Popkultura w zaproszeniach ślubnych

Popularne w kulturze książki, gry czy seriale są obecne w życiu każdego z nas i zapewne połączyły już niejedną parę. Uczucie ekscytacji kiedy odkryjemy, że ktoś podziela naszą fascynację danym tematem jest nieporównywalne do niczego innego. Zaintonowanie melodii z Mario czy zrozumienie żartu rodem z Shire spowodują, że nawiążemy nić porozumienia szybciej niż po wielogodzinnej rozmowie. Dla tych par, które właśnie tak rozpoczęły swoją przygodę mamy kilka propozycji, które wyznaczą początek kolejnego etapu wspólnego życia.

Wspomnienia beztroski i dzieciństwa ożyją na widok nowego modelu inspirowanego grą Mario. 8 bitowa miłość to projekt, który obudzi uśpione pokłady nostalgii i sprawi, że znów będziemy chcieli znaleźć się w dwuwymiarowym świecie, by odnaleźć księżniczkę. Żadna przeszkoda w postaci groźnego żółwia, ani kłapiącej paszczą muchołówki nie stanie na drodze, by czar wspomnień opanował naszych najbliższych przy wręczaniu im tego unikatowego zaproszenia.

Zaproszenia retro

Skoro mowa o grach retro, nie może zabraknąć kultowej postaci Pac-Mana. Początkowo na automatach, następnie na konsolach i wreszcie na zaproszeniach – żółta postać przetrwała już całe lata. W tunelu pełnym duchów i ukrytych skarbów spędzaliśmy niegdyś całe dnie. Ten rodzaj papeterii doda uroku i będzie niczym wisienka na torcie w obliczu całego wesela.

Zaproszenia dla geeków i nerdów

Władca Pierścieni – zaproszenia ślubne z fantastyką w tle

Jednym z najpopularniejszych autorów fantastyki jest znany na całym świecie J. R. R. Tolkien. Stworzony przez niego świat, w którym przygoda goni przygodę pochłonął już wielu czytelników, pragnących uczestniczyć w wydarzeniach tej niesamowitej krainy. Jednak lojalność, odwaga i bezwarunkowa miłość to wartości, które powinny istnieć również w naszym świecie, szczególnie w tym najważniejszym dla nas dniu. Zaproszenie Tam i z powrotem jest doskonałe dla tych, którzy kolejne etapy w życiu postrzegają jak nowe, niezwykłe opowieści i chcieliby nimi oczarować swoich gości.

Dla tych, którzy przeszukali już cały kosmos pojawiła się nowa nadzieja na połączenie najważniejszej uroczystości w swoim życiu z najpopularniejszym filmem sci-fi na świecie. Ta kosmiczna papeteria ze srebrem błyszczącym jaśniej niż miecz świetlny, to doskonały wybór dla fanów kultowego dzieła.

Przeczytaj inne nasze wpisy

miniatura

Organizacja wesela – harmonogram. Kiedy rezerwować salę, ślub w kościele i wszystko inne!

Pierwszy ślub humanistyczny w Polsce odbył się w Polsce najprawdopodobniej w 2007 roku. Od tego czasu ciekawostka zza granicy zamieniła się w popularną alternatywę dla ślubu kościelnego czy cywilnego. Co to ślub humanistyczny, kto go może zawrzeć i jakie skutki prawne ze sobą niesie? I najważniejsze – jak go zorganizować?
miniatura

Ślub humanistyczny – co to, ile kosztuje i jak go zorganizować?

Pierwszy ślub humanistyczny w Polsce odbył się w Polsce najprawdopodobniej w 2007 roku. Od tego czasu ciekawostka zza granicy zamieniła się w popularną alternatywę dla ślubu kościelnego czy cywilnego. Co to ślub humanistyczny, kto go może zawrzeć i jakie skutki prawne ze sobą niesie? I najważniejsze – jak go zorganizować?

Przysięga małżeńska: słowa przysięgi na ślubie cywilnym, kościelnym, jednostronnym i humanistycznym

Moment, w którym państwo młodzi wypowiadają słowa przysięgi małżeńskiej, to z pewnością jeden z najbardziej wzruszających w trakcie całej uroczystości. Niektórym gościom po policzku spływa wtedy łza, a i małżonkom czasem zadrży głos w trakcie zapewniania się wzajemnie o dozgonnej miłości – ale nie każda przysięga będzie taka sama. Jak brzmi przysięga małżeńska cywilna, a jak kościelna? I czy taką przysięgę małżeńską można ułożyć samodzielnie, według własnego pomysłu?
miniatura

Protokół przedślubny – aktualne pytania i informacje

Protokół przedślubny zdaje się u wielu par wywoływać pewne obawy. Są one jednak całkowicie nieuzasadnione! Aby je rozwiać, odpowiadamy na najważniejsze i najczęściej zadawane pytania – czym jest protokół przedślubny, kiedy i jak jest przeprowadzany i najważniejsze – jak brzmią pytania i jak należy na nie odpowiadać?
miniatura
miniatura