Eukaliptus khaki – eleganckie zaproszenia ślubne z eukaliptusem

FORMAT

118 x 168 mm
(jedna dwustronnie zadrukowana karta)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Zaproszenia drukowane są na papierze kukurydzianym, który jest delikatnie kremowy i posiada w swojej strukturze miazgę owocową, która uwidacznia się ciemnymi plamkami.
Plamki na papierze oraz struktura nie jest widoczna w projektach wysyłanych do akceptacji.
Rozkład plamek nie jest równomierny i powtarzalny.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia Eukaliptus khaki

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Ze względu na użyty w projekcie papier koszt dodatków wynosi 150% ceny podstawowej. (Nie dotyczy plakatu, księgi na płótnie, magnesów i wszelkich elementów, do których nie jest zastosowany papier CRUSH CORN).

Dodatki weselne do zaproszenia Eukaliptus khaki

Księga gości

Księga gości weselnych do zaproszenia Eukaliptus khaki

Plan stołów

Plan stołów weselnych do zaproszenia Eukaliptus khaki

Minimalizm w eleganckim wydaniu – zaproszenia ślubne z eukaliptusem

Eukaliptus khaki to idealna propozycją dla osób, które szukają czegoś pomiędzy bardzo minimalistycznym a zaproszeniem z obecną dekoracją. Z jednej strony zaproszenie nie jest zbudowane jedynie w oparciu o liternictwo; z drugiej jednak wykorzystane w projekcie elementy roślinne są niezwykle oszczędne.

Eukaliptus khaki to gustowne i niezwykle eleganckie minimalistyczne zaproszenia ślubne ozdobione zielonymi liśćmi. Motywem przewodnim jest oczywiście eukaliptus, którego gałązki znajdują się na obu stronach zaproszenia. Ich zieleń jest stonowana i przygaszona, oscylująca od miętowego, przez khaki i oliwkowy aż po ciemną, butelkową zieleń, nadając całości naturalnego charakteru. Poza zielonymi liśćmi eukaliptusa jedyną ozdobą zaproszeń jest font – eleganckie liternictwo nadaje całości gustowności i sprawia, że ze zwykłych, prostych zaproszeń zamieniają się w wytworną papeterię z wyższej półki.

Minimalistyczne zaproszenia ślubne kremowo-zielone

Eukaliptus khaki to jasne zaproszenia ślubne stworzone w duchu minimalizmu. Świadczy o nim nie tylko oszczędny dekor czy proste liternictwo, ale i mocno ograniczona paleta kolorystyczna, złożona z zielonego i delikatnego kremowego koloru pochodzące z wyrafinowanego papieru kukurydzianego. Są to typowo jasne zaproszenia ślubne – nawet mimo ciemniejszych tonacji zieleni pojawiających się tu i ówdzie na liściach eukaliptusa, całość prezentuje się niezwykle lekko i delikatnie. Zaproszenia ślubne Eukaliptus khaki przypadnie do gustu osobom, które stawiają na prostotę i elegancję. 

Delikatne zaproszenia ślubne Eukaliptus khaki – dla kogo?

Takie zaproszenia ślubne kremowe idealnie wpiszą się w ślub organizowany o każdej porze roku – zieleń pasuje do wesela wiosną czy latem, ale jego chłodniejsze odcienie sprawiają, że idealnie sprawdzą się również jesienią czy zimą. Eukaliptus khaki to zaproszenia nie tylko dla fanów zieleni czy eukaliptusa, ale i prostego, wymagającego designu z nutką rustykalnego i ekologicznego papieru z delikatną fakturą.