Kwiaty vintage – kwieciste zaproszenia ślubne w rustykalnym klimacie

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Księga gości

Plan stołów

Plan Stołów Kwiaty Vintage

Zaproszenia ślubne vintage z motywem kwiatowym

Kwiaty Vintage to zaproszenia ślubne w starym stylu, przywołujące pamięć klasycznych zielników, starych rycin i pożółkłych stronic książek. Jeśli lubicie klasykę w jej ciepłym, domowym wydaniu, to zaproszenia ślubne Kwiaty Vintage z pewnością przypadną wam do gustu.

Te kwadratowe zaproszenia ślubne tworzą ciepłe, kremowe tło o brzoskwiniowym odcieniu, piękne kwiaty przywodzące na myśl, stary, zapomniany ogród oraz proste, klasyczne liternictwo. Całość utrzymana jest w ciepłych odcieniach żółtego, różowego, bieli i zieleni. Projekt kwiatów przywodzi na myśl – zarówno kreską i dbałością o detale, jak i nieco zgaszoną paletą barw – stary zielnik kryjący wiele pięknych i niespotykanych okazów. Jeśli pragniecie za pomocą dekoracji i ślubnych dodatków przywołać obraz pięknego, acz nieco dzikiego ogrodu, to te zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym będą idealne.

Idealne na ślub jesienią – zaproszenie ślubne żółte

Nasze zaproszenia ślubne kwiatowe sprawdzą się także jako zaproszenia ślubne jesienne, a wszystko za sprawą kolorystyki. Jeśli szukacie zaproszeń ślubnych żółtych lub pomarańczowych, Kwiaty Vintage sprawdzą się idealnie. Ciepłe odcienie barw i różnorodność kwiatów sprawiają, że projekt ten jest pełen przyjemnych kolorów. Fakt, że są to także zaproszenia ślubne z białymi i różowymi kwiatami sprawia, że całość jest niezwykle różnorodna i znacznie wykracza poza ramy klasycznych zaproszeń ślubnych jesiennych.

Kwiatowe zaproszenia ślubne w przygaszonej kolorystyce – dla kogo?

Zaproszenia ślubne Kwiaty Vintage przywodzą na myśl nieco wyblakłe, ale wciąż piękne ryciny. Wyglądają niemal, jakby ktoś nałożył na nie filtr, który jednocześnie łagodzi barwy, jak i nadaje im dodatkowego ciepła. Takie są Kwiaty Vintage – pełne domowego ciepła, wspomnienia dzikich ogrodów i klasycznej prostoty.