Najpiękniejsza Panna Młoda – współpraca z Agencją Spinki

Dzięki współpracy z Agencją Spinki mieliśmy zaszczyt wziąć udział w powstaniu niesamowitej sesji zdjęciowej promującej konkurs na Najpiękniejszą Pannę Młodą. Całość doskonale współgrających ze sobą elementów została utrzymana w delikatnym pudrowym różu podkreślonym różowym złotem i miedzią.

Kunsztu dodały eleganckie rustykalne dekoracje i wyszukana biżuteria. Klasa i szyk aż emanują ze zdjęć.

Skoro o twórcach mowa, to prowodyrem całego przedsięwzięcia była wedding plannerka Weronika Mikołajczak z Agencji Spinki. Dzięki niej cała akcja w ogóle miała miejsce, a nasz projekt wszedł w życie. Razem uzgodniliśmy najdrobniejsze detale, by nasze wspólne dzieło stanowiło nierozerwalną całość. Sesja miała miejsce w przepięknej Willi Berlińskiej, lecz prawdziwa magia zaistniała dzięki fotografce Aleksandrze Kolanowskiej.

Czarujące modelki stanowiące sedno tej sesji to Natalia Mocha oraz Luiza Grzelak. Ich wytworne stylizacje zostały przygotowane z największą starannością przez Basię Józefiak z Twojej Pesy, a wizerunek zwieńczył delikatny makijaż i wyszukane fryzury, będące zasługą ekipy ze Studia Szminka. Dekoracje zrobiła Monika z Inna Studio, a nad całością czuwała organizatorka Najpiękniejszej Panny Młodej – Roma Grzybek.

Na potrzeby sesji czy w rzeczywistości, czym byłoby wesele bez dobrego jedzenia? Tort stanowiący dzieło sztuki samo w sobie i małe babeczki jak wycięte z ilustracji przygotował zespół z firmy Papillon torty artystyczne. Subtelne i lekkie jak mgiełka makaroniki przyrządzone przez Inna Piekarnia stanowiły niezbędny dodatek. Dodamy też, że przy całym wydarzeniu nie zabrakło świeżo mielonej wysokogatunkowej kawy, która wyszła spod wprawnych rąk baristy z Craft Coffee, znanej też pod nazwą Kawiarnia Stragan.

Raz jeszcze dziękujemy, że mogliśmy przyczynić się do powstania sesji o niezapomnianym uroku i współpracować z profesjonalistami na najwyższym poziomie.

Przeczytaj inne nasze wpisy

miniatura

Organizacja wesela – harmonogram. Kiedy rezerwować salę, ślub w kościele i wszystko inne!

Pierwszy ślub humanistyczny w Polsce odbył się w Polsce najprawdopodobniej w 2007 roku. Od tego czasu ciekawostka zza granicy zamieniła się w popularną alternatywę dla ślubu kościelnego czy cywilnego. Co to ślub humanistyczny, kto go może zawrzeć i jakie skutki prawne ze sobą niesie? I najważniejsze – jak go zorganizować?
miniatura

Ślub humanistyczny – co to, ile kosztuje i jak go zorganizować?

Pierwszy ślub humanistyczny w Polsce odbył się w Polsce najprawdopodobniej w 2007 roku. Od tego czasu ciekawostka zza granicy zamieniła się w popularną alternatywę dla ślubu kościelnego czy cywilnego. Co to ślub humanistyczny, kto go może zawrzeć i jakie skutki prawne ze sobą niesie? I najważniejsze – jak go zorganizować?

Przysięga małżeńska: słowa przysięgi na ślubie cywilnym, kościelnym, jednostronnym i humanistycznym

Moment, w którym państwo młodzi wypowiadają słowa przysięgi małżeńskiej, to z pewnością jeden z najbardziej wzruszających w trakcie całej uroczystości. Niektórym gościom po policzku spływa wtedy łza, a i małżonkom czasem zadrży głos w trakcie zapewniania się wzajemnie o dozgonnej miłości – ale nie każda przysięga będzie taka sama. Jak brzmi przysięga małżeńska cywilna, a jak kościelna? I czy taką przysięgę małżeńską można ułożyć samodzielnie, według własnego pomysłu?
miniatura

Protokół przedślubny – aktualne pytania i informacje

Protokół przedślubny zdaje się u wielu par wywoływać pewne obawy. Są one jednak całkowicie nieuzasadnione! Aby je rozwiać, odpowiadamy na najważniejsze i najczęściej zadawane pytania – czym jest protokół przedślubny, kiedy i jak jest przeprowadzany i najważniejsze – jak brzmią pytania i jak należy na nie odpowiadać?
miniatura
miniatura