Zaproszenia ślubne ze zdjęciem – najlepsza pamiątka ze ślubu

Jednym z najbardziej oryginalnych zaproszeń ślubnych są niewątpliwie te ze zdjęciem zakochanych narzeczonych. Eleganckie, gustowne i ze smakiem z pewnością spodobają się i zapadną w pamięci waszych bliskich, będąc jednocześnie wspaniałą pamiątką z ślubu. Zaproszenie ślubne ze zdjęciem będzie niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju, pokazujące jednocześnie historię waszego uczucia.

 Fotozaproszenie – mnóstwo możliwości

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem są spersonalizowane do granic możliwości. Mogą być proste i składane, rustykalne bądź uszlachetnianie folią złotą/srebrną/miedzianą. Młoda para może zmodyfikować dowolny wzór gotowego zaproszenia ślubnego. Zdjęcia do fotozaproszeń mogą być zarówno z profesjonalnych sesji narzeczeńskich, jak i wspólnych wakacji, czarno-białe bądź kolorowe, w tajemniczej atmosferze bądź pełne szaleństwa. Najważniejsze, aby pamiętać żeby zdjęcie było wysokiej rozdzielczości, gdyż gwarantuje to oszałamiający efekt końcowy.

Dedykowany projekt vs. przerobienie innego wzoru

Decydując się na zaproszenie ze zdjęciem możecie wybrać pomiędzy dedykowanymi projektami z kategorii zaproszeń ślubnych ze zdjęciem

a innymi wzorami, które możemy zmodyfikować wstawiając do nich Wasze zdjęcie jak poniżej.

Przeczytaj więcej wpisów na naszym blogu