Na obecnym rynku związanym z organizacją ślubów panuje spora rywalizacja. Konsultanci z całego kraju prześcigają się w bogatych ofertach, nowoczesnych rozwiązaniach i wachlarzem dostępnych możliwości.

Dla potencjalnego klienta wybór tak wielu opcji może okazać się zbyt przytłaczający, mimo wszystkich korzyści jakie ma do zaoferowania. Co jednak wyróżnia prawdziwych profesjonalistów na tle pozostałych twórców? Co sprawia, że to właśnie ta oferta spośród setek innych jest w stanie nas usatysfakcjonować?

Dnia 16 listopada 2018 zostaliśmy zaszczyceni wręczeniem Certyfikatu Partnera Honorowego z Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Niezmiernie cieszymy się, że mogliśmy zostać przyjęci do tego grona. Będziemy wciąż stawać na wysokości zadania i reprezentować sobą najwyższy poziom w tej branży.

Teraz jako firma wyróżniona przez PSKŚ stawiamy sobie poprzeczkę jeszcze wyżej i możemy już otwarcie powiedzieć, że jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy. Jeszcze raz dziękujemy za odznaczenie naszej pracy i docenienie wysiłku włożonego w jej doskonalenie.

Przeczytaj inne nasze wpisy

Wypisywanie zaproszeń

Jak zapraszać gości na wesele?

Telefonicznie, listownie, osobiście, a może za pomocą mediów społecznościowych – jak zapraszać na wesele, aby nie doszło do żadnych nieporozumień? Co powiedzieć i w jaki sposób poinformować gości o konkretnych założeniach? Rozwiewamy wątpliwości!
Wesele w stylu retro – jak zorganizować vintage wesele

Wesele w stylu retro – jak zorganizować vintage wesele?

Moda lubi wracać do przeszłości i czerpać z niej garściami. Ale za każdym razem nowe trendy starają się opowiedzieć znane już historie w nowy sposób. Z modą na retro jest nieco inaczej. Zamiast unowocześniać, fani vintage starają się raczej przywołać ducha tamtych lat. Jak zrobić to w kontekście ślubu i wesela?
Wesele w domuhttps://blog.toddjamesphotography.com/

Jak zorganizować wesele w domu?

Pandemia nauczyła nas zmieniać plany i sięgać po niekonwencjonalne rozwiązania. Nauczyła nas także mocno okrajać listę gości. A skoro z wesela na 150 osób szykuje się kameralna impreza weselna na 40, to co stoi na przeszkodzie, aby zorganizować ją w domu? Opowiadamy, jak zorganizować wesele w domu oraz jakie są plusy i minusy takiego rozwiązania.
Zaproszenia ślubne ze zdjęciem

Oryginalne zaproszenia ślubne ze zdjęciem we własnym stylu!

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem – najlepsza pamiątka ze ślubu. Jednym z najbardziej oryginalnych zaproszeń ślubnych są niewątpliwie te ze zdjęciem zakochanych narzeczonych. Eleganckie, gustowne i ze smakiem z pewnością spodobają się i zapadną w pamięci waszych bliskich, będąc jednocześnie wspaniałą pamiątką z ślubu.
Kwiaty vintage z wklejką