Zima a zaproszenia ślubne

Kiedy za oknem robi się coraz mroźniej, warto pomyśleć o ciepłych chwilach, które niedługo nadejdą. Papeteria zimowa to doskonała propozycja dla par, które chciałyby ocieplić atmosferę w ślubny wieczór. Delikatne płatki puszystego śniegu, pachnące gałązki świerku czy rozgrzewający kubek kakao to esencja tej chłodnej pory roku. Warto więc przenieść żar domowego ogniska na zaproszenia dla naszych najbliższych.

Szron malujący wzory na szybie to znak, że czas założyć rękawiczki. Biel, błękit i czerwień to zdecydowanie kolory, przywodzące na myśl spacer w rześki styczniowy poranek. Wnętrze zaproszenia stanowią wolno opadające płatki śniegu i liternictwo w odręcznym stylu.

Na pierwszy śnieg chyba każdy cieszy się tak samo jak za dziecięcych czasów. Myśląc o zimie przypominamy sobie magię towarzyszącą pakowaniu prezentów i rumiane policzki chronione przed mrozem, grubym wełnianym szalikiem. Takie chwile warto zatrzymać na zdjęciu. Zaproszenie eko kraft pozwala na podzielenie się dobrymi chwilami z rodziną i przyjaciółmi. Wyszukany krój pisma i składany model tej papeterii przywodzi na myśl ręczne wypisywanie kartek świątecznych i staranne ozdabianie podarunków przed świętami.

Zimowe zaproszenia z motywem gór

Będąc na urlopie w górach, na pewno nie raz nasz zachwyt wzbudzał piękny zimowy pejzaż. Lasy pod śnieżną pierzyną i skrzący się lód to nasze inspiracje w tym rodzaju zaproszenia. Zastosowanie eleganckiego złotego uszlachetnienia nawiązują do błyszczących w słońcu sopli, a surowy kobalt podkreśla wszechobecną mgłę otulającą drzewa.

O ślubach zimą wiele można by pisać, ale na pewno nie da się odmówić towarzyszącego im nostalgii i piękna natury, które niesie za sobą ta pora roku. Zachęcamy do sprawdzenia jakie jeszcze modele kryją się w naszej kategorii „Zimowe”.

Przeczytaj inne nasze wpisy

Księga Gości

Księga Gości – pamiątka z uroczystości weselnej na całe życie

Jednym z najczęściej wybieranych oraz polecanych przez nas dodatków do papeterii ślubnej jest Księga Gości. Z dbałości o najmniejszy detal, oferujemy personalizowaną Księgę Gości, której projekt jest spójny z konwencją papeterii ślubnej. Warto podkreślić, iż nasze księgi gości cechuje wysoki standard wykonania o czym świadczy fakt, iż posiadają twarde oprawy, szyte są albumowo oraz oklejane płótnem.
Save the date, czyli zarezeruj datę

Save The Date, czyli „zarezerwuj datę” – co to jest i kiedy jest konieczne?

Chociaż zaproszenia na ślub wręcza się bliskim zazwyczaj na kilka miesięcy przed ślubem, to niektórzy goście nadal rezygnują z uczestnictwa w uroczystości z powodu niepasującego terminu. Aby ustrzec się przed takimi sytuacjami, powstało Save The Date! 
Boho pampas - zdjęcie poglądowe

Jakie zaproszenia ślubne będą modne w 2020? Oto 9 naszych typów!

Czeka Cię ślub w 2020? Nie ma co zwlekać - jeśli jeszcze nie zaczęłaś przygotowań, to jest to ostatni dzwonek. Polecamy zacząć od wyboru zaproszeń ślubnych, ponieważ musicie dostarczyć je gościom z odpowiednim wyprzedzeniem. Ale po jakie zaproszenia ślubne sięgnąć w 2020, aby zachwycić swoich gości?
olory i motywy przewodnie wesela 2021/2022

Kolory i motywy przewodnie wesela 2021/2022 – najmodniejsze trendy ślubne

Śluby i wesela, jak i inne rzeczy, podlegają modom i trendom, a te jak wiemy, są zmienne. I choć jak w każdej branży można mówić o ślubnych klasykach, w poszukiwaniu inspiracji motywu czy koloru przewodniego wesela warto sprawdzić, co obecnie jest na topie. Jak wybrać kolor przewodni wesela, który jest obecnie najmodniejszy i jaki styl warto wybrać?
Rocznice ślubu i ich nazwy
Ślub i wesele w plenerze krok po kroku