Prezenty weselne od Gości

Przyjazd gości na przyjęcie weselne niejednokrotnie wiąże się z długą podróżą, planowaniem tego dnia całe miesiące przed uroczystością, a nawet sporym wydatkiem na kosztowny upominek dla młodej pary. Za wszystkie te starania naturalnym jest, że chcemy się jakoś odwdzięczyć. Tylko jak?

Prezent dla gości powinien być niewielki i skromny, lecz zarazem osobisty – tak by jego odbiorca wiedział, że dostał go właśnie z tej specjalnej okazji. Dla przyszłych małżonków mamy kilka propozycji, które rozwieją wszelkie wątpliwości na ten temat.

Krówki weselne jako prezent dla Młodej Pary

Cóż lepiej przypomni uczestnikom uroczystości o pysznej zabawie, jak słodka krówka wręczona od serca. Każda para wybierająca taki podarunek może liczyć na osobisty projekt dopasowany do modelu wybranego zaproszenia. Krówki zawierają imiona państwa młodych i najważniejszą datę w ich życiu wplecioną w motyw przewodni papeterii. Ten czarujący drobiazg, będzie stanowił perfekcyjne zwieńczenie spotkania z każdym z gości.

Niektóre souveniry mogą cieszyć oko znacznie dłużej niż na krótką, słodką chwilę. Polecamy trwały element wystroju – pamiątkowy magnes. Przy herbacie, kawie czy codziennym przygotowywaniu posiłków będzie przypominać o tym jak dobrze bawili się goście na naszym przyjęciu parę miesięcy temu.

Karteczki z podziękowaniami na prezenty dla Gości

Parom, które wolałyby wybrać prezent bardziej osobisty możemy podpowiedzieć karteczki „Dziękuję”. Małe bileciki zgodne z wybranym wcześniej projektem będą niczym kropka nad „i” po przywiązaniu do samodzielnie przygotowanych upominków. Zdecydowaną zaletą jest uniwersalność jaką cechują się zawieszki. Przy pomocy wstążki lub naturalnego sznurka możemy je przymocować dosłownie do każdego prezentu, jaki podpowie nam wyobraźnia.

Z tak różnorodnego zestawu każdy znajdzie coś dla siebie i pozostawi przyjemne wspomnienie w pamięci wielu gości weselnych na długi czas.

Przeczytaj więcej wpisów na naszym blogu