Drewniane podstawki pod winietki o rustykalnym charakterze

Winietki stały się nieodłącznym elementem każdego wesela. Mogą one stać na stole samodzielnie bądź być wspierane przez podstawki na winietki. Jeśli interesuje was stojak na winietki o rustykalnym charakterze, to idealnym wyborem będą drewniane podstawki pod winietki.

Jeśli zdecydujecie się na winietki w formie pojedynczego kartonika, podstawka pod winietki będzie wymaganym dodatkiem – bez nich winietki nie będą w stanie samodzielnie ustać. Wiele osób wybiera winietki z podstawkami z uwagi na ich lepszą stabilność. Jednakże także taki niewielki dodatek weselny jak podstawka na winietki powinna zostać odpowiednio dobrana do charakteru pozostałych akcesoriów weselnych. Jeśli więc organizujecie uroczystość w stylu rustykalnym, romantycznym czy boho, drewniane stojaki pod winietki będą strzałem w dziesiątkę.

Grupowy stojak na winietki

Nasze podstawki do winietek wykonujemy z litego drewna brzozowego z pozostawioną widoczną białą korą, która idealnie wpisuje się w paletę kolorystyczną każdego ślubu. Taka podstawka pod winietki ma szerokość ok. 5 cm i długość ok. 40 cm. Posiada, zgodnie z liczbą winietek, 10 nacięć, a jej koszt to 30 zł. Takie podstawki do winietek to niewielki koszt, jednak ich efekt jest bezcenny. Jeśli poszukujecie drewnianych podstawek pod winietki, koniecznie rozważcie nasze brzozowe stojaki.

Podstawka na winietki

Przejdź do dodatków weselnych | Przejdź do cennika.