Zamówienie zaproszeń ślubnych / dodatków weselnych

Aby rozpocząć współpracę dotyczącą zaproszeń ślubnych należy wypełnić formularz zamówienia zaproszeń albo formularz dodatków weselnych.
Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy.

Minimum zamówienia zaproszeń to 30 sztuk. Zalecamy zamawiać zaproszenia wykropkowane “na zapas”, ponieważ minimum późniejszego domówienia zaproszeń to 8 sztuk.

Dodatki weselne prosimy zamawiać na miesiąc przed ślubem.

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY KROK PO KROKU PROCES WSPÓŁPRACY:

infografika 1

Aby zapoznać się z jakością naszych produktów, zamów próbki zaproszeń.

infografika 2

Wysłanie formularza zamówienia.

infografika 3

Wstępny projekt zaproszeń
lub dodatków weselnych
– 1-7 dni roboczych.

infografika 5

Nanoszenie poprawek zgodnie
z przesłanymi wytycznymi
drogą mailową (aż do skutku).

infografika 6

Akceptacja układu, formatu
i kolorystyki projektów.

infografika 4

Dostawa kurierem DPD
– 3-7 dni roboczych od daty przesłania
potwierdzenia przelewu.

Uszlachetnienie w tym wypadku to nałożenie błyszczącej folii (na przykład złotej, srebrnej, miedzianej) na papier, w celu wzbogacenia kompozycji i podkreślenia ważnych informacji, takich jak imiona pary młodej, data ślubu itd.

Metaliczna/błyszcząca folia w procesie wydruku jest zgrzewana z papierem. Imitacja jest to nadrukowanie kolorów w odcieniach podobnych do koloru folii.

Na początku realizacji zamówienia przesyłamy tylko poglądowy projekt. Służy to sprawdzeniu poprawności tekstu i motywu, upewnieniu się czy wszystko wygląda tak jak powinno. Personalizacja jest dopiero drugim etapem i to wtedy w zaproszeniach pojawią się nazwiska z listy gości.

Większość modeli zaproszeń nie zawiera w swojej cenie opłaty za kopertę. Informacji na ten temat należy szukać w opisie obok zaproszenia oraz poniżej zdjęcia. Jeżeli pod nim znajduje się odnośnik „Cennik kopert pasujących do zaproszenia”, to koperty płatne są osobno.

Po akceptacji wstępnego projektu, a następnie spersonalizowanych plików prześlemy rozliczenie wraz z danymi do przelewu. Jeżeli nie ma żadnych zastrzeżeń co do projektu, ilości produktów itd. należy dokonać płatności. Jeżeli zastrzeżenia jednak się pojawią, trzeba zgłosić to mailowo i poczekać na kolejną wycenę. Zdecydowanie nie należy na własną rękę obliczać kosztów.

Zdecydowanie tak! Dodatki prosimy zamawiać na miesiąc przed ślubem.

Ilości zarówno zaproszeń jak i dodatków są zawsze podawane orientacyjnie, a wpisanie lub pominięcie jakiegoś punktu nie jest zobowiązujące w dalszych etapach zmówienia.

W celu zamówienia próbki prosimy o wypełnienie formularza zamówienia próbek.

Nie, próbka jest zupełnie opcjonalna. Należy jednak mieć na uwadze sugestie naszych grafików, szczególnie przy projektach modyfikowanych graficznie. Wtedy próbka może okazać się niezbędna do rozstrzygnięcia, czy model po wydrukowaniu spełnia oczekiwania klienta.

Zaproszenie zawiera wszystkie informacje dla gości, czyli adres i godzinę ślubu oraz wesela, a także prośbę o potwierdzenie przybycia. Zawiadomienie jest przeznaczone dla osób, które zapraszamy wyłącznie na sam ślub (bez wesela i prośby potwierdzenia przybycia).

Nie. Zamówienie należy składać wyłącznie poprzez formularz zamówienia zaproszeń albo formularz zamówienia dodatków weselnych.

Personalizacja to umieszczenie nazwisk gości w zaproszeniu. Koszt personalizacji jednego zaproszenia to 0,35 zł za sztukę.