Etykiety (naklejki) na alkohol weselny

Czy potrzebujecie etykiet na alkohole?

Coraz więcej osób decyduje się na zakup etykiet na alkohol weselny. Chodź wydawałoby się, że etykiety na alkohole to drobiazg, o który wiele par nie dba, to jednak spersonalizowane naklejki są już powszechnością. Dlaczego tak się dzieje?

Przede wszystkim alkohol nie jest najbardziej romantycznym elementem wesela, ale trudno wyobrazić sobe taką uroczystość bez dobrego wina bądź innego, mocniejszego trunku. Oprócz smaku, wiele par zainteresowanych jest wyglądem butelki – to ważne, aby ta prezentowała się odpowiednio  do wybranego przez Was stylu. Ale samej butelki nie jesteście w stanie zaprojektować tak, aby idealnie oddawała charakter waszego wesela. Tutaj wkraczają etykiety na alkohole, które pomagają nadać spójnego charakteru całej aranżacji stołu. Dzięki etykietom na alkohol weselny, butelki nie odstają od winietek, weselnego menu czy numerów stołów.

Naklejki na alkohol weselny w każdym stylu

W naszej ofercie znajdziecie etykiety na alkohol personalizowane. Możecie zamówić zarówno naklejki na alkohol weselny w stylu którychś z naszych gotowych zaproszeń ślubnych, jak i takich, które stworzymy indywidualnie tylko dla Was.

Możecie zamówić kilka kompletów naklejek na alkohol z różnymi tekstami i grafikami – z waszymi imionami, toastem albo zabawnym wierszykiem. Wybierzcie sami, co chcielibyście umieścić na waszych naklejkach na alkohol weselnych.

Przejdź do dodatków weselnych | Przejdź do cennika.

Etykiety (naklejki) na alkohol

Cena pojedynczej naklejki na alkohol ślubny to 2,50 (przy minimalnym zamówieniu 20 sztuk w danym stylu). Nasze etykiety na alkohole to jednostronne naklejki wykonane na papierze samoprzylepnym o wymiarach 100 x 100 mm.