Zaproszenia ślubne zima jako główny motyw

Okres wakacji to wciąż najpopularniejszy moment na organizację ślubów, ale to się zmienia coraz więcej par decyduje się na wesele jesienią bądź zimą, nie tylko ze względu na brak wolnych terminów, ale także z powodu uroku, jaki potrafią zapewnić uroczystości zorganizowane w tych nietypowych wciąż dla niektórych terminach. Jeśli więc czeka was ślub zimą, przygotujcie się, wybierając zimowe zaproszenia ślubne. 

Zima to czas pełen uroku i nie mówimy jedynie o okresie świątecznym. Skrzący się w słońcu biały śnieg, mróz przyprawiający nas o różowe policzki, sople lodu. Zaproszenia ślubne z zimowym motywem starają się oddać piękno zimy głównie poprzez odpowiednią paletę barw dlatego też znajdziecie wśród nich wiele błękitnych i granatowych zaproszeń ślubnych, ale także szarych i białych. Uzupełnieniem tej niebiesko-szarej kolorystyki są srebrne i złote dodatki; srebrne przede wszystkim dla błękitów i szarości, złote głównie dla ciemniejszego granatu. Takie zaproszenia ślubne niebieskie idealnie sprawdzą się więc nie tylko zimą, ale przypadną do gustu wszystkim szukających eleganckich propozycji w niebieskiej kolorystyce. 

Zima na zaproszeniach nie tylko zaproszenia ślubne niebieskie

Zaproszenia ślubne niebieskie to nie wszystko, jeśli chodzi o zimowe zaproszenia ślubne. Znajdzie się także coś dla fanów żywszej kolorystyki. Zaproszenia ślubne z motywem zimowym to także charakterystyczna dla zimy roślinność uchwycona np. w formie wianka. Świerk, ostrokrzew, gwiazda betlejemska to tylko niektóre z charakterystycznych dla zimy roślin, które na myśl przywodzą nie tylko śnieżne zamiecie, ale także ciepło trzaskającego w kominku ognia.

Zimowe zaproszenia ślubne tylko na ślub w zimie?

Granatowe i błękitne zaproszenia ślubne sprawdzą się nie tylko zimą. To idealna propozycja dla osób szukających zaproszeń w takiej właśnie kolorystyce. Jeśli jednak szukamy zaproszenia ślubnego z motywem zimowym, pamiętajmy, że do wyboru mamy znacznie więcej niż tylko zaproszenia ślubne niebieskie.