Rustykalna podróż – rustykalne zaproszenia ślubne z motywem podróży

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki Rustykalna Podróż

Księga gości

Księga Gości Rustykalna Podróż

Plan stołów

Zaproszenia ślubne retro Rustykalna Podróż

Zabierzcie swoich gości w daleką podróż dzięki uroczym rustykalnym zaproszeniom ślubnym. Wybierzcie na mapie dowolne miejsce i zaproście wszystkich do balona, którego grafikę znajdziecie wewnątrz.

Choć to tylko metafora, zaproszenia ślubne Rustykalna Podróż to ciekawa propozycja dla tych, którzy uwielbiają podróżować. I choć swoim gości ostatecznie zabierzecie w podróż do sali weselnej, a nie dookoła świata, to te zaproszenia ślubne z motywem podróży stanowić będą z pewnością miłą pamiątkę po tym niezwykłym dniu. Utrzymane w prostej, ale i nietypowej jak na zaproszenia ślubne kolorystyce – dominuje tu brąz z dodatkiem bieli, czerni oraz bordowego – te zaproszenia to idealny wybór zarówno dla osób, które szukają zaproszeń ślubnych retro, jak i tych, którym marzą się po prostu mniej typowe zaproszenia ślubne. Przód zaproszeń zdobi mapa świata, na której możecie zaznaczyć wskazane przez was miejsce (Czy będzie to miejsce waszego pierwszego spotkania, a może adres kościoła, w którym weźmiecie ślub?), natomiast w środku tych kwadratowych zaproszeń ślubnych znalazło się miejsce na wszystkie ważne informacje. Środek urozmaica białe pole, które pozwala na łatwe odczytanie wszelkich istotnych informacji. Papier, choć nie ekologiczny, świetnie go imituje

Zaproszenia ślubne brązowe – nietypowy wybór

Zaproszenia ślubne brązowe to nietypowy wybór wśród projektów utrzymanych w jasnej, pastelowej kolorystyce, na jakie się zapewne natkniecie szukając wymarzonych zaproszeń. Ale brąz idealnie sprawdza się w klimatach retro i vintage. To także kolor ekologicznego papieru, choć akurat te zaproszenia nie są na takim produkowane. Jednak jeśli szukacie zaproszeń ślubnych vintage lub retro, Rustykalna Podróż to strzał w dziesiątkę.

Zaproszenia ślubne z motywem podróży – nie tylko dla podróżników!

Nie musicie być zapalonymi podróżnikami, aby sięgnąć po zaproszenia ślubne z motywem podróży. To piękna metafora, której użyć może każdy. Dzień ślubu to jednocześnie pierwszy dzień waszej najwspanialszej podróży – z zaproszeniami Rustykalna Podróż zadbacie, aby na jej początku towarzyszyły wam wszystkie ważne dla was osoby.

Zaproszenie drukowane jest na papierze kredowym powlekanym folią soft touch (wersja na papierze ekologicznym znajduje się tutaj).