Złote Linie – minimalistyczne, białe zaproszenia ślubne

 

Zaproszenia ślubne Złote Linie

FORMAT

118 x 168 mm

Cena

7,50 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do projektu Złote Linie

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.
W przypadku projektów z uszlachetnieniem (takich jak ten) niemożliwe jest pokrycie błyszczącą folią następujących produktów: planu stołów, etykiety na butelki, księgi Gości oraz magnesów.

Złote Linie - Dodatki weselne

Księga gości

Złote Linie - Księga gości

Plan stołów

Złote Linie - Plan stołów

Proste zaproszenia ślubne białe ze złotym akcentem

“Less is more” miał powiedzieć niemiecki architekt Ludwig Mies Van der Rohe. Co prawda odnosił się on wtedy do kompozycji architektonicznej, ale nietrudno sobie wyobrazić wiele innych sytuacji, w których można by użyć tej reguły. Jednym z nich dla wielu z pewnością są zaproszenia ślubne. Idealnym przykładem tej maksymy w użyciu są minimalistyczne zaproszenia ślubne Złote Linie.

Minimalistyczne, biało-złote zaproszenia ślubne Złote Linie

Jeszcze niedawno większość papeterii ślubnej była do siebie dość podobna. Powtarzały się te same kolory i elementy dekoracyjne. I zazwyczaj tych drugich było sporo – kwiaty, serduszka, ozdobne esy-floresy. Ślub kojarzył się bowiem przede wszystkim z przepychem i obfitością. Ale każda branża podlega trendom i musi podporządkować się potrzebom klientów. Coraz więcej osób szuka czegoś innego, niż klasyczne zaproszenia ślubne. Jednym z popularniejszych motywów są właśnie zaproszenia ślubne minimalistyczne. Białe zaproszenia ślubne Złote Linie są tego idealnym przykładem.

Złote Linie to niezwykle proste i oszczędne w środkach zaproszenia na ślub. Przewodnim kolorem jest tu biel, idealna barwa każdego ślubu. Font – czarny, prosty i elegancki – nadaje całości gustowny ton. Jedynym elementem dodatkowym są tu złote linie, które porządkują przestrzeń projektu.

Zaproszenia ślubne biało-złote w minimalistycznym tonie – dla kogo?

Zaproszenia na ślub Złote Linie to idealna propozycja nie tylko dla wszystkich fanów i fanek minimalizmu, ale dla każdej pary, która poszukuje alternatywy dla bardzo dekoracyjnych projektów. Jeśli lubicie prostotę, cenicie sobie klasykę w delikatnym wydaniu i lubicie jasne kolory, to koniecznie sięgnijcie po zaproszenia Złote Linie.