Drewniana skrzynka na wino na ślub – kiedy Ci się przyda?

Wino to alkohol chętnie wybierany na prezent – smukła butelka skrywa wykwintny trunek, którym można delektować się samemu bądź w gronie bliskich. Dobre wino nie jest zazwyczaj najtańszym podarunkiem. W takiej sytuacji warto wręczyć je w równie eleganckim opakowaniu, jakim bez wątpienia jest drewniana skrzynka na wino.

Drewniana skrzynka na wino na wesele kojarzy się z francuskimi winnicami i piwniczkami wypełnionymi unikalnymi rocznikami. To świetny i piękny sposób na zapakowanie wina, które wręczyć możecie rodzicom bądź świadkom. Skrzynka na wino na ślub już w sama w sobie pięknie się prezentuje – naturalne drewno, personalizowana etykieta na skrzynkę, na której możecie zawrzeć osobiste podziękowania, wyściółka oraz spójna z resztą etykieta na wino – wszystkie te elementy tworzą wspólnie elegancką i niezwykle gustowną całość

Skrzynka na wino dla świadków bądź rodziców – miły upominek

Skrzynka na wino z dedykacją może zostać wręczona każdej bliskiej Wam osobie, ale zazwyczaj takie upominki wręczamy rodzicom lub świadkom. Skrzynka na wino dla rodziców z dedykacją to kolejny sposób na podziękowanie im za cały trud włożony w nasze wychowanie. Skrzynkę na wino dla rodziców ręczyć możecie zarówno podczas podziękowania, jak i w każdym innym momencie. Skrzynka na wino dla świadków to świetny sposób na podziękowanie Waszym świadkom za całą pomoc i wsparcie jakie okazywali Wam podczas przygotowań do Waszego ważnego dnia. Jeśli więc wiecie, że Wasi rodzice bądź świadkowie lubią wino i cieszą się, gdy otrzymują je w prezencie, drewniana skrzynka na wino będzie idealnym dodatkiem do pysznego trunku.

Drewniana skrzynka na wino - podziękowanie dla świadka lub rodziców

Wykwintny prezent dla świadka lub rodziców. Drewniana skrzynka na butelkę wina ozdobiona osobistym tekstem.
Wewnętrzne wymiary skrzynki: 10 x 10  x 35 cm.

Przedmiotem zakupu jest drewniana skrzynka, etykiety na skrzynkę i na wino (10 x 12 cm) oraz wełna drzewna (wyściółka).

Cena: 49 zł za sztukę.

WAŻNE: Skrzynka nie zawiera butelki.

Przejdź do dodatków weselnych | Przejdź do cennika.