Czy odwołać wesele z powodu koronawirusa?

W związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego, śluby i uroczystości w urzędach będą mogły się odbyć, ale z pewnymi ograniczeniami. Obecnie większość urzędów stanu cywilnego udziela ślubów, ale w bardzo restrykcyjnych warunkach. Mogą w nich uczestniczyć jedynie małżonkowie, świadkowie i urzędnik. Jeżeli obowiązujące obecnie regulacje zostaną utrzymane, ślub kościelny będzie mógł się odbyć, ale z ograniczeniami co do liczby osób (maksymalnie 50). Natomiast w przypadku wesela, problemem może stać się całkowity zakaz prowadzenia działalności gastronomicznej (z wyjątkiem usług na wynos i na dowóz), restauracje nie mogą podejmować gości. Zatem, robienie wesela w kwietniu jest dużym ryzykiem, nawet jeśli młoda para nie zdecyduje się na zmianę terminu, trzeba liczyć się z tym, że wielu gości może obawiać się przyjechać na taką uroczystość. W zaistniałej sytuacji nie należy panikować, tylko trzeba się przygotować na plan awaryjny – czyli przełożenie daty uroczystości. Takie rozwiązanie da parom młodym komfort psychiczny.

Nagła zmiana daty ślubu spowodowana koronawirusem – oto nasze propozycje!

W związku z faktem, iż wiele uroczystości weselnych w najbliższym czasie prawdopodobnie zostanie przełożonych na późniejszy termin proponujemy naszym Klientom następujące rozwiązania:

  • przygotowujemy darmowe pliki do pobrania w formacie JPG informujące o konieczności przełożenia daty uroczystości – można je wysłać do gości e-mailem (w celu personalizacji takich kartek poprzez dodanie np. danych Pary Młodej prosimy o kontakt wysyłając wiadomość na adres pracownia@slubipapier.pl bądź wiadomość na Facebooku). Poniżej znajdziecie kilka takich przykładowych grafik.
  • wszyscy nasi Klienci, którzy dotychczas wydrukowali u nas zaproszenia, a uległa zmianie data ich uroczystości, mogą liczyć na specjalne rabaty przy dodrukowaniu dodatkowej karty informacyjnej do zaproszenia, bądź konieczności ponownego wydruku dodatków weselnych,
  • wydruk zaproszeń ślubnych z pustym miejscem do samodzielnego uzupełnienia daty uroczystości bądź potwierdzenia obecności (RSVP),
  • wydruk niespersonalizowanych dodatków weselnych bez daty uroczystości ślubnej (do samodzielnego wypisania) – opcje „LAST MINUTE”,
  • zamówienie zaproszeń ślubnych z obecnie obowiązującym rabatem i możliwością tymczasowego wstrzymania druku.

Ponadto, informujemy, iż cały czas na bieżąco pracujemy i realizujemy terminowo wszystkie zamówienia. Oczywiście istnieje możliwość złożenia zamówienia korzystając do 12 kwietnia z wiosennej promocji -10% na wszystkie produkty – zaproszenia i dodatki weselne, otrzymania projektu do jego akceptacji i aktualizację w zakresie daty uroczystości (przy założeniu realizacji do końca kwietnia). Wówczas mając gotowy i zaakceptowany projekt zaproszenia, druk zostanie przyspieszony.

Mamy świadomość jak stresująca dla Was jest obecna sytuacja. Niemniej jednak, musimy być dobrej myśli ? Prosimy o kontakt wszystkich zainteresowanych, czekamy na Wasze wiadomości!

Przeczytaj inne nasze wpisy

Wesele w stylu romantycznym – jak zorganizować romantyczne wesele?

Wesele w stylu romantycznym – jak zorganizować romantyczne wesele?

Ślub i wesele same w sobie są bardzo romantyczne. Ale jak wygląda wesele w stylu romantycznym? Czym ten styl wesela się odznacza i jak zorganizować najbardziej romantyczny ślubu ever?
Ślub i wesele zimą

Ślub zimą – inspiracje, dekoracje, suknia i wiele więcej!

Zima to coraz popularniejszy sezon na organizację ślubów i wesel. Wizja ślubu skąpanego w bieli śniegu potrafi przemówić do wielu. Pytanie tylko, jak zorganizować ślub zimą? Odpowiadamy!
Akwarelowy wianek - Zaproszenia ślubne

Wianek jako motyw kreujący zaproszenia ślubne

W naszej opinii, jednym z gorących trendów papeterii ślubnej w 2016 r. będą zaproszenia ślubne z motywem kwiecistego wianka. Wiele Par Młodych decydujących się na projekty indywidualne, bardzo często przy kreacji papeterii ślubnej, inspiruje się m.in. przyszłym bukietem Panny Młodej oraz wiązankami kwiatowymi, które będą stanowić główną dekorację sali weselnej. Powyższa florystyczna wskazówka pozwala na stworzenie jednolitego anturażu uroczystości ślubnych.
Wesele w domuhttps://blog.toddjamesphotography.com/

Jak zorganizować wesele w domu?

Pandemia nauczyła nas zmieniać plany i sięgać po niekonwencjonalne rozwiązania. Nauczyła nas także mocno okrajać listę gości. A skoro z wesela na 150 osób szykuje się kameralna impreza weselna na 40, to co stoi na przeszkodzie, aby zorganizować ją w domu? Opowiadamy, jak zorganizować wesele w domu oraz jakie są plusy i minusy takiego rozwiązania.
Odmiana nazwisk na zaproszeniach ślubnych
Ile alkoholu na wesele kupić
Kogo zaprosić na wesele