Czy odwołać wesele z powodu koronawirusa?

W związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego, śluby i uroczystości w urzędach będą mogły się odbyć, ale z pewnymi ograniczeniami. Obecnie większość urzędów stanu cywilnego udziela ślubów, ale w bardzo restrykcyjnych warunkach. Mogą w nich uczestniczyć jedynie małżonkowie, świadkowie i urzędnik. Jeżeli obowiązujące obecnie regulacje zostaną utrzymane, ślub kościelny będzie mógł się odbyć, ale z ograniczeniami co do liczby osób (maksymalnie 50). Natomiast w przypadku wesela, problemem może stać się całkowity zakaz prowadzenia działalności gastronomicznej (z wyjątkiem usług na wynos i na dowóz), restauracje nie mogą podejmować gości. Zatem, robienie wesela w kwietniu jest dużym ryzykiem, nawet jeśli młoda para nie zdecyduje się na zmianę terminu, trzeba liczyć się z tym, że wielu gości może obawiać się przyjechać na taką uroczystość. W zaistniałej sytuacji nie należy panikować, tylko trzeba się przygotować na plan awaryjny – czyli przełożenie daty uroczystości. Takie rozwiązanie da parom młodym komfort psychiczny.

Nagła zmiana daty ślubu spowodowana koronawirusem – oto nasze propozycje!

W związku z faktem, iż wiele uroczystości weselnych w najbliższym czasie prawdopodobnie zostanie przełożonych na późniejszy termin proponujemy naszym Klientom następujące rozwiązania:

  • przygotowujemy darmowe pliki do pobrania w formacie JPG informujące o konieczności przełożenia daty uroczystości – można je wysłać do gości e-mailem (w celu personalizacji takich kartek poprzez dodanie np. danych Pary Młodej prosimy o kontakt wysyłając wiadomość na adres pracownia@slubipapier.pl bądź wiadomość na Facebooku). Poniżej znajdziecie kilka takich przykładowych grafik.
  • wszyscy nasi Klienci, którzy dotychczas wydrukowali u nas zaproszenia, a uległa zmianie data ich uroczystości, mogą liczyć na specjalne rabaty przy dodrukowaniu dodatkowej karty informacyjnej do zaproszenia, bądź konieczności ponownego wydruku dodatków weselnych,
  • wydruk zaproszeń ślubnych z pustym miejscem do samodzielnego uzupełnienia daty uroczystości bądź potwierdzenia obecności (RSVP),
  • wydruk niespersonalizowanych dodatków weselnych bez daty uroczystości ślubnej (do samodzielnego wypisania) – opcje „LAST MINUTE”,
  • zamówienie zaproszeń ślubnych z obecnie obowiązującym rabatem i możliwością tymczasowego wstrzymania druku.

Ponadto, informujemy, iż cały czas na bieżąco pracujemy i realizujemy terminowo wszystkie zamówienia. Oczywiście istnieje możliwość złożenia zamówienia korzystając do 12 kwietnia z wiosennej promocji -10% na wszystkie produkty – zaproszenia i dodatki weselne, otrzymania projektu do jego akceptacji i aktualizację w zakresie daty uroczystości (przy założeniu realizacji do końca kwietnia). Wówczas mając gotowy i zaakceptowany projekt zaproszenia, druk zostanie przyspieszony.

Mamy świadomość jak stresująca dla Was jest obecna sytuacja. Niemniej jednak, musimy być dobrej myśli ? Prosimy o kontakt wszystkich zainteresowanych, czekamy na Wasze wiadomości!

Przeczytaj więcej wpisów na naszym blogu