Jesienne Palmy – kwiatowe zaproszenia na ślub z liśćmi palm

FORMAT

118 x 168 mm
(jedna dwustronnie zadrukowana karta)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

dodatki_jesienne palmy

Księga gości

jesienne palmy_ksiegaGosci

Plan stołów

jesienne palmy_PlanStolow

Jesienne Palmy – kwiatowe zaproszenia na ślub z liśćmi palm

Kochasz plażę, palmy i klimat wakacji? Twój ślub odbędzie się jednak jesienią? A może po prostu lubisz znane motywy w niecodziennych odsłonach? Dla takich osób mamy przygotowaliśmy zaproszenia ślubne Jesienne Palmy. Bo kto powiedział, że sezon na palmy kończy się wraz z początkiem jesieni?

Zaproszenia ślubne w kwiaty w stylu glamour w jesiennych tonacjach

Jesienne Palmy to zaproszenia ślubne w kwiaty w mniej typowej odsłonie – bo zamiast kwiatów, mamy tu liście. I to nie byle jakie, bo rozłożyste liście palm! To dość popularny motyw ślubny w ostatnich latach, ale tym razem proponujemy coś mniej oczywistego. Bowiem, jak sama nazwa zaproszeń wskazuje, letni motyw liści palmowych postanowiliśmy ograć jesiennymi barwami. Króluje tu więc złoto, piaskowy brąz i kremy. Całość jest niezwykle wysmakowana i elegancka, utrzymana raczej w minimalistycznym stylu.

Boho zaproszenia na ślub z kwiatami idealne na jesień

Jak wspomnieliśmy, projekt Jesiennych Palm jest dość minimalistyczny, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyście sięgnęli po te zaproszenia, gdy przygotowujecie jesienną uroczystość w stylu glamour i boho. Złote odcienie idealnie wpiszą się w styl glamour, a same palmy są przecież idealne dla stylu boho!