folią oraz 45 zł w przypadku wykonania uszlachetnienia.

Pudełka na koperty

Wymiary pudełka to 23 x 23 x 14 cm (szer. x gł. x wysokość.)
Pudełko do złożenia we własnym zakresie (z naklejoną przez nas kartką).
Pudełko wykonane z tektury mikrofali: 480 g/m2, powlekanej białej (błyszczącej).

Koperty

Kwadratowe

OpisCena za sztukę
Białe, gramatura: 120 g/m20,55 zł
Białe, perłowe, 120 g/m21,05 zł
Błękitne, 115 g/m20,75 zł
Błękitne (jasne), perłowe, 120 g/m21,10 zł
Bordowe, 115 g/m20,80 zł
Butelkowa zieleń, gramatura: 90 g/m20,55 zł
Ecru, gramatura: 120 g/m20,50 zł
Ekologiczne, gramatura: 120 g/m20,70 zł
Granatowe, gramatura: 115 g/m20,75 zł
Kremowe, gramatura: 120 g/m20,60 zł
Kremowe, perłowe, gramatura: 120 g/m21,20 zł
Lniane, białe, gramatura: 120 g/m20,65 zł
Miedziane, gramatura: 125 g/m21,20 zł
Piaskowe, perłowe, 120 g/m21,05 zł
Różowe (jasne), perłowe, 120 g/m21,10 zł
Srebrne, gramatura: 120 g/m21,10 zł
Szare, jasne gramatura: 95 g/m20,55 zł
Szare, ciemne gramatura: 115 g/m20,75 zł
Złote, gramatura: 120 g/m21,05 zł

Koperty kwadratowe

Prostokątne małe

OpisCena za sztukę
Białe, gramatura: 120 g/m20,45 zł
Białe, perłowe gramatura: 120 g/m20,80 zł
Błękitne, gramatura: 140g/m20,65 zł
Butelkowa zieleń, gramatura: 90 g/m20,50 zł
Czarne, gramatura: 115g/m20,50 zł
Czerwone, gramatura: 115g/m20,60 zł
Ekologiczne, gramatura: 120 g/m20,45 zł
Fioletowe, gramatura: 115g/m20,55 zł
Granatowe, gramatura: 115g/m20,55 zł
Kawowe, gramatura: 140g/m20,60 zł
Kremowe, perłowe, gramatura: 120 g/m20,80 zł
Limonkowe, gramatura: 140g/m20,55 zł
Lniane, białe, gramatura: 120 g/m20,65 zł
Miedziane, gramatura: 125 g/m20,95 zł
Niebieskie, gramatura: 115g/m20,60 zł
Pudrowe różowe, gramatura: 110g/m20,55 zł
Różowe, gramatura: 140g/m20,55 zł
Srebrne, gramatura: 120 g/m20,85 zł
Szare, gramatura: 110g/m20,60 zł
Złote, gramatura: 110 g/m20,90 zł

Koperty male

Prostokątne średnie

OpisCena za sztukę
Białe, gramatura: 120 g/m20,40 zł

Prostokątne DL

OpisCena za sztukę
Białe, gramatura: 120 g/m20,55 zł
Czarne, gramatura: 115g/m20,70 zł
Ekologiczne, gramatura: 120 g/m20,45 zł
Granatowe, gramatura: 115g/m20,60 zł
Szare, gramatura: 120g/m20,60 zł
Złote, gramatura: 110g/m21,00 zł

Koperty prostokątne DL

Prostokątne duże 130x180

OpisCena za sztukę
Białe, gramatura: 120 g/m20,70 zł
Białe złoto, gramatura: 125 g/m21,85 zł
Kremowe, gramatura: 120 g/m21,30 zł
Kryształowe, gramatura: 120 g/m21,85 zł
Kwarcowe, gramatura: 125 g/m21,85 zł
Miedziane, gramatura: 125 g/m21,85 zł
Opalowe, gramatura: 120 g/m21,85 zł
Srebrne, gramatura: 125 g/m21,85 zł
Złote, gramatura: 125 g/m21,85 zł
Złote, jasne, gramatura: 125 g/m21,85 zł

