Program uroczystości – plan wesela

Wydrukowany plan wesela dla gości – gwarancja udanej imprezy

Wesela to dzisiaj znacznie więcej niż obiad i tańce. Składają się z wielu elementów, które zaplanowane są na konkretne godziny. Aby wesele przebiegało sprawnie i wszyscy goście byli w odpowiednim czasie w odpowiednich miejscach, warto zainwestować w drukowane plany wesela.

Tworzenie scenariuszu wesela nikogo już chyba dzisiaj nie dziwi. Wzrastająca lista atrakcji wymaga, aby goście pojawiali się w konkretnych momentach we wskazanych miejscach. Dzięki harmonogramowi wesela dla gości, będą oni wiedzieć w jakich godzinach wydawane będą posiłki, kiedy odbędzie się wykonanie zdjęcia grupowego, pokaz fajerwerków czy oczepiny, a także w jakich godzinach dostępne będą atrakcje jak fotobudka czy drinkbar. Dzięki gotowemu planowi weselnemu goście  w odpowiednim momencie będą przy stole, na parkiecie bądź w innym wskazanym miejscu – atrakcje będą przebiegać sprawnie a Wy nie będziecie się stresować, że kogoś zabrakło przy robieniu zdjęć, ktoś był nieobecny podczas zabaw na parkiecie albo nie miał okazji spróbować tortu.

Scenariusz wesela na stoły bądź w formie plakatu

Program wesela dla gości dostępny jest w dwóch formach – jako pojedynczych kartek, które umieszcza są na stołach, przy talerzu każdego z gości oraz jako duży plakat, który można ustawić w holu bądź w rogu sali, obok plakatu z planem rozmieszczenia gości. Taki harmonogram wesela możecie zamówić z jednej formie albo w obu. Pierwszy z nich jest idealny dla gości, którzy chcieliby upewniać się co do planu uroczystości bez wstawania od stołu. Duży harmonogram weselny przy wejściu na salę będzie natomiast pełnić funkcję przypominającą wszystkim biesiadnikom, którzy często opuszczają salę.

Jeśli nie chcecie się stresować, że Waszych gości zabraknie w ważnych momentach uroczystości, sprawcie sobie drukowany scenariusz wesela. Wasi goście nie będą musieli co chwilę was pytać np. o pory posiłków, a Wy będziecie mieli pewność, że wszyscy będą obecni w kluczowych momentach wesela.

Karta jednostronna do położenia na stole

Koszt zaprojektowania i wydrukowania pojedynczej karty jednostronnej wynosi 3 zł (4,50 zł z uszlachetnieniem np. złotą folią) za sztukę (przy założeniu zamówienia min. 20 sztuk).

Ceny dla pozostałych opcji: darte na papierze kukurydzianym: 5,75 zł, z ręcznie nakładanym złotem: 6,75 zł, darte z ręcznie nakładanym złotem: 7,25 zł.

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie pojedynczej karty jednostronnej w formacie DL (wymiary 9,9 x 21 cm) na papierze kredowym mat/błysk 350 g.

Każdy gość otrzymuje pojedynczą kartę jednostronną wraz z informacją na temat przebiegu uroczystości. Karty układa się na talerzach lub obok nakrycia.

Plakat drukowany

Koszt zaprojektowania i wydrukowania plakatu na papierze fotograficznym:

  • o wymiarach 50 x 70 cm wynosi 80 zł za sztukę,
  • o wymiarach 100 x 70 cm wynosi 100 zł za sztukę,

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z ogólną tematyką uroczystości ślubnych) oraz personalizacja, czyli umieszczenie programu uroczystości weselnych zgodnie z harmonogramem przesłanym przez Klienta.

WAŻNE: Cena nie obejmuje ramy służącej do oprawy plakatu, niezbędnej aby ustawić plakat na sztaludze przed wejściem do sali weselnej.

Przejdź do dodatków weselnych | Przejdź do cennika.