Zaproszenia ślubne ze zdjęciem – najlepsza pamiątka ze ślubu

Jednym z najbardziej oryginalnych zaproszeń ślubnych są niewątpliwie te ze zdjęciem zakochanych narzeczonych. Eleganckie, gustowne i ze smakiem z pewnością spodobają się i zapadną w pamięci waszych bliskich, będąc jednocześnie wspaniałą pamiątką z ślubu. Zaproszenie ślubne ze zdjęciem będzie niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju, pokazujące jednocześnie historię waszego uczucia.

 Fotozaproszenie – mnóstwo możliwości

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem są spersonalizowane do granic możliwości. Mogą być proste i składane, rustykalne bądź uszlachetnianie folią złotą/srebrną/miedzianą. Młoda para może zmodyfikować dowolny wzór gotowego zaproszenia ślubnego. Zdjęcia do fotozaproszeń mogą być zarówno z profesjonalnych sesji narzeczeńskich, jak i wspólnych wakacji, czarno-białe bądź kolorowe, w tajemniczej atmosferze bądź pełne szaleństwa. Najważniejsze, aby pamiętać żeby zdjęcie było wysokiej rozdzielczości, gdyż gwarantuje to oszałamiający efekt końcowy.

Dedykowany projekt vs. przerobienie innego wzoru

Decydując się na zaproszenie ze zdjęciem możecie wybrać pomiędzy dedykowanymi projektami z kategorii zaproszeń ślubnych ze zdjęciem

a innymi wzorami, które możemy zmodyfikować wstawiając do nich Wasze zdjęcie jak poniżej.

Przeczytaj inne nasze wpisy

Zawieszki na alkohol

77 tekstów i wierszyków na zawieszki na ślubny alkohol

Nieodłącznym elementem większości wesel jest alkohol. Okazuje się, że nawet zwykłą butelkę wina czy wódki można odmienić w niecodzienny sposób, aby wpisywała się ona w wystrój całego wesela. Taki efekt można uzyskać, decydując się na dekoracyjne zawieszki na alkohol. Tylko co na nich umieścić? Oto 77 tekstów i wierszyków na zawieszki na ślubny alkohol.
Ślub w czasie Covid-19

Wesele a koronawirus – wszystko, co musicie wiedzieć, aby spać spokojnie

Ślub i wesele to dla dla par jeden z najważniejszych dni w życiu. W jego organizację wkłada się wiele wysiłku, emocji, czasu i pieniędzy. To oczywiste, że każdemu zależy na tym, aby wszystko było perfekcyjne. Dlatego rozumiemy emocje, jakie towarzyszyły wam, przyszłym małżonkom, kiedy słuchaliście o kolejnych zakazach, nakazach i obostrzeniach związanych z koronawirusem. W tym wpisie mamy nadzieję rozwiać wasze wątpliwości, co do tego, jak może wyglądać ślub i wesele w dobie koronawirusa, co zrobić w przypadku niespodziewanych zmian i jak nie stracić głowy w całym tym szaleństwie.

Targi Ślubne Poznań 2016

Dziękujemy serdecznie za tak liczne odwiedziny naszego stoiska na Targach Ślubnych w Poznaniu. Frekwencja i zainteresowanie papeterią ślubną naszej Pracowni przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Pełni zapału i entuzjamu do pracy, zapowaidamy kilka nowości w nadchodzącym tygodniu, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć relacjonujących targową imprezę 🙂
ślubne przesądy

Ślubne przesądy i zwyczaje, które Cię zaskoczą!

Jedni uważają je za coś świętego, inni wolą trzymać się od nich z daleka – ślubne tradycje określają nie tylko to, jak powinno wyglądać samo wesele, ale także to, co przed czy po nim. Dzisiaj jednak nie zamierzamy spierać się, czy zwyczaje i obrzędy weselne są dobre, czy też nie – ale zamierzamy przedstawić wam najważniejsze i najciekawsze symbole, rytuały, zwyczaje i przesądy ślubne!
Gwiezdne wojny
Ślub i wesele zimą
Akwarelowy wianek - Zaproszenia ślubne