Tabliczki i numery na stoły weselne

Numerki na stół weselny

Numery na stoły weselne to nieodłączny element wyposażenia każdej weselnej sali. Jako że mało która Para Młoda pozostawiam umiejscowienie gości przypadkowi, szczegółowo planując kto gdzie ma usiąść, numerki na stół weselny to konieczny dodatek weselny, który pozwoli gościom na szybkie i bezproblemowe trafienie na swoje miejsce. Jeśli więc planujecie przypisać gościom konkretne miejsca, razem z planem usadzenia gości i etykietami z ich imionami i nazwiskami, powinniście zamówić numerki na stoliki weselne. Występują one w dwóch wariantach – oferujemy numerki na stoły weselne, które można umieścić w dwustronnych ramkach bądź na minisztalugach oraz numerki na stoły weselne wolnostojące.

Numerki na stoliki do ramek i minisztalug

Numery na stoły weselne w tej formie mają formę dwustronnie zadrukowanych pocztówek, które można umieścić zarówno na minisztaludze, jak i w dwustronnej ramce. Nasze numerki na stoliki można dowolnie personalizować. Zamawiając inne dodatki weselne na naszej stronie, takie jak plany miejsc, macie pewność, że numerki na stoły weselne będą z nimi spójne.

Koszt zaprojektowania i wydrukowania minimum 6 sztuk tabliczek na stoły wkładanych do ramek wynosi 4 zł (6 zł z uszlachetnieniem np. złotą folią) za sztukę.

Ceny dla pozostałych opcji: darte na papierze kukurydzianym: 7,25 zł, z ręcznie nakładanym złotem: 8,25 zł, darte z ręcznie nakładanym złotem: 8,75 zł.

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie dwustronnych tabliczek w formie pocztówek w wymiarach 10 x 15 cm na papierze kredowym 350 g.

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz dwustronne wydrukowanie tabliczek z numerami stołów.

Tabliczki na stoły stanowią idealne uzupełnienie planu stołów.

Tabliczki przeznaczone są do ramek dwustronnych stojących na nóżce lub do mini sztalug. Koszt mini sztalug to 4,50 zł za sztukę albo prosimy je dokupić we własnym zakresie, gdyż nie są wliczone w cenę.

Numerki weselne na sztalugach

Tabliczki na stoły (wiejski stół, słodki stół)

Ale numery na stoły weselne to nie jedyna możliwość na wykorzystanie tabliczek na stoły. Takie tabliczki na stoły weselne mogą być także praktycznym oznaczeniem dla wiejskiego stołu czy słodkiego bufetu.

Przejdź do dodatków weselnych | Przejdź do cennika.

Numery wolnostojące na stoły weselne

Możecie także zdecydować się na numerki na stół weselny stojące samodzielnie – mają one formę złożonych w pół pocztówek. Także te numerki na stoły weselne można odpowiednio personalizować i także one będą tworzyć spójną całość z innymi dodatkami na wesele zamówionymi na naszej stronie.

Koszt zaprojektowania i wydrukowania minimum 6 sztuk tabliczek składanych, wolnostojących na stoły wynosi 6 zł (9 zł z uszlachetnieniem np. złotą folią) za sztukę.

Ceny dla pozostałych opcji: darte na papierze kukurydzianym: 10,25 zł, z ręcznie nakładanym złotem: 11,25 zł, darte z ręcznie nakładanym złotem: 11,75 zł.

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie tabliczek składanych, wolnostojących (w takim sam sposób jak winietka) na stoły, w formacie 10 x 30 cm (10 x 15 cm po złożeniu) na papierze kredowym 350 g.

Numerki wolnostojące na stoły weselne