Jesienna akwarela. Delikatne, kwiatowe zaproszenia ślubne

FORMAT

Jedna dwustronna kartka 118 x 168
+ bilecik 118 x 84 mm

Cena

5,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia ślubnego Jesienna akwarela

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki weselne do projektu Jesienna akwarela

Księga gości

Księga Gości do projektu Jesienna akwarela

Plan stołów

Plan rozsadzenia Gości weselnych do projektu Jesienna akwarela

Biało-zielone zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym

Jesienna Akwarela, choć w nazwie ma „jesień”, to sprawdzi się na ślubie organizowanym o każdej porze roku – i zawsze prezentować będzie się równie pięknie i elegancko. W czym tkwi jej sekret?

Jesienna Akwarela to białe zaproszenia ślubne kwiatowe o dość minimalistycznym charakterze. Białe, nieco kremowe tło udekorowane jest delikatnymi, beżowymi pąkami kwiatów i zielonymi listkami. Całości uroku dodaje efekt akwarelowego rozmycia w kolorze herbaty bądź też, jak wolą niektórzy, kawy z mlekiem. Prosty font został zamieniony na taki inspirowany odręcznym pismem jedynie w miejscu zapisu imion i nazwisk pary młodej. Całość prezentuje się zarówno delikatnie, a być może dla niektórych nawet nieco surowo, a jednocześnie romantycznie i gustownie. To idealne kwiatowe zaproszenia ślubne biało-zielone dla par, które nie lubią przepychu czy też mieszanki zbyt wielu kolorów, ale nadal chcą mieć na swoich zaproszenia ślubnych motyw kwiatowy. 

Kremowe zaproszenia ślubne akwarela

Te biało-zielone kwiatowe zaproszenia ślubne uzupełnione są efekt rozmycia. To coraz częściej zauważalny trend w zaproszeniach ślubnych. Zmiękcza kolory oraz kształty, przez co projekt nabiera delikatności i romantyczności. Wprowadza urozmaicenie w minimalistyczne projekty, które bazują na bardzo ograniczonej palecie barw. Zaproszenia ślubne akwarela takie jak to, to przykład na udany sposób użycia efektu rozmycia.

Zaproszenia ślubne kwiatowe idealne na jesień i nie tylko!

Choć te kremowe zaproszenia ślubne noszą nazwę Jesienna Akwarela, to jak najbardziej wyobrażamy sobie je jako zaproszenia na ślub wiosną, latem a nawet zimą. W końcu moda na elegancję i prostotę trwa nieustannie, a kwiaty zdobiące te delikatne zaproszenia ślubne trwać będą wiecznie.