Prezenty weselne od Gości

Przyjazd gości na przyjęcie weselne niejednokrotnie wiąże się z długą podróżą, planowaniem tego dnia całe miesiące przed uroczystością, a nawet sporym wydatkiem na kosztowny upominek dla młodej pary. Za wszystkie te starania naturalnym jest, że chcemy się jakoś odwdzięczyć. Tylko jak?

Prezent dla gości powinien być niewielki i skromny, lecz zarazem osobisty – tak by jego odbiorca wiedział, że dostał go właśnie z tej specjalnej okazji. Dla przyszłych małżonków mamy kilka propozycji, które rozwieją wszelkie wątpliwości na ten temat.

Krówki weselne jako prezent dla Młodej Pary

Cóż lepiej przypomni uczestnikom uroczystości o pysznej zabawie, jak słodka krówka wręczona od serca. Każda para wybierająca taki podarunek może liczyć na osobisty projekt dopasowany do modelu wybranego zaproszenia. Krówki zawierają imiona państwa młodych i najważniejszą datę w ich życiu wplecioną w motyw przewodni papeterii. Ten czarujący drobiazg, będzie stanowił perfekcyjne zwieńczenie spotkania z każdym z gości.

Niektóre souveniry mogą cieszyć oko znacznie dłużej niż na krótką, słodką chwilę. Polecamy trwały element wystroju – pamiątkowy magnes. Przy herbacie, kawie czy codziennym przygotowywaniu posiłków będzie przypominać o tym jak dobrze bawili się goście na naszym przyjęciu parę miesięcy temu.

Karteczki z podziękowaniami na prezenty dla Gości

Parom, które wolałyby wybrać prezent bardziej osobisty możemy podpowiedzieć karteczki „Dziękuję”. Małe bileciki zgodne z wybranym wcześniej projektem będą niczym kropka nad „i” po przywiązaniu do samodzielnie przygotowanych upominków. Zdecydowaną zaletą jest uniwersalność jaką cechują się zawieszki. Przy pomocy wstążki lub naturalnego sznurka możemy je przymocować dosłownie do każdego prezentu, jaki podpowie nam wyobraźnia.

Z tak różnorodnego zestawu każdy znajdzie coś dla siebie i pozostawi przyjemne wspomnienie w pamięci wielu gości weselnych na długi czas.

Przeczytaj inne nasze wpisy

Certyfikat

Certyfikat Partnera Honorowego z Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych

Na obecnym rynku związanym z organizacją ślubów panuje spora rywalizacja. Konsultanci z całego kraju prześcigają się w bogatych ofertach, nowoczesnych rozwiązaniach i wachlarzem dostępnych możliwości. Dla potencjalnego klienta wybór tak wielu opcji może okazać się zbyt przytłaczający, mimo wszystkich korzyści jakie ma do zaoferowania. Co jednak wyróżnia prawdziwych profesjonalistów na tle pozostałych twórców? Co sprawia, że to właśnie ta oferta spośród setek innych jest w stanie nas usatysfakcjonować?
Wesele w stylu retro – jak zorganizować vintage wesele

Wesele w stylu retro – jak zorganizować vintage wesele?

Moda lubi wracać do przeszłości i czerpać z niej garściami. Ale za każdym razem nowe trendy starają się opowiedzieć znane już historie w nowy sposób. Z modą na retro jest nieco inaczej. Zamiast unowocześniać, fani vintage starają się raczej przywołać ducha tamtych lat. Jak zrobić to w kontekście ślubu i wesela?
Cytaty na zaproszenia ślubnePhoto by Vlada Karpovich

54 cytaty na zaproszenia ślubne – najpiękniejsze sentencje ślubne

Szukasz pięknych cytatów na zaproszenia ślubne? Chcesz, aby wybrana przez was sentencja ślubna w pełni oddawała waszą miłość? Oto 54 cytatów i wierszyków na zaproszenia ślubne. W naszym zestawieniu znajdziecie zarówno cytaty z Biblii na ślub, sentencje ślubne Jana Pawła II i cytaty na zaproszenia ślubne ks. Twardowskiego, jak i cytaty do zaproszeń ślubnych z poezji, książek, piosenek, filmów czy seriali!
miniatura

Ślub humanistyczny – co to, ile kosztuje i jak go zorganizować?

Pierwszy ślub humanistyczny w Polsce odbył się w Polsce najprawdopodobniej w 2007 roku. Od tego czasu ciekawostka zza granicy zamieniła się w popularną alternatywę dla ślubu kościelnego czy cywilnego. Co to ślub humanistyczny, kto go może zawrzeć i jakie skutki prawne ze sobą niesie? I najważniejsze – jak go zorganizować?
Wesele w stylu boho
ślubne przesądy
Kogo zaprosić na wesele