Prezenty weselne od Gości

Przyjazd gości na przyjęcie weselne niejednokrotnie wiąże się z długą podróżą, planowaniem tego dnia całe miesiące przed uroczystością, a nawet sporym wydatkiem na kosztowny upominek dla młodej pary. Za wszystkie te starania naturalnym jest, że chcemy się jakoś odwdzięczyć. Tylko jak?

Prezent dla gości powinien być niewielki i skromny, lecz zarazem osobisty – tak by jego odbiorca wiedział, że dostał go właśnie z tej specjalnej okazji. Dla przyszłych małżonków mamy kilka propozycji, które rozwieją wszelkie wątpliwości na ten temat.

Krówki weselne jako prezent dla Młodej Pary

Cóż lepiej przypomni uczestnikom uroczystości o pysznej zabawie, jak słodka krówka wręczona od serca. Każda para wybierająca taki podarunek może liczyć na osobisty projekt dopasowany do modelu wybranego zaproszenia. Krówki zawierają imiona państwa młodych i najważniejszą datę w ich życiu wplecioną w motyw przewodni papeterii. Ten czarujący drobiazg, będzie stanowił perfekcyjne zwieńczenie spotkania z każdym z gości.

Niektóre souveniry mogą cieszyć oko znacznie dłużej niż na krótką, słodką chwilę. Polecamy trwały element wystroju – pamiątkowy magnes. Przy herbacie, kawie czy codziennym przygotowywaniu posiłków będzie przypominać o tym jak dobrze bawili się goście na naszym przyjęciu parę miesięcy temu.

Karteczki z podziękowaniami na prezenty dla Gości

Parom, które wolałyby wybrać prezent bardziej osobisty możemy podpowiedzieć karteczki „Dziękuję”. Małe bileciki zgodne z wybranym wcześniej projektem będą niczym kropka nad „i” po przywiązaniu do samodzielnie przygotowanych upominków. Zdecydowaną zaletą jest uniwersalność jaką cechują się zawieszki. Przy pomocy wstążki lub naturalnego sznurka możemy je przymocować dosłownie do każdego prezentu, jaki podpowie nam wyobraźnia.

Z tak różnorodnego zestawu każdy znajdzie coś dla siebie i pozostawi przyjemne wspomnienie w pamięci wielu gości weselnych na długi czas.

Przeczytaj inne nasze wpisy

miniatura

Organizacja wesela – harmonogram. Kiedy rezerwować salę, ślub w kościele i wszystko inne!

Pierwszy ślub humanistyczny w Polsce odbył się w Polsce najprawdopodobniej w 2007 roku. Od tego czasu ciekawostka zza granicy zamieniła się w popularną alternatywę dla ślubu kościelnego czy cywilnego. Co to ślub humanistyczny, kto go może zawrzeć i jakie skutki prawne ze sobą niesie? I najważniejsze – jak go zorganizować?
miniatura

Ślub humanistyczny – co to, ile kosztuje i jak go zorganizować?

Pierwszy ślub humanistyczny w Polsce odbył się w Polsce najprawdopodobniej w 2007 roku. Od tego czasu ciekawostka zza granicy zamieniła się w popularną alternatywę dla ślubu kościelnego czy cywilnego. Co to ślub humanistyczny, kto go może zawrzeć i jakie skutki prawne ze sobą niesie? I najważniejsze – jak go zorganizować?

Przysięga małżeńska: słowa przysięgi na ślubie cywilnym, kościelnym, jednostronnym i humanistycznym

Moment, w którym państwo młodzi wypowiadają słowa przysięgi małżeńskiej, to z pewnością jeden z najbardziej wzruszających w trakcie całej uroczystości. Niektórym gościom po policzku spływa wtedy łza, a i małżonkom czasem zadrży głos w trakcie zapewniania się wzajemnie o dozgonnej miłości – ale nie każda przysięga będzie taka sama. Jak brzmi przysięga małżeńska cywilna, a jak kościelna? I czy taką przysięgę małżeńską można ułożyć samodzielnie, według własnego pomysłu?
miniatura

Protokół przedślubny – aktualne pytania i informacje

Protokół przedślubny zdaje się u wielu par wywoływać pewne obawy. Są one jednak całkowicie nieuzasadnione! Aby je rozwiać, odpowiadamy na najważniejsze i najczęściej zadawane pytania – czym jest protokół przedślubny, kiedy i jak jest przeprowadzany i najważniejsze – jak brzmią pytania i jak należy na nie odpowiadać?
miniatura
miniatura