Białe róże. Romantyczne zaproszenia ślubne z białymi różami

Zaproszenia ślubne Białe róże

Białe Róże

Zaproszenie ślubne Białe róże

Wizualizacja projektu wklejki do koperty

Wklejka do kopert Białe Róże

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Białe Róże Dodatki weselne

Księga gości

Plan stołów

Białe Róże Plan Stołów

Biało-zielone zaproszenia ślubne w kwiaty

Klasyka i delikatność połączona w jedno – Białe Róże to idealne zaproszenia ślubne dla par, które szukają czegoś romantycznego, ale i eleganckiego. Te biało-zielone zaproszenia na ślub oczarują wszystkich gości, a was odpowiednio nastroją do zbliżającej się uroczystości.

Białe Róże to idealna propozycja romantycznych zaproszeń ślubnych, zarówno ze względu na kolorystykę, jak i wykorzystany motyw kwiatowy. Biały kolor kojarzy się z samym ślubem, ale także niewinnością, czystością oraz spokojem i elegancją. Białe zaproszenia ślubne według niektórych mogą być jednak nieco jednostajne. W tym przypadku tego wrażenia udaje się uniknąć dzięki dodaniu nieco zgaszonej zieleni, która idealnie dopełnia biel zaproszeń. 

Rustykalne zaproszenia ślubne z różami 

Zaproszenia ślubne i kwiaty zawsze świetnie do siebie pasowały. Kwiaty to naturalny sposób dekoracji uroczystości, wiele par chce więc, by ten sam rodzaj kwiatów pojawił się na innych elementach dekoracyjnych, jak chociażby zaproszenia ślubne. Róże, choć nie są obecnie najmodniejszym wyborem, to jednak wciąż posiadają oddane grono wielbicieli, którzy doceniają ich elegancję, wytrzymałość oraz szeroki wybór kolorystyczny. Białe róże na zaproszeniach ślubnych sprawdzą się jednak nie tylko w bardziej klasycznych aranżacjach, ale i tych rustykalnych. Zaproszenia ślubne boho z białymi kwiatami jak róże to idealne połączenie ponadczasowej klasyki z powiewem nowoczesności.

Delikatne, białe zaproszenia na ślub

Jeśli szukacie delikatnych zaproszeń ślubnych w romantycznym stylu, to zaproszenia na ślub Białe Róże będą strzałem w dziesiątkę. Neutralna, spokojna kolorystyka pozwala na łatwą aranżację, a same róże to ponadczasowy wybór.