Zawieszki na butelki weselne na alkohol

Choć niektórzy decydują się na organizację wesela bez alkoholu, nadal jest on nieodłączną częścią większości imprez. Aby butelka alkoholu jak najbardziej pasowała wyglądem do wybranej estetyki, możecie zamówić specjalne etykiety a także zawieszki na butelki. Zawieszki na butelkę weselną sprawdzą się zwłaszcza w przypadku butelek o mniej klasycznym kształcie, na które nie zawsze można znaleźć etykiety.

Oferujemy zawieszki na butelki weselne prostokątne i okrągłe. Wraz z zawieszkami na butelki ślubne dostarczamy pasujące wstążki lub dratwę. Zawieszki na wesele to świetny sposób na udekorowanie butelek, które nie zawsze pasują do wystroju stołu.

Zawieszki weselne personalizowane

Oferujemy zawieszki weselne na wódkę i inne alkohole w spersonalizowanej formie. Kupując zaproszenia ślubne z innymi dodatkami ślubnymi w jednym miejscu na ŚLUB & PAPIER macie pewność, że tworzą one razem spójną całość. Zawieszki weselne na butelki dostępne są u nas w różnych stylach – oferujemy zawieszki rustykalne, boho, glamour, tradycyjne i inne. Wykonujemy zawieszki ślubne na wódkę albo wino pasujące do gotowych już zaproszeń z naszej strony.

W cenie zawarte jest wykonanie projektu, personalizacja (przykładowo nadruk wierszyka lub dowolnego tekstu) oraz biała wstążka lub dratwa do samodzielnego zawiązania.

Przejdź do dodatków weselnych | Przejdź do cennika.

Zawieszka na butelki weselne

Koszt zawieszki na butelki weselne wynosi 1,70 zł (2,55 zł z uszlachetnieniem np. złotą folią) za sztukę.

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie zawieszki prostokątnej (o wymiarach 5 x 8 cm) na papierze mat/błysk 350 g z dodatkiem wstążki/dratwy do samodzielnego zawieszenia na szyjkę butelki.

Minimalna ilość zamówienia z danym tekstem to 20 sztuk.