Terracotta – minimalistyczne, designerskie zaproszenia ślubne pomarańczowe

FORMAT

110 x 150 + bilecik 110 x 75 mm

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

terracotta - Dodatki weselne

Księga gości

terracotta - Księga gości

Plan stołów

terracotta - Plan stołów

Pomarańczowe zaproszenia ślubne w stylu etno

Terracotta, lub w wersji polskiej terakota, to nic innego, jak wypalona glina. Materiał ten znalazł wiele zastosowań. I chociaż w pierwszej chwili terakota brzmi jak mało romantyczna inspiracja, to jeśli przyjrzeć się temu słowu bliżej, odnajdziemy w nim coś niezwykle ciekawego. „Odziany w ziemię”, jeśli tłumaczyć z włoskiego dosłownie („terra” i „cotta”), ale samo „cotta” to po włosku także… zakochanie.

Artystyczne zaproszenia na ślub pomarańczowe

Terracotta to minimalistyczne, nietypowe zaproszenia ślubne w pomarańczowym kolorze. Sam efekt terakoty uzyskaliśmy, stosują swego rodzaju „przetarcia” – w niektórych miejscach pomarańcz ma zdecydowanie jaśniejszą barwę. I na tym zakończyliśmy formalne szaleństwa, stosując się do zasady, że „mniej znaczy więcej”. Cała reszta jest więc z ducha niezwykle minimalistyczna – kilka prostych figur, jak koła, łuki, które symbolizują drzwi, i uproszczone grafiki schodów.

Skoro więc drzwi i schody, to dom – i właśnie to było naszą inspiracją. Tradycyjne, włoskie domostwo o terakotowym dachu, klasyczne i ponadczasowe. Miejsce spotkań, wspólnego świętowania w gronie najbliższych. Właśnie takiej uroczystości Wam życzymy – pełnej najukochańszych Wam osób, pysznego jedzenia, śmiechów i najprzedniejszej zabawy.

Jesienne zaproszenia ślubne w nowoczesnym wydaniu

Terracotta to idealna propozycja na zaproszenia ślubne jesienne dla osób, które szukają czegoś innego, niż jesienne, czerwone liście. Pomarańczowa, zgaszona kolorystyka idealnie wpisuje się w jesienną aurę, ale w nie tak dosłowny sposób. Niezwykle prosta forma graficzna oraz nowoczesny, lekki font nadają całości świeżego, unikalnego charakteru.