Magnolie i bawełna. Eleganckie zaproszenia ślubne z magnoliami

 

Magnolie i bawełna

FORMAT

118 x 168 + bilecik 110 x 75 mm

Cena

5,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Księga gości

Magnolie i bawełna Księga Gości

Plan stołów

Złoto-szare zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym

Magnolie i Bawełna to eleganckie zaproszenia ślubne przywołujące wykwintną atmosferę popołudnia w wytwornym domostwie Luizjany, skrytym w cieniu przed upałem pod ogromnymi drzewami kwitnącej magnolii. W połączeniu z bielą kwiatów bawełny, drobnymi zielonymi listkami i złotem tworzą niezwykle oryginalne, acz gustowne zaproszenia ślubne. 

Magnolie – niecodzienna klasyka

Magnolie nadal nie są tak popularnymi kwiatami ślubnymi jak róże, piwonie czy eustomy – głównie ze względu na ich ograniczony czas kwitnienia – ale zyskują na popularności, zwłaszcza jako motyw dekoracyjny. Oferta zaproszeń ślubnych z kwiatami jest coraz więcej, dlatego pojawiają się wzory wcześniej raczej niespotykane, jak połączenie magnolii i bawełny. Te eleganckie zaproszenia ślubne oferują niezwykle wdzięczną kolorystykę – połączenie bieli, delikatnego różu, odrobiny zgaszonej zieleni, szarości i złota. Takie zaproszenia ślubne z magnoliami sprawdzą się zarówno w przypadku bardziej wystawnych uroczystości, jak i imprez w stylu romantycznym bądź rustykalnym. Jeśli decydujecie się na wesele pod eleganckim namiotem bądź w odrestaurowanym dworku, zaproszenia ślubne Magnolie i Bawełna będą strzałem w dziesiątkę. Świetnie skomponują się z kremowymi dekoracjami kwiatowymi, złotym sztućcami i szarymi, lnianymi obrusami, które razem tworzą skromną, ale gustowną całość.

Eleganckie zaproszenia ślubne w złotej kopercie

Złotej kopercie wyrazy dodaje bez wątpienia kwiatowa wklejką nawiązująca do samego zaproszenia. Jeśli szukacie zaproszeń z charakterem, ale o eleganckim rodowodzie, sprawdźcie zaproszenia ślubne Magnolie i Bawełna.