Na obecnym rynku związanym z organizacją ślubów panuje spora rywalizacja. Konsultanci z całego kraju prześcigają się w bogatych ofertach, nowoczesnych rozwiązaniach i wachlarzem dostępnych możliwości.

Dla potencjalnego klienta wybór tak wielu opcji może okazać się zbyt przytłaczający, mimo wszystkich korzyści jakie ma do zaoferowania. Co jednak wyróżnia prawdziwych profesjonalistów na tle pozostałych twórców? Co sprawia, że to właśnie ta oferta spośród setek innych jest w stanie nas usatysfakcjonować?

Dnia 16 listopada 2018 zostaliśmy zaszczyceni wręczeniem Certyfikatu Partnera Honorowego z Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Niezmiernie cieszymy się, że mogliśmy zostać przyjęci do tego grona. Będziemy wciąż stawać na wysokości zadania i reprezentować sobą najwyższy poziom w tej branży.

Teraz jako firma wyróżniona przez PSKŚ stawiamy sobie poprzeczkę jeszcze wyżej i możemy już otwarcie powiedzieć, że jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy. Jeszcze raz dziękujemy za odznaczenie naszej pracy i docenienie wysiłku włożonego w jej doskonalenie.

Przeczytaj więcej wpisów na naszym blogu