Pudrowe złoto – zaproszenia ślubne glamour ze złotym akcentem

FORMAT

118 x 168 mm

Cena

7,50 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do projektu Pudrowe złoto

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.
W przypadku projektów z uszlachetnieniem (takich jak ten) niemożliwe jest pokrycie błyszczącą folią następujących produktów: planu stołów, etykiety na butelki, księgi Gości oraz magnesów.

Dodatki weselne do zaproszenia Pudrowe złoto

Księga gości

Księga gości weselnych do zaproszenia Pudrowe złoto

Plan stołów

Plan stołów weselnych do zaproszenia Pudrowe złoto

Zaproszenia ślubne pudrowo różowe ze złotem

Pudrowe złoto to piękne i eleganckie jasne zaproszenia ślubne o pudrowo różowym tle i złotym wykończeniu stworzonym z wykorzystaniem uszlachetniającej folii. To zaproszenia z jednej strony dość dekoratywne, ale i minimalistyczne zarazem, poprzez zastosowanie jednego, powtarzającego się wzoru. 

Błyszczące Pudrowe złoto to eleganckie zaproszenia ślubne utrzymane w prostej, jasnej kolorystyce – tło stanowi pudrowy róż, natomiast drugim kolorem wiodącym jest złoto, za którego pomocą wykonane są wszystkie zdobienia oraz napisy. O ile jedna strona zaproszenia jest dość oszczędna, pozostawiając wiele miejsca na napisy, o tyle druga jest dość bogato zdobiona. Jednak dzięki jasnej kolorystyce i wykorzystaniu powtarzalnego wzoru, całość nie sprawia wrażenia przytłaczającego, ale uporządkowanego. Takie złote zaproszenia ślubne to idealny wybór dla osób, które urządzają przyjęcie w stylu glamour, ale i retro, bowiem zastosowany wzór przypomina ornamentykę w stylu art deco, a więc stylu lat. 20 i 30. XX wieku.

Jasne zaproszenia ślubne w stylu glamour

Jeśli szukacie zaproszeń ślubnych kremowych lub innych w jasnej kolorystyce, Pudrowe złoto z pewnością podbije wasze serca. Klasyczne liternictwo, niezwykle elegancki dekor i ograniczona paleta kolorystyczna nadają temu projektowi ponadczasowy urok.

Różowe zaproszenia ślubne w jasnej odsłonie

Pudrowe złoto nie są typowymi różowymi zaproszeniami ślubnymi, bowiem wykorzystany tu kolor jest niezwykle jasny. Takie zaproszenia ślubne różowe przypadną do gustu osobom, które lubią ten kolor w mniej oczywistym wydaniu. Jeśli szukacie zaproszeń jednocześnie romantycznych i delikatnych oraz eleganckich i luksusowych, to trafiliście w dziesiątkę.