Popkultura w zaproszeniach ślubnych

Popularne w kulturze książki, gry czy seriale są obecne w życiu każdego z nas i zapewne połączyły już niejedną parę. Uczucie ekscytacji kiedy odkryjemy, że ktoś podziela naszą fascynację danym tematem jest nieporównywalne do niczego innego. Zaintonowanie melodii z Mario czy zrozumienie żartu rodem z Shire spowodują, że nawiążemy nić porozumienia szybciej niż po wielogodzinnej rozmowie. Dla tych par, które właśnie tak rozpoczęły swoją przygodę mamy kilka propozycji, które wyznaczą początek kolejnego etapu wspólnego życia.

Wspomnienia beztroski i dzieciństwa ożyją na widok nowego modelu inspirowanego grą Mario. 8 bitowa miłość to projekt, który obudzi uśpione pokłady nostalgii i sprawi, że znów będziemy chcieli znaleźć się w dwuwymiarowym świecie, by odnaleźć księżniczkę. Żadna przeszkoda w postaci groźnego żółwia, ani kłapiącej paszczą muchołówki nie stanie na drodze, by czar wspomnień opanował naszych najbliższych przy wręczaniu im tego unikatowego zaproszenia.

Zaproszenia retro

Skoro mowa o grach retro, nie może zabraknąć kultowej postaci Pac-Mana. Początkowo na automatach, następnie na konsolach i wreszcie na zaproszeniach – żółta postać przetrwała już całe lata. W tunelu pełnym duchów i ukrytych skarbów spędzaliśmy niegdyś całe dnie. Ten rodzaj papeterii doda uroku i będzie niczym wisienka na torcie w obliczu całego wesela.

Zaproszenia dla geeków i nerdów

Władca Pierścieni – zaproszenia ślubne z fantastyką w tle

Jednym z najpopularniejszych autorów fantastyki jest znany na całym świecie J. R. R. Tolkien. Stworzony przez niego świat, w którym przygoda goni przygodę pochłonął już wielu czytelników, pragnących uczestniczyć w wydarzeniach tej niesamowitej krainy. Jednak lojalność, odwaga i bezwarunkowa miłość to wartości, które powinny istnieć również w naszym świecie, szczególnie w tym najważniejszym dla nas dniu. Zaproszenie Tam i z powrotem jest doskonałe dla tych, którzy kolejne etapy w życiu postrzegają jak nowe, niezwykłe opowieści i chcieliby nimi oczarować swoich gości.

Dla tych, którzy przeszukali już cały kosmos pojawiła się nowa nadzieja na połączenie najważniejszej uroczystości w swoim życiu z najpopularniejszym filmem sci-fi na świecie. Ta kosmiczna papeteria ze srebrem błyszczącym jaśniej niż miecz świetlny, to doskonały wybór dla fanów kultowego dzieła.

Przeczytaj inne nasze wpisy

Prośba o świadkowanie

Jak poprosić o świadkowanie? 11 sposobów, by zapytać „Czy zostaniesz moją świadkową/moim świadkiem?”

Rola świadka bądź świadkowej to coś więcej, niż stanie u Waszego boku, gdy składacie przysięgę małżeńską. Od osoby, która zostaje świadkiem, bardzo często oczekuje się sporej pomocy – czy to na długo przed ślubem, w trakcie przygotowań, czy też w trakcie uroczystości. Warto więc odpowiednio uhonorować swoją świadkową lub swojego świadka, wybierając odpowiednią formę prośby o świadkowanie.
Jak upamiętnić zmarłych na ślubie

Jak upamiętnić bliskie zmarłe osoby podczas ślubu i wesela? 13 propozycji

Ślub i wesele to niezwykle radosne momenty w naszym życiu – przez wielu uważane za, jeśli nie najważniejszy, jeden z najważniejszych dni. Zdecydowana większość par postanawia spędzić ten czas na wspólnej celebracji z gośćmi weselnymi. Ale co jeśli ktoś bardzo nam bliski właśnie odszedł? Jak uczcić pamięć zmarłego na ślubie i weselu?
Od czego zacząć organizację ślubu i wesela

Od czego zacząć organizację wesela i ślubu? 6 kluczowych kroków!

Planowanie wesela i ślubu to nie lada wyzwanie – tym bardziej, że zazwyczaj robimy to tylko raz w życiu! Jak zabrać się do organizacji wesela, nie mając w temacie żadnego doświadczenia? Co trzeba ustalić na początku i które usługi trzeba zarezerwować jako pierwsze? Podpowiadamy, od czego zacząć przygotowania do ślubu i wesela!
Tropikalne złoto

Zaproszenia ślubne – trendy 2019

Sezon ślubny 2019 rozkręca się na całego. Dla osób jeszcze niezdecydowanych na konkretny motyw przewodni uroczystości weselnej zapraszamy do lektury naszego przewodnika, w którym opisujemy najbardziej popularne zaproszenia ślubne 2019 r.
Akwarelowy wianek - Zaproszenia ślubne
Elegancka piwonia zaproszenie ślubne jednokartkowe