Śmieszne zaproszenia ślubne – czy wypada?

Zaproszenia ślubne kojarzą nam się zazwyczaj z elegancją i wyszukaniem. Dominują w ich projektach motywy kwiatowe, złote wykończenia i eleganckie fonty. Ale co w sytuacji, jeśli szukamy czegoś innego, jeśli interesują nas nietypowe zaproszenia ślubne?

Coraz więcej osób postanawia odejść od tradycyjnego kanonu ślubnej papeterii i wybiera zaproszenia ślubne nietypowe, z naciskiem na śmieszne zaproszenia ślubne. Dlaczego? Przede wszystkim organizowane przez narzeczonych uroczystości są coraz mniej tradycyjne i nawet jeśli nie zrywają całkowicie ze znanym nam obrazem, to pojawiają się w ich trakcie mniej spodziewane elementy. Jednym z nich bez wątpienia są zaproszenia ślubne z humorem. Śmieszne zaproszenia ślubne pozwalają już na starcie poinformować gości, że impreza, na którą zostają zaproszeni, organizowana jest na luzie i z dystansem. Oczywiście nie ma nic dziwnego w fakcie, że narzeczonym zależy na idealnym weselu, ale bardzo często to marzenie jest źródłem ogromnego stresu. Czasem lepiej więc podejść do sprawy nieco bardziej realistycznie. Rozluźnić atmosferę z pewnością pomogą zabawne zaproszenia ślubne.

Jakie zaproszenia ślubne z humorem u nas znajdziesz?

Oczywiście są pewne granice i mają je także zaproszenia ślubne z jajem. Jakich więc odstępstw od tradycji można oczekiwać od śmiesznych zaproszeń na ślub? Przede wszystkim będzie to zerwanie z elegancką stylistyką zaproszenia. Zamiast kwiatów, obrączek i serduszek dominują tutaj motywy z popkultury. Nie znaczy to jednak, że zabawne zaproszenia na ślub są niegustowne. Ich projekty są przemyślane, paleta barw współgra ze sobą, są czytelne i spójne. Jedyna różnica jest taka, że nie przypominają klasycznych zaproszeń ślubnych.

Zaproszenia ślubne z jajem – dla kogo?

Nietypowe zaproszenia ślubne to odpowiedź dla wszystkich antyfanów tradycyjnych wesel. Jeśli klasyczne wyobrażenie o ślubie nie przemawia do was, zdecydujcie się na zaproszenia ślubne z humorem, które wprowadzą waszych gości w mniej formalną atmosferę. Jeśli pragniecie czegoś odmiennego, zaproszenia ślubne zabawne są właśnie dla was.