Podziękowanie dla Rodziców w formie plakatu – wspomnienie dla najważniejszych osób w Waszym życiu

Wyjątkowy sposób wyrażenia wdzięczności i miłości dla waszych Rodziców w dniu Waszego ślubu – personalizowany plakat “Podziękowanie dla Rodziców”, pozwoli przekazać najgłębsze emocje i wyrazić wdzięczności za ich wsparcie i miłość, która towarzyszyła Wam na drodze do małżeństwa.

Nasz plakat został zaprojektowany tak, aby w pełni oddać siłę i piękno waszych słów. Możecie dostosować go według waszych potrzeb, dodając imiona swoich Rodziców, datę ślubu oraz wyjątkowe wyrazy podziękowania.

Prezent, dzięki któremu ten dzień zostanie zapamiętany przez Rodziców na zawsze

Plakat wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje jego trwałość i długotrwałe zachowanie kolorów. Dzięki temu, wasze podziękowania będą mogły przetrwać przez wiele lat, przypominając waszym Rodzicom o tym wyjątkowym dniu i o waszej miłości.

Podziękujcie swoim Rodzicom w niezwykły sposób i zachowajcie – to idealny prezent, który pokaże wasze uczucia i będzie przypominał o miłości, którą dzielicie z Waszymi najbliższymi.

Ze względu na duży format wydruku, niemożliwe jest wykonanie plakatów z uszlachetnieniem druku błyszczącymi foliami np. złotem, srebrem lub miedzią. Opcja taka jest możliwa jedynie w formacie 21 x 30 cm.

Przejdź do dodatków weselnych | Przejdź do cennika.

Plakat drukowany

Koszt zaprojektowania i wydrukowania plakatu na wysokiej jakości papierze:

  • o wymiarach 21 x 30 cm wynosi 45 zł za sztukę,
  • o wymiarach 30 x 40 cm wynosi 55 zł za sztukę,
  • o wymiarach 40 x 50 cm wynosi 75 zł za sztukę,
  • o wymiarach 50 x 70 cm wynosi 95 zł za sztukę,

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz personalizacja, czyli wpisanie imion, daty oraz ewentualne wstawienie zdjęcia.

UWAGA: Cena nie obejmuje ramy do oprawy plakatu.