Zamówienie zaproszeń ślubnych / dodatków weselnych

Aby rozpocząć współpracę dotyczącą zaproszeń ślubnych należy wypełnić formularz zamówienia zaproszeń albo formularz dodatków weselnych.
Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy.

Minimum zamówienia zaproszeń to 30 sztuk. Zalecamy zamawiać zaproszenia wykropkowane “na zapas”, ponieważ minimum późniejszego domówienia zaproszeń to 8 sztuk.

Dodatki weselne prosimy zamawiać na miesiąc przed ślubem.

Poniżej przedstawiamy krok po kroku proces współpracy:

1. Wysłanie formularza zamówienia.

2. Wstępny projekt zaproszeń lub dodatków weselnych – 1-7 dni roboczych.

3. Nanoszenie poprawek zgodnie z przesłanymi wytycznymi drogą mailową (aż do skutku).

4. Akceptacja układu, formatu i kolorystyki projektów.

5. Dostawa kurierem DPD – 3-7 dni roboczych od daty przesłania potwierdzenia przelewu.

Co oznacza uszlachetnienie zaproszeń ślubnych?

Uszlachetnienie w tym wypadku to nałożenie błyszczącej folii (na przykład złotej, srebrnej, miedzianej) na papier, w celu wzbogacenia kompozycji i podkreślenia ważnych informacji, takich jak imiona pary młodej, data ślubu itd.

Czym się różni użycie błyszczącej/metalicznej folii (np. złotej) od imitacji kolorystycznej?

Metaliczna/błyszcząca folia w procesie wydruku jest zgrzewana z papierem. Imitacja jest to nadrukowanie kolorów w odcieniach podobnych do koloru folii.

Czemu w projekcie zaproszenia są dane gości spoza listy?

Na początku realizacji zamówienia przesyłamy tylko poglądowy projekt. Służy to sprawdzeniu poprawności tekstu i motywu, upewnieniu się czy wszystko wygląda tak jak powinno. Personalizacja jest dopiero drugim etapem i to wtedy w zaproszeniach pojawią się nazwiska z listy gości.

Czy koperta jest wliczona w cenę zaproszenia?

Większość modeli zaproszeń nie zawiera w swojej cenie opłaty za kopertę. Informacji na ten temat należy szukać w opisie obok zaproszenia oraz poniżej zdjęcia. Jeżeli pod nim znajduje się odnośnik „Cennik kopert pasujących do zaproszenia”, to koperty płatne są osobno.

Kiedy następuje płatność za zamówienie?

Po akceptacji wstępnego projektu, a następnie spersonalizowanych plików prześlemy rozliczenie wraz z danymi do przelewu. Jeżeli nie ma żadnych zastrzeżeń co do projektu, ilości produktów itd. należy dokonać płatności. Jeżeli zastrzeżenia jednak się pojawią, trzeba zgłosić to mailowo i poczekać na kolejną wycenę. Zdecydowanie nie należy na własną rękę obliczać kosztów.

Czy możemy teraz zamówić zaproszenia, a dodatki w późniejszym terminie?

Zdecydowanie tak! Dodatki prosimy zamawiać na miesiąc przed ślubem.

Czy wpisanie danej ilości do formularza zobowiązuje do zamówienia?

Ilości zarówno zaproszeń jak i dodatków są zawsze podawane orientacyjnie, a wpisanie lub pominięcie jakiegoś punktu nie jest zobowiązujące w dalszych etapach zmówienia.

Jak zamówić próbkę zaproszeń?

W celu zamówienia próbki prosimy o wypełnienie formularza zamówienia próbek.

Czy zakup próbki w czasie realizacji zamówienia jest obowiązkowe?

Nie, próbka jest zupełnie opcjonalna. Należy jednak mieć na uwadze sugestie naszych grafików, szczególnie przy projektach modyfikowanych graficznie. Wtedy próbka może okazać się niezbędna do rozstrzygnięcia, czy model po wydrukowaniu spełnia oczekiwania klienta.

Jaka jest różnica między zaproszeniem a zawiadomieniem?

Zaproszenie zawiera wszystkie informacje dla gości, czyli adres i godzinę ślubu oraz wesela, a także prośbę o potwierdzenie przybycia. Zawiadomienie jest przeznaczone dla osób, które zapraszamy wyłącznie na sam ślub (bez wesela i prośby potwierdzenia przybycia).

Czy można złożyć zamówienie na miejscu?

Nie. Zamówienie należy składać wyłącznie poprzez formularz zamówienia zaproszeń albo formularz zamówienia dodatków weselnych.

Czym jest personalizacja zaproszeń i zawiadomień?

Personalizacja to umieszczenie nazwisk gości w zaproszeniu. Koszt personalizacji jednego zaproszenia to 0,35 zł za sztukę.