Koperty prostokątne duże

Wklejki / wkładki do kopert

Koszt zaprojektowania i wydrukowania wkładek do wybranych kopert (prosimy o wysłanie zapytania mailowo) wynosi 0,75 zł za sztukę.
Koszt wklejenia wklejek przez naszą pracownię to 0,45 zł za sztukę.
Jeśli zdecydują się Państwo na samodzielne wklejenie to podpowiadamy, że wklejki można wkleić za pomocą np. kleju biurowego lub delikatnej taśmy dwustronnej.

Cena obejmuje zaprojektowanie i jednostronne zadrukowanie wklejek do kopert.

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym).

Minimalna ilość zamówienia 30 sztuk.

Najczęściej wyklejka w kopercie zawiera taki sam motyw graficzny lub kolorystyczny jak zaproszenia ślubne.

 Z naszego doświadczenia w projektowaniu papeterii ślubnej wynika, że koperty wyglądają najlepiej kiedy wklejka kontrastuje z odcieniem koperty.

 Dla przykładu (zdjęcie poniżej)- w kopercie z papieru eko doskonale wygląda wyklejka o żywych, głębokich kolorach.

Wklejki do kopert

Naklejki adresowe na koperty

Koszt zaprojektowania i wydrukowania naklejki na kopertę w formacie 10 x 5 cm wynosi 1 zł za sztukę.

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz personalizacja w postaci wpisania danych adresatów (imion i nazwisk oraz ewentualnie adresów).

Stempel / Pieczęć

Koszt zaprojektowania stempla nawiązującego do wybranego wzoru zaproszenia to w zależności od rozmiaru 70 zł (4 cm średnicy) lub 75 zł (6 cm średnicy).

W zestawie znajduje się pieczątka oraz zamykane pudełko z poduszką nasączoną tuszem – do wyboru: czarny, czerwony, zielony, niebieski, fioletowy; biały – dopłata 2 zł.

Projekt pieczęci jest dostosowany do motywu przewodniego zaproszeń głównie w kroju liternictwa, ponieważ nie każdy wzór można przenieść na matrycę.
Czas realizacji: do 10 dni roboczych.

Pieczęć Stempel

Cennik dodatków nie dotyczy druków uszlachetnionych złotem, miedzią lub srebrem oraz druków kolorowych na papierze ekologicznym (np. projekt “Astry”) – do tych dodatków należy doliczyć 50% podstawowej ceny.

Prosimy nie zostawiać zamówienia lub druku dodatków na ostatnie dni przed ślubem, gdyż w razie błędu w realizacji nie pozostawią sobie Państwo czasu i możliwości na ewentualną reklamację oraz ponowną realizację.

Pozostałe koszty

  • personalizacja zaproszeń (wpisanie danych Gości): 35 gr/sztuka,
  • projekt mapki z zaznaczeniem miejsca ślubu i wesela: 50 zł,
  • zaokrąglenie rogów zaproszeń lub dodatków: 0,25 zł/sztuka,
  • zaproszenia obcojęzyczne: 25zł/dostosowanie projektu (bez tłumaczenia),
  • minimum wartości druku zaproszeń/zawiadomień z innym tekstem: 20zł,
  • wszelkie dodatkowe elementy jak np. dodatkowe kartki wyceniane są indywidualnie.

Rabaty

Przy zamówieniu powyżej 1000 zł rabat wynosi 5 %.

Próbki zaproszeń

Jeśli są Państwo zainteresowani próbkami zaproszeń (z treściami losowymi jak na stronie) oraz kopert do nich pasujących, prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy.

