Kwiaty i monstera. Tropikalne zaproszenia ślubne w pastelowych barwach

FORMAT

118 x 168 + bilecik 118 x 84 mm

Cena

5,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia ślubnego Kwiaty i monstera

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki weselne do projektu Kwiaty i monstera

Księga gości

Księga gości do projektu Kwiaty i monstera

Plan stołów

Plan stołów do projektu Kwiaty i monstera

Zaproszenia ślubne pudrowy róż i liście monstery – udane połączenie

Jeśli szukasz najpiękniejszych zaproszeń ślubnych boho, koniecznie sprawdź Kwiaty i Monstera. To połączenie motywów botanicznych, tropikalnego charakteru i delikatności pastelowych kolorów. Z tak bogatej mieszanki powstały kremowe zaproszenia ślubne boho z liśćmi monstery w pudrowo-różowej kopercie.

Zaproszenia ślubne boho odznaczają się nagromadzenie botanicznych elementów, bogactwem kolorów i skojarzeniami z luzem, zabawą i gorącym latem. Dokładnie takie są Kwiaty i Monstera. Te zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym idealnie oddają atmosferę zabawy na plaży tropikalnej wyspy. To idealne połączenie kilku modnych trendów – mamy więc kwiaty, liście monstery, ale też pastelowe kolory, geometryczne dodatki i złote elementy. Zapisane frywolnym fontem imiona pary młodej wpisane są w złoty sześciokąt otoczony przez kwiaty i liście. Motyw botaniczny znajdziemy także we wklejce pudrowo-różowej koperty oraz w rogach zaproszenia. Dzięki temu zaproszenia ślubne kwiatowe nadal pozostają czytelne i nie przytłaczają bogactwem dekoracji.

Boho zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym

Zaproszenia tropikalne według niektórych powinny buzować od energetycznych, nasyconych barw. Te kremowe zaproszenia ślubne z pudrowym różem są nieco inne – zdecydowanie delikatniejsze, o romantycznym rodowodzie. Takie zaproszenia ślubne kremowe trafią w gust każdej pary, która marzy o powiedzeniu sobie “tak” na plaży przy zachodzie słońca.

Kremowe zaproszenia ślubne z zielonym akcentem – komu przypadną do gustu?

Kwiaty i Monstery to niezwykle modne zaproszenia ślubne – kwiaty, geometryczne wstawki, pudrowy róż i złoto oraz zielony akcent liści monstery – dzięki czemu trafią w gusta wielu osób. Niemniej, nie każdy odważy się sięgnąć po tak bogato zdobione tropikalne zaproszenia ślubne. A Ty?