Złota podróż – Eleganckie zaproszenia ślubne z motywem podróży

FORMAT

125 x 175 mm
(jedna dwustronnie zadrukowana karta)
Możliwa zamiana uszlachetnienia na miedź lub srebro.

Cena

7,50 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.
W przypadku projektów z uszlachetnieniem (takich jak ten) niemożliwe jest pokrycie błyszczącą folią następujących produktów: planu stołów, etykiety na butelki, księgi Gości oraz magnesów.

Dodatki Złota Podróż

Księga gości

Złota podróż Księga Gości

Plan stołów

Złota podróż Plan Stołów

Biało-złote zaproszenia ślubne w złotej kopercie

Zanim sami wybierzecie się na miesiąc miodowy, zaproście swoim gości na wspaniałą podróż pełną uśmiechów, wzruszeń i zabawy do białego rana w iście światowym stylu z eleganckimi, biało-złotymi zaproszeniami ślubnymi Złota Podróż. Jeśli szukacie czegoś minimalistycznego i nieprzesadzonego, ale wyszukanego jednocześnie, jesteście w domu – albo w drodze ku wspaniałej przygodzie.

Złota Podróż to eleganckie zaproszenia ślubne z motywem podróży. Stworzone w oparciu jedynie o dwa kolory – czystą biel stanowiącą tło dla złotych liter i elementów graficznych – dzięki wykorzystaniu błyszczącej folii są wystarczająco ozdobne. Biel i złoto to jedne z najpopularniejszych kombinacji kolorystycznych, które zarówno wyglądają świetnie samodzielnie, jak i z innymi barwami – jak granat czy butelkowa zieleń. Tutaj jednak występują jedynie w duecie – bez szkody dla projektu, bowiem razem wyglądają fantastycznie.

Zaproszenia ślubne dla kochających podróżować w eleganckim wydaniu

Ukryte w złotej kopercie biało-złote zaproszenia ślubne Złota Podróż wykorzystują motyw podróży. Podróż często jest łączona z tematyką weselną – kojarzy się zarówno z miesiącem miodowym, który tradycyjnie powinien trwać cały miesiąc i wypełniony być po brzegi samymi cudownymi chwilami, ale także na poziomie metafory ślub i wesele otwierają w naszym życiu zupełnie nowy rozdział, będący niczym wspólna podróż w nieznane. Zaproście na jej rozpoczęcie waszych gości i zróbcie to tych gustownych zaproszeń ślubnych ze złotym motywem.

Zaproszenia ślubne błyszczące

Złota Podróż to idealne zaproszenia ślubne na ślub i wesele w stylu eleganckim bądź glamour. Jeśli szukacie zaproszeń z nie tak oczywistym jak kwiaty czy koronka motywem, jak motyw podróży, te zaproszenia ślubne białe ze złotym dekorem będą idealne. Czas na waszą złotą podróż!