Pudełko na porady dla nowożeńców

Księga gości to wspaniała pamiątka. Podczas wesela goście przelewają na papier życzenia i rady na przyszłość dla nowożeńców. Jeśli jednak szukacie alternatywy dla klasycznej księgi gości, koniecznie sprawdźcie opcję zakupu pudełka na porady

Księga Gości – pudełko na porady

Jak działa pudełko na porady? W drewnianym pudełku ze szklanym, otwieranym wieczkiem, zamknęliśmy sto kart ze złotym nagłówkiem, który brzmi “Rady dla nowożeńców”. Poniżej na karcie zostawiono miejsce na odręczne wpisanie życzeń i rad. Pudełko zamykane jest na magnes.Taka księga gości pudełko na porady to świetna alternatywa dla osób, które szukają czegoś innego, niż klasyczny album do wpisywania życzeń.

Ustawcie pudełko na porady dla nowożeńców w widocznym miejscu wraz z kilkoma długopisami. Jeśli obawiacie się, że wasi goście nie będą znali koncepcji pudełka na porady, ustawcie na stoliku widoczny z daleka napis “Księga Gości” a na blacie zostawcie instrukcję korzystania z pudełka na porady.

Pudełko na porady – podziel się dobrą radą

Pudełka na porady to wspaniały, sentymentalny gadżet ślubny. Wyobraź sobie tylko – w dniu rocznicy ślubu ściągasz pudełko z półki, otwierasz i ponownie wracasz wspomnieniami do tego wspaniałego dnia. Z pudełka możesz korzystać codziennie – na przykład wybierając na chybił trafił każdego dnia jedną z porad. To wspaniały sposób na ożywienie w sobie gorącego uczucia, jakie czuje się w dniu ślubu i docenienie na nowo bliskich a także swojego małżonka lub swojej małżonki.

Drewniane pudełko na porady dla pary młodej z otwieranym szklanym wieczkiem zamykanym na magnes.

Pudełko ma wymiary 9,5 x 9,5 x 6 cm i zawiera 100 kart ze złotym nagłówkiem: Rady dla nowożeńców i miejscem na odręcznie wpisanie życzeń.

Koszt pudełka na porady to 45 zł za sztukę.

Przejdź do dodatków weselnych | Przejdź do cennika.