Abstrakcyjne – nowoczesne zaproszenia granatowo-pomarańczowe

FORMAT

Jedna dwustronna kartka 118 x 168
+ bilecik 118 x 84 mm

Cena

5,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia ślubnego Abstrakcyjne

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki weselne do zaproszenia Abstrakcyjne

Księga gości

Księga gości weselnych do zaproszenia Abstrakcyjne

Plan stołów

Plan stołów weselnych do zaproszenia Abstrakcyjne

Nowoczesne, minimalistyczne i pełne kolorów

Takie są nietuzinkowe zaproszenia ślubne Abstrakcyjne stworzone zgodnie z najnowszymi trendami w zakresie designu. Jeśli lubicie oryginalne propozycje i cenicie sobie nowoczesne podejście do klasycznego tematu, te zaproszenia ślubne są dla was!

Minimalizm z kolorem – awangardowe zaproszenia ślubne pełne barw

Abstrakcyjne to nowoczesne, awangardowe zaproszenia ślubne. Ich główny motyw to abstrakcyjne właśnie, organiczne kształty – popularny motyw nowoczesnych dekoracji w nurcie minimalizmu, boho czy skandynawskim. W podobnym tonie są barwy – granat, zgaszony pomarańcz, kremowy i złote akcenty to naturalne kolory, obecne we wcześniej wymienionych stylach, np. we wnętrzach. Te minimalistyczne zaproszenia ślubne idealnie wpisują się więc we współczesne trendy, które łączą abstrakcyjne, oszczędne formy z barwami korespondującymi z naturą. Takie nowoczesne zaproszenia ślubne idealnie wpiszą się w gusta osób uwielbiających sztukę, design i architekturę. 

Zaproszenia ślubne nowoczesne awangardowe

Wspomnieliśmy o kolorystyce – nie jest to typowe zestawienie jeśli chodzi o zaproszenia ślubne. Granatowy i pomarańcz to dwa mocne kontrapunkty, jednak wybranie bardziej zgaszonym odcieni sprawia, że zamiast krzykliwego kontrastu otrzymujemy eleganckie i odważne zestawienie. Dodatkowo kolory wykorzystane są oszczędnie, a towarzyszą im kremowy, który tonuje i wyważa całość, oraz złoto, które nadaje projektowi nieco ekstrawaganckiego charakteru. Takie nietuzinkowe zaproszenia ślubne granatowe to idealny wybór dla fanów nieoczywistych zestawień kolorystycznych. Zaproszenia ślubne pomarańczowe jak Abstrakcyjne sprawią się idealnie jako zaproszenia na ślub organizowany jesienią bądź zimą. 

Nietuzinkowe zaproszenia ślubne granatowe

Zaproszenia na ślub granatowe niektórym osobom mogą wydawać się zbyt ciemne, jednak tutaj, mimo że granatowy i pomarańcz grają pierwsze skrzypce, całość jest jasna i naturalna. To zasługa wyboru odpowiedniej tonacji oraz oszczędnego szafowania formą. Abstrakcyjne to nietuzinkowe zaproszenia ślubne o minimalistycznym designie, które podbiją serca nawet najbardziej wymagającej pary.