Art deco – Eleganckie czarno-złote zaproszenia ślubne

Art Deco z wklejką

Wizualizacja projektu wklejki do koperty

Wklejka Art Deco

FORMAT

110 x 150 mm + bilecik 110 x 75 mm

Cena

8,00 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.
W przypadku projektów z uszlachetnieniem (takich jak ten) niemożliwe jest pokrycie błyszczącą folią następujących produktów: planu stołów, etykiety na butelki, księgi Gości oraz magnesów.

Dodatki Art Deco

Księga gości

Art Deco Księga

Plan stołów

Art Deco Plan

Zaproszenia ślubne czarno-złote z motywem art deco

Jeśli marzy wam się weselna zabawa w stylu Wielkiego Gatsby’ego, to nie ma lepszego sposobu na zaproszenie na nią gości niż za pomocą czarno-złotych zaproszeń ślubnych Art Deco. Te niezwykle eleganckie zaproszenia na ślub przywołują luksus, blichtr i niebywały powab lat 20. i 30. XX wieku. 

Art Deco to dwa dwustronnie zadrukowane kartoniki – jeden z treścią zaproszenia oraz drugi z informacją o RSVP. Tło stanowi czerń zwana cold black. Wszystkie inne elementy – liternictwo oraz elementy dekoracyjne, wykonane są w złotym kolorze i pokryte są błyszczącą, złotą folią. Art Deco nawiązują do tego stylu w sztuce i architekturze na każdym możliwym poziomie – zarówno poprzez dobranie kolorów (eleganckich i pełnych przepychu), poprzez wybór prostego liternictwa kojarzonego z latami 20. XX wieku oraz elementy dekoracyjne. Znajdziemy tu zarówno geometryczne formy (w rogach zaproszenia) jak i niezwykle charakterystyczny dla sztuki i designu art deco motyw wachlarza (na odwrocie obu kart zaproszenia). 

Eleganckie zaproszenia ślubne ze złotym motywem 

Zaproszenia ślubne czarne to wciąż dla wielu osób nowość. Czy ten kolor na pewno pasuje na zaproszenia ślubne? Jak najbardziej! Czarny, zwłaszcza w połączeniu ze szlachetnymi barwami złota i srebra, to od dawna synonim elegancji i luksusu. Jeśli szukacie alternatywy dla konwencjonalnych zaproszeń ślubnych, czarno-złoty projekt Art Deco z pewnością przypadnie wam do gustu.

Zaproszenia ślubne Art Deco – dla kogo?

Czy zaproszenia Art Deco są tylko dla osób, które planują ślub i wesele w klimacie lat 20. i 30. poprzedniego wieku? Oczywiście, że nie! To pełnoprawne, eleganckie zaproszenia ślubne w oryginalnej, ale i niezwykle wyszukanej kolorystyce. Jeśli nie boicie się ciemniejszych barw i szukacie czegoś naprawdę eleganckiego, to te zaproszenia ślubne ze złotym motywem w stylu art deco są właśnie dla was!