Próbek dodatków nie wysyłamy, ponieważ wykonujemy je na takim samym papierze i w tej samej kolorystyce co zaproszenia – wszystkie projekty dodatków znajdują się na stronie danego zaproszenia.

Tekst na próbkach jest przykładowy – jak na stronie internetowej.
W późniejszym czasie oczywiście cały tekst podlega dowolnej modyfikacji.

Koszt pojedynczej próbki, wraz z dobraną kopertą, wynosi 6 zł.
Koszt wysyłki próbek to 15 zł.

Wraz z nazwami wybranych projektów, prosimy podesłać adres oraz numer telefonu dla kuriera.

Wpłaty za próbki prosimy kierować na nasze konto:
Nr konta: 88 1050 1520 1000 0092 4509 0098
FCDESIGN Jakub Cybiński

W tytule przelewu prosimy wpisać jedynie “Próbki” + swoje imię i nazwisko.

Zamówienie

Podjęcie współpracy oznacza akceptację Regulaminu Pracowni Graficzne ŚLUB & PAPIER, z którym można zapoznać się na stronie https://slubipapier.pl/regulamin/.

Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółową wyceną i ofertą projektu graficznego, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego bądź przesłanie zapytania mailowego na adres pracownia@slubipapier.pl.

Minimum zamówienia zaproszeń to 30 sztuk.

Jeżeli interesuje Państwa indywidualny projekt graficzny prosimy w mailu o dokładne opisanie pomysłu + podesłanie ewentualnych inspiracji.

Jeśli się Państwo zdecydujecie to w takim razie prosimy o wypełnienie formularz znajdujących się poniżej.

Umowa w formacie PDF – prosimy o odesłanie zdjęcia/skanu.
Formularz zamówienia w formacie DOC albo Formularz zamówienia w formacie ODT prosimy o wypełnienie w edytorze tekstowym i odesłanie pliku.

Jeśli chodzi o ewentualne dodatki to prosimy wpisać na formularzu ilości orientacyjne, a na miesiąc przed ślubem wysłać nam maila z dokładnymi ilościami i tekstami, które mają się na nich znaleźć.

Jeśli zamawiają Państwo zaproszenia personalizowane to w takim razie poprosimy o listę gości do personalizacji zaproszeń. Prosimy pamiętać o odmianie w bierniku (np. Annę i Jana Kowalskich). Prosimy o listę bez numeracji. Jeśli chodzi o format pliku to jest on dla nas obojętny (Word/Excel/Notatnik – jak Państwu łatwiej, tylko nie PDF).

Ogólne informacje

Wszystkie ceny są cenami brutto.

Serwis ŚLUB & PAPIER nie jest sklepem internetowym.

Pracownia Graficzna ŚLUB & PAPIER zastrzega sobie prawo do publikacji w internecie (na stronie www.slubipapier.pl) wszystkich swoich realizacji (w przypadku publikacji zmieniamy wszelkie dane osobowe lub je zamazujemy).

Przedstawiona oferta, cennik, wraz z cenami ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Nie poprawiamy błędów stylistycznych i ortograficznych. Nie ingerujemy we wszelkie treści przesłane przez Klienta. Za jakiekolwiek błędy zawarte w treściach przesłanych przez Klienta odpowiada Zamawiający. W celu uniknięcia pomyłek, przed drukiem, przesyłamy za każdym razem elektroniczny, ostateczny projekt zaproszeń oraz dodatków ślubnych z naniesionymi poprawkami do wglądu i sprawdzenia przez Zamawiającego.

Wszelkie koszty wysyłki zaproszeń i dodatków weselnych pokrywa Zamawiający. Koszt wysyłki wynosi 17zł (w przypadku planu stołów, ze względu na niestandardowe gabaryty, koszt dodatkowej wysyłki wynosi 20zł).

Dane do przelewu

Wszelkie płatności prosimy przelewać na poniższe konto:

Nr konta: 88 1050 1520 1000 0092 4509 0098
FCDESIGN Jakub Cybiński