Eleganckie ze zdjęciem – minimalistyczne zaproszenia ślubne ze zdjęciem

FORMAT

168 x 118 mm
(jedna dwustronnie zadrukowana karta)
Zaproszenie nie jest uszlachetniane złotą folią (jest to jedynie imitacja kolorystyczna).

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia Eleganckie ze zdjęciem

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Eleganckie ze zdjęciem Dodatki weselne

Księga gości

Eleganckie ze zdjęciem księga gości

Plan stołów

Eleganckie ze zdjęciem plan stołów

Białe zaproszenia na ślub ze zdjęciem – proste i szykowne

Kwiaty, srebrna lub złota folia, bogato dekorowane napisy – jeśli nie tego szukacie w zaproszeniach ślubnych, wybierzcie jedno z naszych minimalistycznych zaproszeń ślubnych. Jeśli jednak pragniecie, aby miały w sobie coś wyróżniającego je od innych, koniecznie sprawdźcie zaproszenia ślubne ze zdjęciem. A jeżeli zależy wam na obu tych elementach, to możecie przestać szukać, bowiem zaproszenia ślubne Eleganckie ze Zdjęciem są właśnie dla was.

Minimalizm jest jednym z silniejszych trendów ślubnych. Bogate dekoracje kojarzą się niektórych z kiczem i tandetą, choć oczywiście nie musi być to regułą. Jeśli zamiast różnorodnych kolorów i ozdobników wolicie ograniczoną paletę barw i brak dekoracji w projekcie, to białe zaproszenia ślubne Eleganckie ze Zdjęciem będą idealne. Białe tło, prosty, wersalikowy font w kolorze czerni oraz złota, minimalistyczne ikony zamiast długich opisów w formie wierszyków. Aby jednak zaproszenia miały w sobie efekt wow, postanowiliśmy dodać do ich projektu najpiękniejszą ozdobę – was!

Eleganckie zaproszenie ze zdjęciem na ślub – dla kogo?

Takie eleganckie i minimalistyczne zaproszenia ślubne idealnie sprawdzą się u par, które organizują klasyczne wesele. Jeśli lubicie proste, ale gustowne dekoracje, romantyczną, aczkolwiek wyszukaną biel i wyznajecie zasadę, że less is more, to jest to projekt dla was. Eleganckie wesele w namiocie, a może romantyczna uroczystość w dworku? Te białe zaproszenia ślubne ze zdjęciem sprawdzą się idealnie!

Spersonalizowane zaproszenie ślubne ze zdjęciem – piękna pamiątka!

Zaproszenie na ślub ze zdjęciem ma także dodatkowy atut – to świetna forma pamiątki, zarówno dla was, jak i dla waszych gości. Już bez otwierania wiadomo na czyj ślub nas zapraszają. Zaproszenie ze zdjęciem na ślub pozwala także na wybranie i pochwalenie się przed bliskimi waszym ulubionym zdjęciem.