Szare zaproszenia ślubne

Z czym kojarzy wam się szary? Z czymś niepozornym i nieciekawym? A jednak szary to absolutny hit 2021 i z pewnością zostanie z nami na dłużej. Skąd ten trend? Szary przestaje kojarzyć się negatywnie, a coraz częściej postrzegany jest jako kolor niezwykle elegancki, ale jednocześnie swobodny. Szary idealnie sprawdza się u osób, które decydują się na wesele w stylu romantycznym czy dworkowym i doskonale komponują się z równie modnymi pastelami. 

Przeczytaj także: Kolory i motywy przewodnie wesela 2021/2022 – najmodniejsze trendy ślubne

Zaproszenia szare polecamy zwłaszcza tym, którzy decydują się na klasyczną uroczystość i szukają czegoś wyszukanego, ale nie przesadzonego. Szare zaproszenia ślubne to idealny zamiennik dla popularnej bieli czy kremowego. Zaproszenia na wesele szare można z powodzeniem łączyć zarówno ze wspomnianymi pastelami, jak i ze srebrem czy złotem. Oto kilka naszych propozycji dla szarych zaproszeń.

Pastelowe zaproszenia ślubne

Obok szarego absolutnym ślubnym hitem są pastele, które zarówno w 2021, jak i pewnie w 2022 będą wieść prym wśród ślubnych dekoracji i weselnej papeterii. Delikatne i eleganckie zarazem pastele świetnie sprawdzą się zarówno podczas wesela organizowanego wiosną, jak i latem. Nasze typy? Przede wszystkim błękity, które do tej pory ustępowały miejsca pudrowemu różowi (także bardzo modne) oraz blade fiolety i zielenie. Ma być zwiewnie i gustownie! W naszej ofercie znajdziecie zaproszenia ślubne pastelowe w najróżniejszych barwach – wybierzcie swoją ulubioną!

Pomarańczowe zaproszenia ślubne

Przejdźmy teraz do czegoś zdecydowanie bardziej energetycznego. Jeśli nie lubicie jasnych barw i ani szarości, ani pastele nie przypadły wam do gustu, to co powiecie na… pomarańczowy! Ten niesamowity kolor to nie tylko idealna propozycja dla osób, które organizują ślub jesienią, ale awangardowa odpowiedź na potrzeby wszystkich, którzy szukają absolutnie niestandardowych rozwiązań. Pomarańczowe zaproszenia ślubne są ciepłe, dynamiczne i żywiołowe. Jeśli te określenie pasują także do was, sprawdźcie nasze zaproszenia ślubne pomarańczowe.

Zaproszenia ślubne granatowe

Pomarańcz to jednak zbyt wiele? Szukacie czegoś poważniejszego? Naszą pierwszą propozycją są zaproszenia granatowe. Granatowe zaproszenie to idealny balans pomiędzy klasyką z nutą elegancji, a oryginalnym podejściem. Zaproszenie granatowe nie jest bowiem pierwszym wyborem większości par, macie więc gwarancję, że wasze będzie jedyne w swoim rodzaju. Jednocześnie zaproszenia ślubne granatowe zdają się w pełni oddawać podniosły nastrój ślubnej uroczystości. Nie wspominając o tym, że to idealny wybór dla osób, które organizują ślub zimą!

Zaproszenia ślubne fioletowe

Na koniec drugi z ciemniejszych i bardziej „poważnych” kolorów – mowa o fiolecie. To barwa, po którą pary sięgają jeszcze rzadziej niż po granat – niesłusznie, bowiem fioletowy to bardzo wdzięczny kolor. Choć najczęściej pojawia się na ślubach pod postacią kwiatów wrzosów lub bzu, w tym sezonie namawiamy do sięgnięcia po ciemniejsze wersje fioletu – zaproszenia ślubne śliwkowe będą strzałem w dziesiątkę!

Przeczytaj inne nasze wpisy

miniatura

Organizacja wesela – harmonogram. Kiedy rezerwować salę, ślub w kościele i wszystko inne!

Pierwszy ślub humanistyczny w Polsce odbył się w Polsce najprawdopodobniej w 2007 roku. Od tego czasu ciekawostka zza granicy zamieniła się w popularną alternatywę dla ślubu kościelnego czy cywilnego. Co to ślub humanistyczny, kto go może zawrzeć i jakie skutki prawne ze sobą niesie? I najważniejsze – jak go zorganizować?
miniatura

Ślub humanistyczny – co to, ile kosztuje i jak go zorganizować?

Pierwszy ślub humanistyczny w Polsce odbył się w Polsce najprawdopodobniej w 2007 roku. Od tego czasu ciekawostka zza granicy zamieniła się w popularną alternatywę dla ślubu kościelnego czy cywilnego. Co to ślub humanistyczny, kto go może zawrzeć i jakie skutki prawne ze sobą niesie? I najważniejsze – jak go zorganizować?

Przysięga małżeńska: słowa przysięgi na ślubie cywilnym, kościelnym, jednostronnym i humanistycznym

Moment, w którym państwo młodzi wypowiadają słowa przysięgi małżeńskiej, to z pewnością jeden z najbardziej wzruszających w trakcie całej uroczystości. Niektórym gościom po policzku spływa wtedy łza, a i małżonkom czasem zadrży głos w trakcie zapewniania się wzajemnie o dozgonnej miłości – ale nie każda przysięga będzie taka sama. Jak brzmi przysięga małżeńska cywilna, a jak kościelna? I czy taką przysięgę małżeńską można ułożyć samodzielnie, według własnego pomysłu?
miniatura

Protokół przedślubny – aktualne pytania i informacje

Protokół przedślubny zdaje się u wielu par wywoływać pewne obawy. Są one jednak całkowicie nieuzasadnione! Aby je rozwiać, odpowiadamy na najważniejsze i najczęściej zadawane pytania – czym jest protokół przedślubny, kiedy i jak jest przeprowadzany i najważniejsze – jak brzmią pytania i jak należy na nie odpowiadać?
miniatura
miniatura