Zaproszenia ślubne zielone – nieustający hit

Marzy wam się ślub w cieniu palm? A może uroczystość na plaży w tle zachodzącego słońca? Jeśli kochacie egzotyczne klimaty, ale wesele urządzacie jednak lokalnie, zadbajcie o odpowiedni wystrój i dekoracje, które przeniosą waszych gości na daleką wyspę. Pierwszym krokiem w tym kierunku jest zadbanie o zaproszenia ślubne tropikalne. Co je charakteryzuje?

Zaproszenia tropikalne to część znacznie większego trendu na zaproszenia ślubne zielone i botaniczne. Roślinne motywy, czy to pod postacią kwiatów czy liści, występują w wielu wariantach. Zielone zaproszenia o tropikalnym charakterze będą przede wszystkim charakteryzowały się doborem odpowiednio egzotycznych gatunków. Jednym z najpopularniejszych są oczywiście liście monstery, ale zaproszenia tropikalne oferują znacznie więcej liście palm, orchidee, strelicje i inne kolorowe okazy, wszystkie o energetycznych, nasyconych barwach. To kolejna cecha zaproszeń ślubnych tropikalnych żywe kolory wyraźnie odcinające się od bardzo jasnego (białego lub kremowego) lub bardzo ciemnego tła. Dzięki kontrastowi całość nabiera dynamicznego wydźwięku. Dodatkowo zaproszenia tropikalne często łączone są z innym popularnym motywem zaproszeń ślubnych geometrycznymi figurami, zazwyczaj pokrytymi złotą folią, która świetnie współgra z bogatą paletą barw całości.

Jak dobrać zaproszenia ślubne botaniczne

Kolorowe i zielone zaproszenia ślubne pozwalają na sporą swobodę. Odznaczają się ogromną różnorodnością wśród egzotycznych propozycji znajdziecie zaproszenia ślubne zielone, także z motywem liści monstery, ale również wielokolorowe zaproszenia ślubne botaniczne. Nie zabraknie delikatniejszych propozycji o pastelowej palecie barw. Dzięki temu będzie mogli znaleźć zaproszenia tropikalne dokładnie odpowiadające waszej koncepcji, pasujące do reszty dekoracji, kolorystyki i wybranych przez was kwiatów.

Zaproszenia tropikalne – nie tylko liście monstery!

Choć wśród tropikalnych zaproszeń ślubnych liście, zwłaszcza monstery, grają ważną rolę, nie zapominajcie o wielokolorowych kwiatach oraz o bardziej delikatnych propozycjach. Jeśli interesują was zaproszenia ślubne tropikalne, ale szukacie czegoś innego, niż zielone zaproszenia, tropikalne propozycje wciąż są dla was!