Zima a zaproszenia ślubne

Kiedy za oknem robi się coraz mroźniej, warto pomyśleć o ciepłych chwilach, które niedługo nadejdą. Papeteria zimowa to doskonała propozycja dla par, które chciałyby ocieplić atmosferę w ślubny wieczór. Delikatne płatki puszystego śniegu, pachnące gałązki świerku czy rozgrzewający kubek kakao to esencja tej chłodnej pory roku. Warto więc przenieść żar domowego ogniska na zaproszenia dla naszych najbliższych.

Szron malujący wzory na szybie to znak, że czas założyć rękawiczki. Biel, błękit i czerwień to zdecydowanie kolory, przywodzące na myśl spacer w rześki styczniowy poranek. Wnętrze zaproszenia stanowią wolno opadające płatki śniegu i liternictwo w odręcznym stylu.

Na pierwszy śnieg chyba każdy cieszy się tak samo jak za dziecięcych czasów. Myśląc o zimie przypominamy sobie magię towarzyszącą pakowaniu prezentów i rumiane policzki chronione przed mrozem, grubym wełnianym szalikiem. Takie chwile warto zatrzymać na zdjęciu. Zaproszenie eko kraft pozwala na podzielenie się dobrymi chwilami z rodziną i przyjaciółmi. Wyszukany krój pisma i składany model tej papeterii przywodzi na myśl ręczne wypisywanie kartek świątecznych i staranne ozdabianie podarunków przed świętami.

Zimowe zaproszenia z motywem gór

Będąc na urlopie w górach, na pewno nie raz nasz zachwyt wzbudzał piękny zimowy pejzaż. Lasy pod śnieżną pierzyną i skrzący się lód to nasze inspiracje w tym rodzaju zaproszenia. Zastosowanie eleganckiego złotego uszlachetnienia nawiązują do błyszczących w słońcu sopli, a surowy kobalt podkreśla wszechobecną mgłę otulającą drzewa.

O ślubach zimą wiele można by pisać, ale na pewno nie da się odmówić towarzyszącego im nostalgii i piękna natury, które niesie za sobą ta pora roku. Zachęcamy do sprawdzenia jakie jeszcze modele kryją się w naszej kategorii „Zimowe”.

Przeczytaj więcej wpisów na naszym blogu