Popkultura w zaproszeniach ślubnych

Popularne w kulturze książki, gry czy seriale są obecne w życiu każdego z nas i zapewne połączyły już niejedną parę. Uczucie ekscytacji kiedy odkryjemy, że ktoś podziela naszą fascynację danym tematem jest nieporównywalne do niczego innego. Zaintonowanie melodii z Mario czy zrozumienie żartu rodem z Shire spowodują, że nawiążemy nić porozumienia szybciej niż po wielogodzinnej rozmowie. Dla tych par, które właśnie tak rozpoczęły swoją przygodę mamy kilka propozycji, które wyznaczą początek kolejnego etapu wspólnego życia.

Wspomnienia beztroski i dzieciństwa ożyją na widok nowego modelu inspirowanego grą Mario. 8 bitowa miłość to projekt, który obudzi uśpione pokłady nostalgii i sprawi, że znów będziemy chcieli znaleźć się w dwuwymiarowym świecie, by odnaleźć księżniczkę. Żadna przeszkoda w postaci groźnego żółwia, ani kłapiącej paszczą muchołówki nie stanie na drodze, by czar wspomnień opanował naszych najbliższych przy wręczaniu im tego unikatowego zaproszenia.

Zaproszenia retro

Skoro mowa o grach retro, nie może zabraknąć kultowej postaci Pac-Mana. Początkowo na automatach, następnie na konsolach i wreszcie na zaproszeniach – żółta postać przetrwała już całe lata. W tunelu pełnym duchów i ukrytych skarbów spędzaliśmy niegdyś całe dnie. Ten rodzaj papeterii doda uroku i będzie niczym wisienka na torcie w obliczu całego wesela.

Zaproszenia dla geeków i nerdów

Władca Pierścieni – zaproszenia ślubne z fantastyką w tle

Jednym z najpopularniejszych autorów fantastyki jest znany na całym świecie J. R. R. Tolkien. Stworzony przez niego świat, w którym przygoda goni przygodę pochłonął już wielu czytelników, pragnących uczestniczyć w wydarzeniach tej niesamowitej krainy. Jednak lojalność, odwaga i bezwarunkowa miłość to wartości, które powinny istnieć również w naszym świecie, szczególnie w tym najważniejszym dla nas dniu. Zaproszenie Tam i z powrotem jest doskonałe dla tych, którzy kolejne etapy w życiu postrzegają jak nowe, niezwykłe opowieści i chcieliby nimi oczarować swoich gości.

Dla tych, którzy przeszukali już cały kosmos pojawiła się nowa nadzieja na połączenie najważniejszej uroczystości w swoim życiu z najpopularniejszym filmem sci-fi na świecie. Ta kosmiczna papeteria ze srebrem błyszczącym jaśniej niż miecz świetlny, to doskonały wybór dla fanów kultowego dzieła.

Przeczytaj więcej wpisów na naszym blogu