Złota Gałązka – delikatne, białe zaproszenia ślubne zdobione złotem

FORMAT

118 x 168 mm

Cena

7,50 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do projektu Złota Gałązka

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.
W przypadku projektów z uszlachetnieniem (takich jak ten) niemożliwe jest pokrycie błyszczącą folią następujących produktów: planu stołów, etykiety na butelki, księgi Gości oraz magnesów.

Złota gałązka - Dodatki weselne

Księga gości

Złota Gałązka - Księga gości

Plan stołów

Złota Gałązka - Plan stołów

Klasyka w minimalistycznym wydaniu – Złota Gałązka

Zaproszenia ślubne Złota Gałązka to niezwykle klasyczna, ponadczasowa, a zarazem delikatna propozycja. Zaproszenia oparte są o jedynie dwa kolory – biel oraz złoto. To sprawia, że zaproszenia na ślub Złota Gałązka stanowią niezwykle uniwersalny wybór.

Delikatne zaproszenia ślubne w gałązki

Jaki kolor najbardziej kojarzy się ze ślubem? Oczywiście biel. Nie ma chyba bardziej ślubnego koloru. I chociaż panny młode do ślubu coraz częściej ubierają sukienki écru, kremowe a nawet różowe, to biel sukni ślubnej na zawsze pozostanie symbolem tego magicznego dnia.

Nasze białe zaproszenia to idealny wybór dla par, które tak, jak i my, uwielbiają prostotę, ale i niezwykłe wyrafinowanie bieli. Aby podkreślić uroczysty charakter zaproszeń, postanowiliśmy udekorować biel złotem w postaci grafiki złotej gałązki. W końcu biel i złoto stanowią idealny duet. Mamy nadzieję, że nasze biało-złote zaproszenia ślubne w gałązki przypadną Wam do gustu.

Minimalistyczne zaproszenia ślubne biało-złote

Złota Gałązka to wybór uniwersalny – te zaproszenia ślubne pasować będą do Waszej uroczystość bez względu na porę roku, miejsce i charakter zaślubin czy motyw przewodni dekoracji. Czujemy jednak, że ten konkretny projekt zaproszeń będzie się najlepiej czuć w towarzystwie oszczędnych dekoracji, monochromatycznej palety kolorystycznej i klasycznego, acz minimalistycznego anturażu.