Eleganckie ze zdjęciem – minimalistyczne zaproszenia ślubne ze zdjęciem

Białe zaproszenia na ślub ze zdjęciem – proste i szykowne

Kwiaty, srebrna lub złota folia, bogato dekorowane napisy – jeśli nie tego szukacie w zaproszeniach ślubnych, wybierzcie jedno z naszych minimalistycznych zaproszeń ślubnych. Jeśli jednak pragniecie, aby miały w sobie coś wyróżniającego je od innych, koniecznie sprawdźcie zaproszenia ślubne ze zdjęciem. A jeżeli zależy wam na obu tych elementach, to możecie przestać szukać, bowiem zaproszenia ślubne Eleganckie ze Zdjęciem są właśnie dla was.

Minimalizm jest jednym z silniejszych trendów ślubnych. Bogate dekoracje kojarzą się niektórych z kiczem i tandetą, choć oczywiście nie musi być to regułą. Jeśli zamiast różnorodnych kolorów i ozdobników wolicie ograniczoną paletę barw i brak dekoracji w projekcie, to białe zaproszenia ślubne Eleganckie ze Zdjęciem będą idealne. Białe tło, prosty, wersalikowy font w kolorze czerni oraz złota, minimalistyczne ikony zamiast długich opisów w formie wierszyków. Aby jednak zaproszenia miały w sobie efekt wow, postanowiliśmy dodać do ich projektu najpiękniejszą ozdobę – was!

Eleganckie zaproszenie ze zdjęciem na ślub – dla kogo?

Takie eleganckie i minimalistyczne zaproszenia ślubne idealnie sprawdzą się u par, które organizują klasyczne wesele. Jeśli lubicie proste, ale gustowne dekoracje, romantyczną, aczkolwiek wyszukaną biel i wyznajecie zasadę, że less is more, to jest to projekt dla was. Eleganckie wesele w namiocie, a może romantyczna uroczystość w dworku? Te białe zaproszenia ślubne ze zdjęciem sprawdzą się idealnie!

Spersonalizowane zaproszenie ślubne ze zdjęciem – piękna pamiątka!

Zaproszenie na ślub ze zdjęciem ma także dodatkowy atut – to świetna forma pamiątki, zarówno dla was, jak i dla waszych gości. Już bez otwierania wiadomo na czyj ślub nas zapraszają. Zaproszenie ze zdjęciem na ślub pozwala także na wybranie i pochwalenie się przed bliskimi waszym ulubionym zdjęciem. 

FORMAT

168 x 118 mm
(jedna dwustronnie zadrukowana karta)

CENY

30 – 50 sztuk: 4,25 zł
51 – 100 sztuk: 4,00 zł
powyżej 100 sztuk: 3,75 zł

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia Eleganckie ze zdjęciem

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Eleganckie ze zdjęciem Dodatki weselne

Księga gości

Eleganckie ze zdjęciem księga gości

Plan stołów

Eleganckie ze zdjęciem plan stołów