Ślubny pociąg – Retro zaproszenia ślubne w formie biletu kolejowego

 

Zaproszenie ślubne Ślubny pociąg

FORMAT

210 x 100 mm
(jedna dwustronnie zadrukowana karta)

Cena

4,00 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.
W przypadku projektów na papierze ekologicznym (takich jak ten) niektóre dodatki niemożliwe są do realizacji na papierze ekologicznym: plan stołów, etykiety na butelki, księgi gości oraz magnesy – jest to jedynie imitacja papieru.

Dodatki Ślubny Pociąg

Księga gości

Plan stołów

Ślub i wesele – początek pięknej podróży ze Ślubnym Pociągiem

Istnieje wiele rodzajów podróży – podróże planowane i te mniej, podróże w nieznane i tylko w jedną stronę. Każdą podróż warto z kimś dzielić. Taką podróżą, w którą wyruszycie we dwoje, jest bez wątpienia małżeństwo. Przygotowaliśmy dla was bilety – oczywiście do pierwszej klasy. Mamy ich całą masę, dla wszystkich waszych gości.

Ślubny Pociąg wiedzie poprzez gorączkowe przygotowania i przedślubny stres do krainy szczęścia, uśmiechu i wspaniałej zabawy do białego rana. Te oryginalne zaproszenia ślubne w formie biletu kolejowego idealnie oddają metaforę ślubu i małżeństwa jako podróży w nieznane. A każdą podróż dobrze jest rozpocząć z przytupem, najlepiej zapraszając wszystkich gości z pomocą zaproszeń ślubnych – biletów. I to jakich! Nasze bilety – zaproszenia ślubne to piękne i eleganckie podłużne bileciki stylizowane na stare, retro zaproszenia, kiedy to zamiast pendolino podróżowało się w wagonach ciągniętych przez parowe lokomotywy. 

Nietypowe zaproszenie ślubne bilet

Ślubny Pociąg to prostokątne zaproszenia, które już na poziomie kształtu przypominają bilety kolejowe. Utrzymane w retro stylistyce i stonowanej kolorystyce – brązowe tło eko papieru łączy się z elementami w czerni, granacie i ciemnej czerwieni – idealnie wpiszą się w klimat każdego wesela w stylu vintage, ale także rustykalnym. 

Retro zaproszenie ślubne – dla kogo?

Zaproszenie ślubne – bilet docenią nie tylko fani kolejnictwa i podróży jako takich, ale wszyscy, którzy szukają alternatywy dla klasycznych zaproszeń ślubnych. Mimo nietypowego motywu podróżnego, nasze zaproszenia ślubne w formie biletu kolejowego zachowują elegancki wydźwięk – nie tylko poprzez zastosowanie stonowanej palety kolorystycznej, ale także dzięki pięknej ornamentyce, idealnie wpisującej się w styl retro biletu kolejowego. Ale koniec tych pogaduszek, czas wskakiwać do pociągu – wasza wspólna podróż właśnie się zaczyna!