Zaproszenie ślubne eukaliptus – nieustający hit

Eukaliptus to od wielu sezonów niezaprzeczalny, dekoracyjny król wesel. Ta elegancka roślina o pięknych liściach w kolorze srebrzystej zieleni pasuje zarówno do wesel w stylu rustykalnym, boho jak i eleganckim. Nic więc dziwnego, że eukaliptus szybko zagościł na różnorodnych dodatkach weselnych – w tym na zaproszeniach ślubnych.

Eukaliptus to piękna i prosta roślina, która prezentuje się równie pięknie na żywo, co w druku. Zaproszenia eukaliptus to idealny dodatek dla każdej pary, która kocha zieleń.

Zaproszenia ślubne z eukaliptusem – do czego pasują?

Eukaliptus to roślina o listkach w kolorze przygaszonej zieleni, z srebrzystymi lub niebieskimi refleksami. Ta chłodna zieleń idealnie współgra z wieloma innymi barwami. Zaproszenia na ślub eukaliptus w naszej ofercie to zarówno zaproszenia utrzymane w jasnych barwach, w których dominuje połączenie zieleni, szarości i bieli, jak i projekty, w których eukaliptusowi towarzyszą szlachetne barwy, srebro i złoto. W naszej ofercie znajdziecie zaproszenia ślubne z motywem eukaliptusa w stylistyce rustykalnej, glamour czy i minimalistycznej. Po zaproszenie ślubne eukaliptus powinien sięgnąć każdy, kto kocha zieleń – nieważne w jakim stylu organizuje wesele.

Zaproszenia na ślub eukaliptus – dla kogo?

Zaproszenie na ślub eukaliptus przypadną do gustu każdej fance i każdemu fanowi zieleni. Delikatny i elegancki eukaliptus na zaproszeniach ślubnych zostanie idealnie wyeksponowany na białym tle, w towarzystwie jasnych szarości i kremów, barw ziemi, a także z dodatkiem srebra i złota. Jeżeli zieleń ma być ważnym motywem kolorystycznym na waszym weselu, to zaproszenia ślubne z eukaliptusem będą strzałem w dziesiątkę.